Sklep

Zdjęcia do dokumentów

W salonach CEWE FOTOJOKER wykonasz zdjęcia do najpopularniejszych dokumentów:

  • zdjęcie do dowodu osobistego

  • zdjęcie do paszportu

  • zdjęcie do legitymacji szkolnej i studenckiej

  • zdjęcie do dyplomu

  • zdjęcie do wizy

  • zdjęcie do prawa jazdy

Wymiary zdjęć do dokumentów

Wszystkie zdjęcia wykonujemy według aktualnych wymagań urzędów i szkół. Zdjęcia przygotowujemy w odpowiednich wymiarach i formatach. Na życzenie klienta istnieje możliwość docięcia zdjęcia do niestandardowych wymiarów.

Ekspresowe zdjęcia do dowodu, paszportu i innych dokumentów

Zdjęcia wraz z wykonaniem i wywołaniem zrobisz już w 10 minut. Sprawdź, gdzie znajduje się najbliższy salon CEWE FOTOJOKER. Po wykonaniu zdjęcia fotograf CEWE FOTOJOKER wykona podstawową obróbkę zdjęcia. Edycja zdjęcia w programie graficznym umożliwia np. usunięcie niedoskonałości skóry. Po akceptacji podglądu przez klienta, zdjęcia zostaną wywołane na miejscu.

Zdjęcia do dokumentów cena

Standardowa cena pakietu zdjęć do dokumentów wynosi 49,99zł*. Cena zawiera wykonanie zdjęć, obróbkę, wywołanie natychmiastowe oraz wersję elektroniczną.

Oferujemy każdy format, w niskiej cenie!

Wykonujemy zdjęcia do wszelkiego rodzaju dokumentów - każdy format do zrealizowania - paszportowe, dowodowe, legitymacyjne, wizowe, dyplomowe itp., W CEWE FOTOJOKER gwarantujemy wysoką jakość oraz szybkość realizacji - zdjęcia otrzymasz na poczekaniu. Nasi wykwalifikowani sprzedawcy wykonają dla Ciebie dowolne zdjęcie do dokumentów formalnych, według najbardziej aktualnych wytycznych. Technologia cyfrowego druku termosublimacyjnego z dodatkową powłoką UV oraz możliwość wprowadzenia korekt od ręki, da Ci gwarancję, ze zdjęcia będą poprawnie przygotowane, a ich trwałość wyniesie wiele lat. Zapraszamy do naszych sklepów!

*Ilość zdjęć uzależniona od rodzaju dokumentu. O aktualną cenę i promocję na zdjęcia do dokumentów pytaj w salonie, gdyż różne sklepy mogą posiadać inne promocje w jednym czasie. Szczegóły w salonie.