Zamów w sklepie fotojoker.pl i wybierz najdogodniejszy dla siebie sposób dostawy:


Rezerwacja / odbiór osobisty - Odbierz swój zarezerwowany towar w jednym z naszych salonów CEWE Fotojoker. Wybierz najbliższy punkt odbioru w trakcie składania zamówienia.

Dostawa pod wskazany adres - Wybierz tę formę dostawy, a otrzymasz zamówione produkty prosto pod wskazany przez Ciebie adres. Zamówione produkty dostarczy Ci kurier.

Odbiór w paczkomacie Inpost -  Paczkomaty to system skrytek pocztowych, służących do odbierania paczek 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu. Korzystając z tej formy dostawy, odbierasz swoje zakupy o dowolnej porze w wygodny sposób. W trakcie zamówienia wybierz Paczkomat do którego zostanie wysłana paczka. Uwaga: dotyczy wybranej grupy towarów.

Chcesz wiedzieć, kiedy twoja przesyłka zostanie wysłana? - Zdecydowaną większość produktów posiadamy w magazynie, dlatego wysyłamy je w 24/48 godziny od złożenia zamówienia przy płatności gotówką za pobraniem lub od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie. Zamówienia są wysyłane w dni robocze. W dni wolne od pracy najczęściej w pierwszym dniu roboczym następującym po tych dniach.

Średni czas dostawy do wybranego sklepu to 3 dni, pod wskazany adres 48h od momentu wysyłki zamówienia. 

Chcesz jak najszybciej cieszyć się swoim nowym zakupem? Złóż zamówienie do godziny 12:00 z formą płatności "za pobraniem lub opłać szybkim przelewem"

Chcesz zmienić adres dostawy? - Prosimy o niezwłoczny kontakt z naszym biurem obsługi klienta pod numerem: 77 406 31 82 w następujących godzinach: poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00

Koszt dostawy -  Rezerwacja - zakup w wybranym salonie stacjonarnym: 0zł, Kurier UPS - Standard: 15,99zł, InPost - Paczkomaty: 15,99zł, wszystkie zamówienia powyżej 499zł - darmowa dostawa niezależnie od wybranej metody dostawy.

Każdy konsument w naszym sklepie ma prawo do odstąpienia od umowy zawartej poza przedsiębiorstwem lub na odległość w terminie 14 dni kalendarzowych bez podawania przyczyny. Termin liczony jest od następnego dnia po dniu, w którym konsument otrzymał towar.

Aby termin uznać za dotrzymany wystarczy, że oświadczenie konsumenta złożone zarówno na formularzu, którego wzór dołączono poniżej, jak i napisane własnoręcznie na kartce czy też przesłane droga elektroniczną (np. za pomocą e-maila na adres: sprzet@fotojoker.pl) dotrze do naszego sklepu przed upływem 14 dni kalendarzowych.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy w formie pdf

Zwrot i odesłanie towaru po odstąpieniu od umowy - Konsument ma obowiązek zwrócić towar niezwłocznie, jednak nie później niż w ciągu 14 dni kalendarzowych od dnia, w którym złożył oświadczenie o odstąpieniu od umowy. Nie jest tym samym wymagane, aby towar odesłano wraz z powyższym oświadczeniem. Do zachowania powyższego terminu wystarczy odesłanie rzeczy przed jego upływem.

Zwracane towary muszą przejść kontrolę w naszym dziale technicznym. Prosimy, aby towar:

  • nie posiadał śladów użytkowania,

  • był nieuszkodzony,

  • był kompletny,

  • zawierał wszystkie akcesoria, instrukcję, dokumenty, jakie zostały dołączone do kompletu przez producenta.

Konsument odstępujący od umowy powinien był korzystać z towaru tylko tak, jak robiłby to w sklepie stacjonarnym w celu jego sprawdzenia.

Konsument pokrywa koszty bezpośrednio związane ze zwrotem towaru po złożeniu oświadczenia o odstąpieniu od umowy, czyli odesłaniem rzeczy do naszego sklepu. Przesyłki wysłane za pobraniem nie są przez nas odbierane.

Adres zwrotów:

CEWE Sp. z o.o.

SKLEP INTERNETOWY

ul. Strzelecka 11

47-230 Kędzierzyn-Koźle

Zwrot pieniędzy - dokonywany jest niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od przyjęcia oświadczenia o odstąpieniu od umowy sprzedaży. Zwracane zostają konsumentowi wszystkie dokonane przez niego płatności, w tym pierwotne koszty wysyłki. Zwrot środków wpłaconych przez kupującego następuje przy użyciu takiego samego sposobu zapłaty, chyba że został ustalony wspólnie inny sposób zwrotu(np zwrot w gotówce lub przekazem pocztowym na wskazany adres konsumenta).