FORMY PŁATNOŚCI - za towary w naszym sklepie możesz zapłacić na kilka sposobów


REZERWACJA - Zakup w wybranym sklepie stacjonarnym - wyłącznie w przypadku odbioru osobistego w wybranym w rezerwacji salonie cewe fotojoker. Akceptujemy gotówkę, karty płatnicze, bony podarunkowe oraz płatności na raty.

SZYBKA PŁATNOŚĆ ONLINE - Szybkie, tanie i bezpieczne dokonywanie wpłat bezpośrednio ze swojego internetowego konta bankowego za pośrednictwem operatora pay-u. Korzystając z tej formy płatności, przelew pojawi się natychmiast na naszym koncie a twoje zamówienie zostanie wysłane od ręki.

POBRANIE - Za wszystkie nabyte towary płacisz gotówką w momencie odebrania towaru od kuriera. Wartość pobrania nie może przekraczać 15 tys. Zł. Prosimy o odliczenie należnej kwoty, gdyż kurier nie zawsze dysponuje odpowiednią ilością pieniędzy, w celu wydania reszty.

KARTA KREDYTOWA - Za pośrednictwem systemu można w bezpieczny sposób dokonać płatności kartą kredytową. Szyfrowane połączenie oraz zabezpieczenie transakcji, a także błyskawiczne trafienie płatności na nasze konto zagwarantuje, iż zamówienie będzie zrealizowane szybko i pewnie.

PRZELEW NA KONTO - Standardowa wpłata wymaganej kwoty na numer konta bankowego, podany przez sklep droga e-mailową po założeniu zamówienia. Takiej wpłaty można dokonać w dowolnym banku lub na poczcie. W związku z koniecznością zaksięgowania twojej wpłaty na naszym koncie, wysyłka towaru może być opóźniona.

NUMER RACHUNKU BANKOWEGO:

BANK PEKAO S.A. ODDZIAŁ GLIWICE

67 1240 4272 1111 0000 4833 5573  

SWIFT: PKOPPLPW

RATY - Kwotę należną za twoje zakupy możesz też spłacać w dogodnych ratach. Rozłożenie spłaty w czasie gwarantuje, że Twój portfel nie zostanie nadwyrężony. Zakupy ratalne realizujemy we współpracy z zaufanymi partnerami, jakimi są BNP Paribas Bank Polska S.A oraz Alior Bank S.A. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o zakupach na raty, zapoznaj się z informacjami zamieszczonymi w dziale zakup na raty