Sklep fotograficzny CEWE FOTOJOKER w Opolu (CH Solaris Center)

W salonach CEWE FOTOJOKER nie tylko znajdziesz sprzęt fotograficzny i akcesoria, ale także poznasz możliwości druku natychmiastowego, wykonasz zdjęcia do dokumentów, sprawdzisz jakość produktów CEWE oraz zaprojektujesz CEWE FOTOKSIĄŻKĘ.

CH Solaris Center Opole (poziom 1)

tel.: 668 464 350

e-mail: 205@fotojoker.pl

adres: Plac Kopernika 16, 45-040 Opole

godziny otwarcia:

pon-czw.: 9:00 - 21:00

pt.: 9:00 - 21:00

sb.: 9:00 - 21:00

niedz. handlowa: 10:00 - 20:00

Od sprzętu foto po zdjęcia do dokumentów

Poznaj ofertę salonu

Sprawdź pozostałe lokalizacje oraz ofertę sklepu online

Poznaj świat CEWE FOTOJOKER

Sklep fotograficzny Opole CEWE FOTOJOKER

Zapraszamy do sklepu fotograficznego CEWE FOTOJOKER położonego na terenie CH Solaris, pod adresem Plac Kopernika 16. Dogodna lokalizacja naszego sklepu sprawia, że zarówno mieszkańcy Opola, jak i okolicznych miasteczek mogą bez trudu dotrzeć na miejsce. Centrum handlowe Solaris znajduje się w pobliżu Starego Miasta, przy ulicy Żeromskiego oraz Oleskiej. Podróżując własnym samochodem nie musisz martwić się o miejsce do postoju, ponieważ CH Solaris zostało wyposażone w duży parking wielopoziomowy. Aby znaleźć nasz salon należy przejść się bądź wjechać windą na poziom +1.

 

Zdjęcia do dokumentów w Opolu gotowe w 10 minut!

 

Szukasz fotografa, który od ręki zrobi Ci profesjonalne zdjęcia do dokumentów? Zapraszamy do nas. Oferujemy:

 

•    zdjęcia do paszportu;

•    zdjęcia do prawa jazdy;

•    zdjęcia biznesowe;

•    zdjęcia do dyplomu;

•    zdjęcia do karty pobytu;

•    zdjęcia do wizy;

•    zdjęcia do legitymacji szkolnej;

•    zdjęcia do legitymacji studenckiej. 

 

Nasz fotograf podda zdjęcie obróbce graficznej, pozbywając się ewentualnych niedoskonałości, a po zaakceptowaniu kadru zdjęcia zostaną wydrukowane i przycięte w niespełna 10 minut.

 

Najwyższej jakości sprzęt fotograficzny i akcesoria fotograficzne

 

W CEWE FOTOJOKER w Opolu kupisz profesjonalny sprzęt fotograficzny w świetnych cenach. Proponujemy Ci sprzęt sprawdzonych marek, np. Canon, Sony, Nikon, Olympus, Sigma czy też Fujifilm. Znajdziesz tu aparaty cyfrowe, lustrzanki, aparaty do zdjęć natychmiastowych, a także obiektywy i szeroki wybór akcesoriów - statywów, toreb i plecaków. Wybierając naszą ofertę, możesz mieć gwarancję wysokiej jakości sprzętu. 

 

Drukowanie zdjęć z telefonu lub karty pamięci

 

Korzystając z naszego fotokiosku masz możliwość wydrukowania zdjęć ze swojego telefonu lub karty pamięci w wybranym formacie. Na zdjęciu możemy wydrukować napis albo oprawić je w ramkę, dzięki czemu otrzymasz piękną ozdobę swojego domu lub prezent dla bliskiej Twojemu sercu osoby. Zamawianie zdjęć przebiega ekspresowo! Zapraszamy do sklepu fotograficznego CEWE FOTOJOKER w CH Solaris w Opolu.