Bezlusterkowce

Strona od 7

Bezlusterkowce Nikon, Canon, Fujifilm, Olympus, Sony

Co to jest bezlusterkowiec?

Aparat bezlusterkowy jest wyjściem pośrednim między aparatem kompaktowym a lustrzanką. Jego budowa wewnętrzna jest bardzo podobna do lustrzanki, z tym wyjątkiem, że nie posiada wbudowanego lustra. Dzięki temu obraz z obiektywu trafia od razu na matrycę. Aparaty bezlusterkowe nie posiadają wizjerów, a ich niewielka budowa sprawia, że są bardzo wygodne w użytkowaniu. Choć na początku swojego istnienia, bezlusterkowce były uważane za sprzęt gorszej jakości, obecnie dorównują lustrzankom w kwestii wysokiej rozdzielczości fotografii.

Popularne bezlusterkowce Canon

W naszej ofercie, wśród aparatów, dużą część zajmują bezlusterkowce Canon. Modele odznaczają się wysoką jakością robionych zdjęć. Ich głównymi zaletami jest niezwykła szybkość pracy, pełna klatka, szybki autofokus oraz wyjątkowa, skuteczna stabilizacja. Dzięki możliwości kręcenia klipów wideo o wysokiej rozdzielczości, bezlusterkowce Canon sprawdzają się nie tylko u profesjonalnych i początkujących fotografów, ale i u kamerzystów lub influencerów (np. model Canon EOS R6).

W naszym sklepie fotograficznym znajdziesz bezlusterkowce, które są szczególnie doceniane przez blogerów, vlogerów oraz twórców z YouTube’a i TikToka. Dzięki zastosowaniu odpowiednich technologii umożliwiają transmisję na żywo bezpośrednio z aparatu na platformę YouTube. Zachwycają trybem twórczego wspomagania oraz funkcją AF pozwalającą śledzić oczy i twarz (np. bezlusterkowiec Canon EOS M50 Mark II). Marka Canon ze swoimi bezlusterkowcami wychodzi naprzeciw nowym potrzebom tworzenia.

Bezlusterkowce Nikon

Kolejnym liderem na rynku marek fotograficznych jest firma Nikon. W naszym asortymencie oferujemy bezlusterkowce Nikon w przystępnych cenach. Wśród nich znajdują się między innymi modele, które łączą w sobie kompaktową budowę oraz zachwycającą rozdzielczość zdjęć. Pozwalają na zachowanie żywych kolorów i radzą sobie doskonale nawet przy małej ilości światła.

Bezlusterkowiec 4K pozwala na tworzenie wyjątkowych zdjęć oraz filmów najwyższej jakości np. Nikon Z50. Wśród bezlusterkowców godnych polecenia znajdziesz aparaty, które dzięki dużej średnicy mocowania obiektywów pozwalają na wpuszczenie większej ilości światła. Umożliwia to wykonywanie niezwykłych fotografii o wysokiej jakości przy niskim naświetleniu. Bezlusterkowce Nikon charakteryzują się szczególną ostrością oraz żywymi kolorami. Pełnoklatkowe bezlusterkowce Nikon pozwalają na przekraczanie kolejnych granic w dziedzinie fotografii (np. bezlusterkowiec Nikon Z7).

Bezlusterkowce Sony

Marką, której bezlusterkowce również zasługują na szczególną uwagę, jest Sony oraz modele w pełni zelektryzowane z wymienną optyką, która pozwala zapomnieć o ograniczeniach wynikających z układów mechanicznych. Działające za pomocą przetwornika obrazu “stacked CMOS”, bezlusterkowece Sony pozwalają na szybkie działanie, cichą pracę oraz usunięcie zaciemnień.

Niektóre bezlusterkowce Sony zostały wyposażone w pełnoklatkowy przetwornik obrazu CMOS Exmor RS™ o rozdzielczości 50,1 megapiksela. Pozwalają tworzyć obrazy o niezwykłej jakości oraz zdjęcia seryjne nawet do 30 klatek na sekundę. Ponadto, umożliwiają nagrywanie filmów w rozdzielczości 8k np. bezlusterkowiec Sony ALPHA 1 (A1) (ILCE1). Aparaty bezlusterkowe Sony to nowy wymiar znanych metod fotografowania

Sprawdź także bezlusterkowce od Fujifilm!

Pośród naszego asortymentu nie mogło zabraknąć aparatów od firmy Fujifilm. Wśród nich szczególną uwagę przykuwa bezlusterkowiec Fujifilm X-T4, który jest jednym z najbardziej zaawansowanych aparatów z serii X. Tez bezlusterkowiec został wyposażony w nowoczesną i trwałą migawkę oraz najszybszy autofokus, co pozwala na uchwycenie decydujących momentów. Jest również pierwszym modelem z serii X-T z wbudowaną stabilizacją obrazu, która pozwala na jeszcze większe możliwości w dziedzinie fotografowania oraz filmowania. Fujifilm bezlusterkowiec to sprzęt łączący w sobie łatwość obsługi z najwyższymi parametrami oraz zastosowaniem nowoczesnych technologii. Odznacza się szybkim autofokusem oraz możliwością nauki o kolorze, co pozwala na jeszcze lepsze efekty. Ponadto, Fujifilm bezlusterkowiec można wykorzystywać do dowolnej twórczej pracy, w tym również do kręcenia materiałów wideo.

Bezlusterkowce od Fujifilm to doskonałe rozwiązanie dla osób na każdym etapie przygody z fotografią.

A może bezlusterkowiec Olympus?

Mówiąc o markach oferujących najwyższej klasy sprzęt fotograficzny, nie moglibyśmy zapomnieć o firmie Olympus. W naszym sklepie oferujemy takie modele, które zapewniają bezkompromisową jakość obrazu oraz niezwykle lekką obudowę. Kompaktowe rozmiary bezlusterkowców Olympus pozwalają na fotografowanie w każdych warunkach. Ergonomicznie zaprojektowany grip umożliwia robienie zdjęć przy pomocy jednej ręki. Specjalny tryb High Res w Olympus umożliwia uchwycenie wszystkich szczegółów przy niewielkiej ilości światła.

Z aparatów marki Olympus warto sprawdzić np. bezlusterkowiec Olympus OM-D E-M1X. To urządzenie gwarantujące wysoką stabilność oraz niezwykłą jakość obrazów. Charakteryzuje się specjalnie zaprojektowanym, pionowym gripem, dzięki któremu z łatwością przejdziesz z fotografii krajobrazowej do portretowej. Dwa akumulatory zapewniają wydajność na wiele godzin. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom, zastosowanym w bezlusterkowcach Olympus, fotografowanie już nigdy nie będzie takie samo.

Jeśli masz pytania odnośnie aparatów, w tym bezlusterkowców lub inne związane z ofertą naszego sklepu CEWE FOTOJOKER, jesteśmy do Twojej dyspozycji!