Bezlusterkowce - pełna klatka

Strona od 3

Najlepsze bezlusterkowce z pełną klatką: marki Canon, Sony, Nikon

Bezlusterkowce — pełna klatka dla wymagających fotografów

Od kilku lat aparaty bezlusterkowe królują na rynku fotograficznym. To doskonałe urządzenia, pozwalające na tworzenie zdjęć w wysokiej rozdzielczości, łączące w sobie najlepsze cechy lustrzanek oraz aparatów kompaktowych. W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór aparatów bezlusterkowych od znanych marek: Nikon, Canon, Sony, wyposażonych w pełną klatkę.

 

Decydując się na zakup bezlusterkowca, warto zwrócić uwagę na poszczególne elementy aparatów, jak obecność cyfrowego wizjera, system stabilizacji, rozdzielczość zdjęć oraz dostępność obiektywów i akcesoriów. Korzystając z aparatów bezlusterkowych możesz tworzyć różne rodzaje fotografii, od portretowej, przez uliczną i krajobrazową, aż po fotografię makro. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą bezlusterkowców, dostępnych w naszym sklepie w wyjątkowo korzystnych cenach!

 

Bezlusterkowiec pełna klatka — charakterystyka

Bezlusterkowce to aparaty, które pokochał cały świat. Charakteryzują się doskonałymi osiągami oraz niedużą, lekką budową, pozbawioną złożonych systemów optycznych. Posiadają wymienną optykę podobnie jak lustrzanki, dzięki czemu możemy odnotować znacznie wyższe osiągi pracy i 100% podgląd obrazu (w lustrzankach tracimy obraz w momencie podnoszenia lustra, a  w bezlusterkowcach nie ma już tego odbicia, tylko wizjer jest jakby drugim ekranem LCD. Bezlusterkowce są również pozbawione optycznych wizjerów, a na ich miejscu często występują wizjery cyfrowe. W przypadku aparatów bezlusterkowych istnieje możliwość korzystania z dodatkowych akcesoriów, jak lampy błyskowe lub pionowe statywy. W odróżnieniu od klasycznych lustrzanek urządzenia te odznaczają się wyjątkowo niezawodnym autofokusem oraz lekką budową, pozwalająca na wygodne przemieszczanie się z aparatem. Dużą zaletą tego aparatów bezlusterkowych z pełną klatką jest ich cicha praca, dzięki czemu doskonale sprawdzają się w bardziej wymagających sytuacjach. Wygoda użytkowania aparatów bezlusterkowych w połączeniu z ich wysokimi osiągami to najlepsze argumenty, dla których warto postawić na zakup tego urządzenia.

 

Canon bezlusterkowiec pełna klatka — polecane modele

W naszej ofercie znajdziesz wiele ciekawych modeli aparatów bezlusterkowych od cenionej firmy Canon. Posiadamy duży wybór urządzeń, sprzedawanych oddzielnie oraz w zestawach z dedykowanymi obiektywami. Jednym z polecanych wariantów jest aparat Canon EOS R, sprzedawany w zestawie z obiektywem RF 24-105mm f/4-7.1 IS STM. Ten model jest pierwszym aparatem bezlusterkowym od firmy Canon. Dzięki specjalnie zaprojektowanemu mocowaniu 12-stykowemu RF wychodzi on naprzeciw twórcom zdjęć oraz wideo. Został wyposażony w wydajny procesor oraz pełnoklatkową matrycę, pozwalającą ukazać jeszcze więcej w każdym kadrze.

Sony bezlusterkowiec pełna klatka — polecane modele

W naszym sklepie nie brakuje również aparatów bezlusterkowych od takiego czołowego producenta, jak firma Sony. Na naszej stronie posiadamy wiele ciekawych propozycji dla wymagających fotografów. Jedną z nich jest model Sony A7 III, dostępny w sprzedaży również z obiektywem FE 24-105 mm f/4.0 G OSS. Jego niewygórowana cena łączy się z wieloma innowacyjnymi rozwiązaniami, pozwalającymi na doskonałe uchwycenie decydującego momentu. Pełnia obrazu z realistycznymi szczegółami to powód, dla którego wielu klientów decyduje się na zakup tego modelu.

 

Innym polecanym wariantem jest również Sony A7R IV A, który słynie ze swojej niezawodności. Wyposażony w nowoczesny układ, składający się z procesora oraz koprocesora, co pozwala na jeszcze lepsze osiągi w dziedzinie fotografowania. Wyjątkowo szeroki zakres czułości ISO, rozciągający się od 100 do 32 000, pozwala na jeszcze lepsze obrazy w każdych warunkach. Przekonaj się, jak wiele możesz zyskać, decydując się na zakup aparatów bezlusterkowych od Sony!

 

Nikon bezlusterkowiec pełna klatka — polecane modele

 

Pośród ciekawych modeli aparatów bezlusterkowych, dostępnych w sprzedaży w naszym sklepie internetowym, nie zabrakło również wariantów od znanej marki Nikon. Jednym z aparatów chętnie wybieranych przez naszych klientów, jest model Nikon Z5, który możesz kupić także w zestawie z obiektywem 24-50mm f/4-6.3. Wysoka rozdzielczość zdjęć, w połączeniu z niezawodnym autofokusem oraz pięknym nasyceniem barw pozwala osiągnąć wyższe poziomy fotografowania również w przypadku osób początkujących.

 

Równie polecanym modelem tej marki jest Nikon Z9, charakteryzujący się lekkim korpusem oraz wyjątkowo jasnymi obiektywami. Pełnoklatkowa matryca posiada rozdzielczość aż 45,7 MPX, a czułość ISO w tym wariancie wynosi od 64 do nawet 25600. Poza doskonałą jakością obrazów z jego pomocą wykonasz także profesjonalne filmy w jakości 4K. Sprawdź inne modele aparatów bezlusterkowych od Nikon, dostępne w naszej ofercie!