Sklep fotograficzny CEWE FOTOJOKER w Łodzi (Galeria Łódzka)

W salonach CEWE FOTOJOKER nie tylko znajdziesz sprzęt fotograficzny i akcesoria, ale także poznasz możliwości druku natychmiastowego, wykonasz zdjęcia do dokumentów, sprawdzisz jakość produktów CEWE oraz zaprojektujesz CEWE FOTOKSIĄŻKĘ.

Galeria Łódzka Łódź(poziom -1)

tel.: 668 464 068

e-mail: 423@fotojoker.pl

adres: ul. Piłsudskiego15/23, 90-307 Łódź

godziny otwarcia:

pon-czw.: 09:30 - 21:00

pt.: 09:30 - 21:00

sb.: 09:30 - 21:00

niedz. handlowa: 10:00 - 20:00

Od sprzętu foto po zdjęcia do dokumentów

Poznaj ofertę salonu

Sprawdź pozostałe lokalizacje oraz ofertę sklepu online

Poznaj świat CEWE FOTOJOKER

Sklep fotograficzny Łódź

 

Nasz nowoczesny sklep fotograficzny zlokalizowany jest w Galerii Łódzkiej na poziomie -1. Centrum Handlowe Galeria Łódzka odwiedzisz pod adresem Piłsudskiego 15/23. Znalezienie naszego punktu z pewnością nie sprawi Ci trudności. 

 

Zdjęcia do dokumentów w ekspresowym czasie!

 

Jeśli chcesz szybko zrobić zdjęcia do dokumentów, zapraszamy do naszego salonu fotograficznego CEWE FOTOJOKER. Już w 10 minut możesz załatwić całą sprawę, od zrobienia fotografii zgodnej z wymogami danej instytucji, przez jej wydrukowanie i przycięcie, aż do otrzymania zdjęć w formie wydruku i elektronicznej. Oferujemy:

 

•    zdjęcia do paszportu;

•    zdjęcia do prawa jazdy;

•    zdjęcia biznesowe;

•    zdjęcia do dyplomu;

•    zdjęcia do karty pobytu;

•    zdjęcia do wizy;

•    zdjęcia do legitymacji szkolnej;

•    zdjęcia do legitymacji studenckiej. 

 

W przypadku pytań, nasz zespół służy świetnym doradztwem. Kolejną z naszych usług, wykonywaną od ręki, są zdjęcia biznesowe. Możesz je wykorzystać w stopce maila, w mediach społecznościowych czy też w swoim portfolio.

 

Bogata oferta sprzętu fotograficznego i akcesoriów

 

Sklep fotograficzny w Galerii Łódzkiej to miejsce, gdzie kupisz wymarzony aparat, obiektyw, lampy błyskowe, statyw i różne inne akcesoria np. karty pamięci. Znajdziesz tutaj także lunety i lornetki Nikon, Canon czy Olympus. Nie brakuje także licznych aparatów natychmiastowych i akcesoriów z nimi związanych.

 

Fotoprodukty na każdą okazję

 

Odwiedzając sklep CEWE FOTOJOKER w Łodzi koniecznie sprawdź naszą ofertę fotoproduktów z Twoim zdjęciem. To także świetnie propozycje na prezent dla mamy, taty, dziecka, dziadków czy przyjaciół. Dostępne są fotogadżety, takie jak breloki, magnesy i etui na telefon. Oprócz tego znajdziesz u nas tekstylia, puzzle, gry, kubki i produkty ozdobne. Jednym z najchętniej wybieranych fotoproduktów jest CEWE FOTOKSIĄŻKA, którą zaprojektujesz w salonie samodzielnie lub z pomocą naszego doradcy. Masz również możliwość ekspresowego wydrukowania swoich fotografii z telefonu lub karty pamięci. Zdjęcia natychmiastowe wydrukujemy klasycznie, z ramką, a nawet z tekstem. Odwiedź nasz sklep fotograficzny w Galerii Łódzkiej i wybierz coś dla siebie.