FORMY PŁATNOŚCI

Za towary w naszym sklepie możesz zapłacić na kilka sposobów:


 

REZERWACJA:

ZAKUP W WYBRANYM SKLEPIE STACJONARNYM - WYŁĄCZNIE W PRZYPADKU ODBIORU OSOBISTEGO W WYBRANYM W REZERWACJI SALONIE CEWE FOTOJOKER. AKCEPTUJEMY GOTÓWKĘ, KARTY PŁATNICZE, BONY PODARUNKOWE ORAZ PŁATNOŚCI NA RATY.


SZYBKA PŁATNOŚĆ ONLINE:

SZYBKIE, TANIE I BEZPIECZNE DOKONYWANIE WPŁAT BEZPOŚREDNIO ZE SWOJEGO INTERNETOWEGO KONTA BANKOWEGO ZA POŚREDNICTWEM OPERATORA PAY-U. KORZYSTAJĄC Z TEJ FORMY PŁATNOŚCI, PRZELEW POJAWI SIĘ NATYCHMIAST NA NASZYM KONCIE A TWOJE ZAMÓWIENIE ZOSTANIE WYSŁANE OD RĘKI.

 

POBRANIE:

ZA WSZYSTKIE NABYTE TOWARY PŁACISZ GOTÓWKĄ W MOMENCIE ODEBRANIA TOWARU OD KURIERA. WARTOŚĆ POBRANIA NIE MOŻE PRZEKRACZAĆ 5 TYS. ZŁ. PROSIMY O ODLICZENIE NALEŻNEJ KWOTY, GDYŻ KURIER NIE ZAWSZE DYSPONUJE ODPOWIEDNIĄ ILOŚCIĄ PIENIĘDZY, W CELU WYDANIA RESZTY.

 

KARTA KREDYTOWA:

ZA POŚREDNICTWEM SYSTEMU MOŻNA W BEZPIECZNY SPOSÓB DOKONAĆ PŁATNOŚCI KARTĄ KREDYTOWĄ. SZYFROWANE POŁĄCZENIE ORAZ ZABEZPIECZENIE TRANSAKCJI, A TAKŻE BŁYSKAWICZNE TRAFIENIE PŁATNOŚCI NA NASZE KONTO ZAGWARANTUJE, IŻ ZAMÓWIENIE BĘDZIE ZREALIZOWANE SZYBKO I PEWNIE.

 


PRZELEW NA KONTO:

STANDARDOWA WPŁATA WYMAGANEJ KWOTY NA NUMER KONTA BANKOWEGO, PODANY PRZEZ SKLEP DROGA E-MAILOWĄ PO ZAŁOŻENIU ZAMÓWIENIA.  TAKIEJ WPŁATY MOŻNA DOKONAĆ W DOWOLNYM BANKU LUB NA POCZCIE. W ZWIĄZKU Z KONIECZNOŚCIĄ ZAKSIĘGOWANIA TWOJEJ WPŁATY NA NASZYM KONCIE, WYSYŁKA TOWARU MOŻE BYĆ OPÓŹNIONA.

NUMER RACHUNKU BANKOWEGO:

BANK PEKAO S.A. ODDZIAŁ GLIWICE

67 1240 4272 1111 0000 4833 5573  

SWIFT: PKOPPLPW


RATY:

KWOTĘ NALEŻNĄ ZA TWOJE ZAKUPY MOŻESZ TEŻ SPŁACAĆ W DOGODNYCH RATACH. ROZŁOŻENIE SPŁATY W CZASIE GWARANTUJE, ŻE TWÓJ PORTFEL NIE ZOSTANIE NADWYRĘŻONY. ZAKUPY RATALNE REALIZUJEMY WE WSPÓŁPRACY Z ZAUFANYM PARTNEREM, JAKIM JEST BNP PARIBAS BANK POLSKA S.A. JEŚLI CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ O ZAKUPACH NA RATY, ZAPOZNAJ SIĘ Z INFORMACJAMI ZAMIESZCZONYMI W DZIALE ZAKUP NA RATY