Otwarcie nowego salonu CEWE FOTOJOKER w Bydgoszczy!

Już od 08.04.2024 r. CEWE FOTOJOKER wraca do Bydgoszczy! Świętuj razem z nami otwarcie nowego salonu. Nie może Cię zabraknąć! Odwiedź nasz salon, weź udział w atrakcjach oraz skorzystaj z wielu promocji.

W naszym salonie znajdziecie wiodące na rynku fotograficznym marki oraz najnowocześniejszy sprzęt, który zadowoli nie tylko profesjonalistów, ale także amatorów fotografii. Poznacie też niezwykły świat fotoproduktów CEWE, dowiecie się jak stworzyć CEWE FOTOKSIĄŻKĘ, zapoznacie się z rodzajami okładek oraz papierów, odkryjecie wszelkie tajniki fotografii natychmiastowej, a także wykonacie zdjęcia do dokumentów. Nasi doświadczeni doradcy służą wiedzą i chętnie Ci pomogą w wyborze sprzętu, który będzie idealnie dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb czy preferencji.

Oferta specjalna z okazji otwarcia

Przyjdź do CH Zielone Arkady na ul. Wojska Polskiego 1 i świętuj razem z nami!

CH Zielone Arkady Bydgoszcz (poziom -1)

tel.: 728 464 427

e-mail: 126@fotojoker.pl

adres: Al. Wojska Polskiego 1, 85-171 Bydgoszcz

godziny otwarcia:

pon-czw.: 9:00 - 21:00

pt.: 9:00 - 21:00

sb.: 9:00 - 21:00

niedz. handlowa: 10:00 - 20:00

Sprzęt fotograficzny, zdjęcia do dokumentów oraz wiele innych

Poznaj ofertę salonu

Sprawdź pozostałe lokalizacje oraz ofertę sklepu online

Poznaj świat CEWE FOTOJOKER

Sklep fotograficzny Bydgoszcz

Sklep fotograficzny CEWE FOTOJOKER mieści się w Centrum Handlowym Zielone Arkady w Bydgoszczy, przy Alei Wojska Polskiego 1. Znajdziesz nas na poziomie -1. Do galerii dojedziesz wygodnie komunikacją miejską lub samochodem.

 

Wykonasz u nas zdjęcia do dokumentów

 

W salonie dbamy o satysfakcję i zadowolenie naszych Klientów, dlatego do każdej usługi przykładamy dużo uwagi. W salonie, nasz fotograf wykona dla Ciebie zdjęcia do dokumentów, takie jak:

 

•    zdjęcia do paszportu;

•    zdjęcia do prawa jazdy;

•    zdjęcia biznesowe;

•    zdjęcia do dyplomu;

•    zdjęcia do karty pobytu;

•    zdjęcia do wizy;

•    zdjęcia do legitymacji szkolnej;

•    zdjęcia do legitymacji studenckiej. 


Otrzymasz wydruki najwyższej jakości, zgodne z wszystkimi wymogami prawnymi i wytycznymi danych instytucji. Nasz fotograf może dla Ciebie również wykonać zdjęcia biznesowe, które będą prezentowały się świetnie na stronie internetowej, w portfolio, CV czy w mediach społecznościowych. 

 

Bogata oferta sprzętu fotograficznego

 

Oferujemy szeroki asortyment sprzętu fotograficznego dla początkujących entuzjastów, zaawansowanych amatorów, jak i profesjonalistów. W sklepie foto są dostępne m.in.:
•    Aparaty fotograficzne: Nasza oferta zawiera zarówno aparaty cyfrowe, jak i analogowe. Dla profesjonalistów polecamy zaawansowane lustrzanki cyfrowe i bezlusterkowce, które oferują nie tylko wysoką jakość obrazu, ale również szeroki zakres personalizacji ustawień. Znajdziesz u nas także proste w obsłudze kompakty, idealne do codziennego fotografowania.
•    Obiektywy: w sklepie są dostępne obiektywy – od szerokokątnych po teleobiektywy. Dzięki temu każdy fotograf znajdzie coś dla siebie, niezależnie od tego, czy preferuje portrety, krajobrazy, czy fotografie makro.
•    Statywy: Kluczowe dla uzyskania stabilnego i ostrego obrazu. Oferujemy zarówno lekkie i kompaktowe modele idealne na wyprawy, jak i cięższe, stabilniejsze statywy do użytku studyjnego.
•    Akcesoria fotograficzne: Sklep w Bydgoszczy ma na wyposażeniu wiele akcesoriów foto, takich jak filtry, karty pamięci, torby i plecaki fotograficzne, lampy błyskowe, oraz wiele innych. Prócz tego, dostaniesz u nas ramki na zdjęcia, albumy fotograficzne i inne drobne fotoprodukty ze zdjęciami, które świetnie sprawdzą się także jako prezent fotograficzny. 

Prezenty ze zdjęciami, które wykonasz od ręki!

 

Możesz skorzystać także z ciekawych fotoproduktów, które ozdobimy Twoją fotografią. Wśród najpopularniejszych znajdziesz fotoobrazy, kubki, etui na telefon, poduszki czy koszulki. Niebanalnym pomysłem na prezent lub pamiątkę jest również CEWE FOTOKSIĄŻKA, którą z łatwością zaprojektujesz na miejscu przy dedykowanym stoisku. Nasz personel chętnie pomoże Ci w procesie powstawania projektów, podzieli się cennymi radami oraz podsunie rozwiązania, aby efekt końcowy Cię zachwycił. Sklep fotograficzny w Bydgoszczy ma także na wyposażeniu fotokioski, które umożliwiają drukowanie zdjęć bezpośrednio z telefonu lub karty pamięci. 

 

Zapraszamy serdecznie do CEWE FOTOJOKER – sklepu fotograficznego w Bydgoszczy.