Statywy

Strona od 11

Profesjonalne statywy fotograficzne, zarówno statywy do aparatu, jak i telefonu.

Statywy fotograficzne do lustrzanek - szeroka gama produktów dla profesjonalistów i amatorów

W naszym sklepie kupisz wiele różnych rodzajów statywów fotograficznych na każdą kieszeń. Zaczynając od małych selfie sticków, kończąc na zaawansowanych statywach podróżnych. U nas znajdziesz wszystkie najlepsze marki w jednym miejscu np. statywy fotograficzne Hama, Benro, Slik, Velbon, Manfrotto, 3 Legged Thing czy Genesis.

Statyw Benro - czym wyróżnia się na rynku

Marka Benro produkuje świetne statywy fotograficzne, które wyróżniają się swoją innowacyjnością. To przede wszystkim stabilność, a w efekcie doskonałej jakości zdjęcia. Popularne są modele Benro, które mają nogi składające się pod kątem 180°. Dzięki temu statyw fotograficzny może zmieścić się bez problemu do podróżnej torby. Polecamy także modele statywów Benro wyposażone w strukturę blokowania głowicy all-in-one. Dzięki niej możesz szybko ustawiać pozycję i zablokować ją, co sprzyja uchwyceniu najlepszych kadrów. Koniecznie zapoznaj się z produktami z serii Universal Travel, które mają dodatkową opcję odłączania nogi. 3-stopniowa regulacja kąta nachylenia nóg również pozwala uzyskać jak najlepsze efekty pracy.

Statywy 3 Legged Things - wyjątkowa stabilność, nowoczesne rozwiązania

Ta marka także zdecydowanie się wyróżnia na rynku statywów. W naszej ofercie znajdziesz statywy do aparatu fotograficznego tej właśnie marki, a wybrane modele będą miały zastosowane nowoczesne rozwiązania, takie jak:

 • niezwykle kompaktowe statywy fotograficzne dla podróżników mogą składać się do około 36 cm długości,
 • odłączane nogi, które można wykorzystywać osobno jako monopody,
 • opatentowaną płytkę Trimount na szczycie centralnej kolumny,
 • udźwignięcie ciężaru nawet 8-10 razy większego niż sam statyw,
 • obciążniki dodane do blokad nóg, które pozwalają obniżyć środek ciężkości i zachować jeszcze większą stabilność niż kiedykolwiek,
 • konstrukcję w 100% z czystego włókna węglowego, co zapewnia niską wagę oraz łatwy transport.

Zarówno statywy Benro, Peak Design, Manfrotto, jak i 3 Legged Thing - mają w ofercie statywy karbonowe.

Statywy Peak Design - mobilność i innowacja

Statyw Peak Design to produkt, który jest bardzo chętnie wybierany w naszym sklepie. Dzieje się tak za sprawą niezwykle kompaktowych wymiarów wybranych statywów, które mieszczą się bez problemu w opakowaniach o średnicy butelki z wodą. Pozwala to schować akcesorium nawet do małej torby i wygodnie transportować gdziekolwiek chcemy! Z czego jeszcze słyną statywy Peak Design? Z pewnością jest to błyskawiczne rozkładanie i składanie, a także ergonomiczne zaciski z szybkim zwalnianiem. Profesjonalne statywy fotograficzne Peak Design to także niesamowita wręcz stabilność i perfekcyjne tłumienie drgań. Mogą być wyposażone w tryb niskiego ustawienia aparatu, co umożliwia ustawienie go zaledwie kilka centymetrów nad podłożem. Stopki statywu świetnie pochłaniają wszelkie wstrząsy i są antypoślizgowe. To prawdziwa gratka nie tylko dla podróżników, ale również wszystkich amatorów dobrej fotografii!

Mini statyw - nagrywaj i fotografuj w każdych warunkach

Mini statyw do aparatu lub telefonu to niezbędne akcesorium wielu twórców. Świetnie sprawdza się zarówno w domu, jak i w plenerze. Małe statywy są jeszcze wygodniejsze niż tradycyjne, składane. Można je zmieścić nawet do bardzo małego bagażu. Dlatego też wielu podróżników preferuje mini statywy, które można rozłożyć wszędzie i w każdych warunkach zadbać o jakość zdjęć. Tego typu akcesorium można ustawić za sprawą elastycznych nóg w różnych, ekstremalnych miejscach np. na gałęziach drzew. Tu polecamy statywy Joby Gorillapod – bardzo cenione od lat i znane właśnie pod hasłem „gorilla”. Niektóre gadżety będą na tyle małe, że zmieszczą się nawet w kieszeni. Mini statyw świetnie funkcjonuje jako stabilizacja podczas robienia zdjęć lub nagrywania filmów smartfonem. Mówiąc o mini statywach, nie sposób zapomnieć o statywie w wersji Vlogger Kit od Synco, który jest wyposażony w lampę, a nawet mikrofon. Ponadto, w ofercie mamy mini statywy z wyzwalaczem, który rozwiązuje problem „biegania” i ustawiania wszystkiego na aparacie np. Statyw mini TRIPOD GRIP HG-100TBR.

Profesjonalny statyw do aparatu - jak wybrać odpowiedni sprzęt?

Jeśli zadajesz sobie pytanie, jak wybrać profesjonalny statyw do aparatu, mamy dla Ciebie kilka wskazówek, na co zwrócić swoją uwagę.

Odpowiedz sobie przede wszystkim na pytanie jak często będziesz wykorzystywać statyw i do jakich celów (fotografia produktowa, portretowa, a może podróżnicza? A może... vloggowanie?).

W naszej ofercie znajdziesz różne typy statywów dopasowane do oczekiwań różnych osób tj.:

 • klasyczne trójnogi - najbardziej popularna opcja z pewnością sprawdzi się podczas sesji wyjazdowych,
 • statywy stołowe - idealne do kompaktowych aparatów lub telefonów - dobry wybór raczej dla amatorów lub do specjalnego typu fotografii np. kulinarnej,
 • statywy studyjne - ciężkie, niezwykle stabilne będą idealne dla profesjonalistów. To statywy dedykowane pod oświetlenie, lampy i inne akcesoria, dishe, softboxy itd.
 • gimbale - specjalne statywy z wbudowaną stabilizacją, dzięki którym można nagrywać płynny film z ręki np. vlogi
 • monopody - małe, lekkie i wygodne, dobrze sprawdzają się podczas fotoreportaży, ale także podczas obserwacji z lunetą lub lornetką.

Poznaj nasze zestawy statyw + plecak lub torba

Jeśli szukasz statywu, który zabierzesz ze sobą w podróż lub wykorzystasz w swoim studio, masz okazję kupić go w jeszcze lepszej cenie razem z plecakiem fotograficznym albo torbą fotograficzną. To idealne połączenie, jeśli chcesz zadbać o swój cenny sprzęt fotograficzny, a także o jakościowe, stabilne zdjęcia.

Zapraszamy do zakupu statywów fotograficznych od najlepszych marek na rynku w sklepie CEWE FOTOJOKER!