Sklep fotograficzny CEWE FOTOJOKER w Łodzi (CH Manufaktura)

W salonach CEWE FOTOJOKER nie tylko znajdziesz sprzęt fotograficzny i akcesoria, ale także poznasz możliwości druku natychmiastowego, wykonasz zdjęcia do dokumentów, sprawdzisz jakość produktów CEWE oraz zaprojektujesz CEWE FOTOKSIĄŻKĘ.

CH Manufaktura (poziom 0)

tel.: +48 728 464 463

e-mail: 125@fotojoker.pl

adres: ul. Jana Karskiego 5, 91-071 Łódź

godziny otwarcia:

pon-czw.: 10:00 - 22:00

pt.: 10:00 - 22:00

sb.: 10:00 - 22:00

niedz. handlowa: 10:00 - 21:00

Od sprzętu foto po zdjęcia do dokumentów

Poznaj ofertę salonu

Sprawdź pozostałe lokalizacje oraz ofertę sklepu online

Poznaj świat CEWE FOTOJOKER

Sklep fotograficzny Łódź Manufaktura

 

Sklep fotograficzny CEWE FOTOJOKER zlokalizowany w Galerii Handlowej Manufaktura przy ul. Jana Karskiego 5 to miejsce nie tylko dla zawodowych fotografów, ale dla wszystkich osób lubiących robić zdjęcia. Przestronny punkt został otwarty na poziomie 0 i jest przyjazny zwierzętom. Salon jest czynny do późnych godzin wieczornych, dlatego jeśli potrzebujesz produktów i usług fotograficznych, zapraszamy do odwiedzania nas przez cały dzień.

 

Zdjęcia do dokumentów Łódź

 

W salonie fotograficznym oferujemy usługi najwyższej jakości. Jedną z najczęściej wybieranych przez klientów jest szybka usługa wykonywania zdjęć do dokumentów. Wystarczy 10 minut, żeby zrobić, wybrać, poprawić i wydrukować fotografie zgodne z oczekiwaniami konkretnych instytucji. U nas ekspresowo zamówisz:

 

•    zdjęcia do paszportu;

•    zdjęcia do prawa jazdy;

•    zdjęcia biznesowe;

•    zdjęcia do dyplomu;

•    zdjęcia do karty pobytu;

•    zdjęcia do wizy;

•    zdjęcia do legitymacji szkolnej;

•    zdjęcia do legitymacji studenckiej. 

 

Odwiedź nas w Manufakturze i wydrukuj zdjęcia od ręki!

 

W sklepie fotograficznym CEWE FOTOJOKER masz dostęp do wydruku zdjęć bezpośrednio z telefonu lub karty pamięci, a także możesz zamówić wiele spersonalizowanych fotoproduktów z Twoim ulubionym zdjęciem, które idealnie nadadzą się na prezent dla siebie lub bliskich. W ofercie znajdziesz m.in. fotoobrazy, gadżety, kalendarze, puzzle, etui, plakaty i tekstylia. Jeśli szukasz pomysłu na upominek, nasz salon w Manufakturze jest idealnym miejscem, żeby stworzyć spersonalizowany produkt, który zachwyci osobę obdarowaną.

 

Mamy szeroką ofertę najlepszego sprzętu fotograficznego, takiego jak: aparaty cyfrowe, lustrzanki, bezlusterkowce, obiektywy, statywy czy torby fotograficzne. W przypadku pytań lub problemów z doborem sprzętu, nasi świetnie przeszkoleni doradcy pomogą Ci dokonać satysfakcjonującego wyboru. Nasz sklep fotograficzny CEWE FOTOJOKER możesz odwiedzić także w Galerii Łódzkiej!