Mocowanie Nikon

Strona od 8

Obiektywy do Nikona od Sigma, Tamron, Irix, Tokina, Viltrox, Samyang

Mocowanie Nikon — najlepsze obiektywy dla każdego

Nikon to producent sprzętu fotograficznego, znany i doceniany na całym świecie dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii w aparatach cyfrowych. W tej kategorii znajdziesz obiektywy wyposażone w mocowanie Nikon F — idealne do lustrzanek jednoobiektywowych, z wbudowaną matrycą APS-C Nikon. Odkryj również obiektywy z nowym mocowaniem Nikon Z – dedykowane dla bezlusterkowców, o jeszcze większej średnicy mocowania.

Mocowanie Nikon F można wykorzystać przy różnych modelach aparatów od firmy Nikon, a także Kodak czy Kiev. W naszej ofercie posiadamy także obiektywy z mocowaniem Nikon Z, dostosowanym do aparatów bezlusterkowych Nikon z serii Z. Dzięki dużej średnicy mocowania Z obiektywy Nikkor z tym bagnetem są jasne i nieobarczone winietowaniem. Mimo małej odległości od płaszczyzny mocowania do matrycy, obiektyw oferuje równomierną jasność obrazu w całym kadrze. To w efekcie daje nowe możliwości w zakresie poziomu szczegółów i niuansów aż po krawędzie kadru. Duży wybór obiektywów z mocowaniem Nikon umożliwi Ci zakup najlepszego sprzętu, spełniającego wszystkie Twoje wymagania.

Nie ważne, na jakim etapie w fotografii aktualnie się znajdujesz. Wybierz cel, jaki chcesz osiągnąć dzięki nowemu obiektywowi, a nasi doradcy pomogą Ci dobrać najlepsze rozwiązania. Już dziś zacznij zupełnie nowy rozdział w odkrywaniu własnego stylu fotografowania z obiektywami, wyposażonymi w mocowanie Nikon.

Obiektywy Nikon — szeroki wybór modeli

W naszym sklepie CEWE FOTOJOKER oferujemy szeroki wybór obiektywów, idealnych do każdego rodzaju fotografii. Konkurencyjne ceny pozwolą Ci rozszerzyć swój asortyment o nowy obiektyw Nikon, dzięki czemu zrobisz krok dalej w swojej fotograficznej podróży.

W asortymencie znaleźć można wiele markowych obiektywów od takich firm, jak Nikon, Sigma, Tamron czy Tokina. Nie zabrakło także modeli od firmy Irix, Samyang, Viltrox czy 7artisans. Dzięki sprzedaży produktów od znanych światowych marek dajemy Ci gwarancję najwyższej jakości oraz niezawodności sprzętu. Inwestując w nowy sprzęt, zyskujesz pewność dobrze wydanych pieniędzy. Dedykowane filtry ułatwią poszukiwania konkretnych modeli o specjalnych funkcjach, co pozwoli zaoszczędzić cenny czas. Sprawdź, jak w prosty sposób możesz poszerzyć swoje możliwości fotograficzne z nowym obiektywem.

Obiektywy do Nikona — czym kierować się przy wyborze?

Wybór idealnego obiektywu warto podyktować funkcjami, jakie ma on spełniać. Na naszej stronie znajdziesz wiele modeli obiektywów, które można podzielić na następujące typy:

  • szerokokątne — dają możliwość uchwycenia w fotografii szerokiego kąta, od 60 do nawet 180 stopni. Zapewniają efekt pięknej głębi ostrości, nadając fotografii głębszy wymiar. Idealnie sprawdzą się w fotografii krajobrazowej.
  • teleobiektywy — to specjalny rodzaj obiektywów, pozwalający na bardzo duże zbliżenia oraz fotografowanie elementów, znajdujących się w dużej odległości od aparatu. Przydatne w fotografii sportowej, a także fotografii fauny i flory czy wycieczce safari.
  • biektywy standard — inaczej zwane obiektywami uniwersalnymi, sprawdzające się przy różnych rodzajach fotografii. Doskonały wybór dla początkujących fotografów, którzy jeszcze nie znaleźli swojego stylu. Zmienna ogniskowa pozwala na różnorodne kadry z zastosowaniem jednego obiektywu.
  • stałoogniskowe — obiektywy, w których długość ogniskowej jest niezmienna. Przyczynia się do prostszej budowy, mniejszej wagi oraz większej jasności tego typu obiektywów. Idealny wybór do fotografii portretowej. Dzięki tym obiektywom uzyskujemy magiczny efekt bokeh.
  • Różne rodzaje obiektywów będą lepsze przy innych sposobach fotografowania. Dobrze dobrany sprzęt pozwoli Ci na uzyskanie zamierzonego efektu, co gwarantuje pełnię satysfakcji.

Polecane modele obiektywów z mocowaniem Nikon

Szukając idealnego obiektywu, możesz rozważać wiele różnych wariantów. Pośród obiektywów, wyposażonych w mocowanie Nikon F, popularnym produktem jest model Sigma A 20mm f/1.4 DG HSM. Zalicza się on do obiektywów szerokokątnych oraz stałoogniskowych. Jego maksymalne otwarcie przysłony to aż f/1.4. Posiada szybki, wygodny autofokus, a prosta budowa oraz większe otwarcie przysłony zapewniają jasne, żywe obrazy w najlepszej rozdzielczości. To doskonały wybór do różnego rodzaju fotografii.

Innym modelem, wyposażonym w mocowanie Nikon F, jest Nikon Nikkor AF-S 58mm f/1.4 G. Również należy do obiektywów stałoogniskowej, o przysłonie f/1.4 oraz długości ogniskowej 58 mm. Jego nowoczesna konstrukcja zapewnia uzyskanie obrazów o wysokiej rozdzielczości, odpowiednim kontraście oraz ostrości. Świetnie radzi sobie przy fotografiach nocnych oraz portretowych dzięki delikatnemu, naturalnemu rozmyciu tła.

Przy tego typu obiektywach nie można nie wspomnieć o serii, jaką stanowią obiektywy Nikkor Z, wyprodukowane specjalnie pod kątem aparatów bezlusterkowych Nikon. Model tego typu, dostępny w naszym sklepie, to m.in. Nikon Nikkor Z 24-70mm f/4.0 S. Obiektyw o zmiennej ogniskowej 24-70 mm pozwala uchwycić każdy szczegół i uzyskać przepiękne obrazy w najwyższej rozdzielczości. Stały otwór przysłony wynosi f/4, dzięki czemu obiektyw ma niewielki gabaryt, ale jednocześnie doskonale radzi sobie ze zdjęciami przy niskim stopniu oświetlenia. Seria obiektywów Nikkor daje możliwość przełamywania kolejnych granic w fotografii oraz wytyczania zupełnie nowych ścieżek.

W sklepie znajdziesz najlepsze obiektywy na każdą kieszeń, które pozwolą Ci rozwijać swoją pasję do fotografowania. Jeżeli potrzebujesz pomocy z wyborem lub masz pytania, nasi doradcy pozostają do Twojej dyspozycji!