Sklep fotograficzny CEWE FOTOJOKER we Wrocławiu (CH Magnolia Park)

W salonach CEWE FOTOJOKER nie tylko znajdziesz sprzęt fotograficzny i akcesoria, ale także poznasz możliwości druku natychmiastowego, wykonasz zdjęcia do dokumentów, sprawdzisz jakość produktów CEWE oraz zaprojektujesz CEWE FOTOKSIĄŻKĘ.

CH Magnolia Park Wrocław (poziom 0)

tel.: 728 464 411

e-mail: 202@fotojoker.pl

adres: ul. Legnicka 58, 54-204 Wrocław

godziny otwarcia:

pon-czw.: 09:00 - 21:00

pt.: 09:00 - 21:00

sb.: 09:00 - 21:00

niedz. handlowa: 09:00 - 21:00

Od sprzętu foto po zdjęcia do dokumentów

Poznaj ofertę salonu

Sprawdź pozostałe lokalizacje oraz ofertę sklepu online

Poznaj świat CEWE FOTOJOKER

Sklep fotograficzny Wrocław CH Magnolia Park


Sklep fotograficzny CEWE FOTOJOKER mieści się w Centrum Handlowym Magnolia Park we Wrocławiu przy ulicy Legnickiej 58 na poziomie 0. Obiekt został wyposażony w przestronny parking dla klientów, gdzie możesz bezpiecznie zaparkować swój samochód.

 

Ekspresowe zdjęcia do dokumentów Wrocław

 

Oferujemy wykonanie profesjonalnych zdjęć do dokumentów, zgodnych z obowiązującymi standardami. W naszym salonie nie tylko zrobimy zdjęcie, ale także poddamy je podstawowej obróbce, a następnie wydrukujemy i przytniemy. A to wszystko w zaledwie 10 minut. Możesz w ten sposób zamówić:

 

•    zdjęcia do paszportu;

•    zdjęcia do prawa jazdy;

•    zdjęcia biznesowe;

•    zdjęcia do dyplomu;

•    zdjęcia do karty pobytu;

•    zdjęcia do wizy;

•    zdjęcia do legitymacji szkolnej;

•    zdjęcia do legitymacji studenckiej. 


CEWE FOTOKSIĄŻKA – zaprojektuj na miejscu!


Poza zdjęciami do dokumentów, możesz również skorzystać z fotokiosku, dzięki któremu samodzielnie wydrukujesz swoje ulubione fotografie z telefonu lub pamięci przenośnej. Możesz także skorzystać ze stanowiska przeznaczonego do projektowania CEWE FOTOKSIĄŻKI i z pomocą naszych doradców wykonać cały projekt, który z łatwością przekażesz nam do realizacji. Fotoksiążka to niezwykła pamiątka z różnych, ważnych wydarzeń w naszym życiu.


Sprzęt fotograficzny i akcesoria dla fotografów


W naszym sklepie oferujemy także możliwość zakupu profesjonalnego sprzętu fotograficznego, np. aparatów i obiektywów. Poza nimi mamy duży wybór jakościowych akcesoriów - plecaków na sprzęt, toreb, statywów, wkładów do aparatów natychmiastowych, lamp, blend i nie tylko. W sklepie obsługiwać Cię będą profesjonaliści, dlatego zawsze możesz liczyć na rzetelne doradztwo i pomoc w doborze idealnego sprzętu. Warto obejrzeć również albumy na zdjęcia i ramki, które pozwolą Ci wyeksponować ulubione kadry. 


Pamiętaj, że w naszych salonach zwierzęta są mile widziane. Dlatego nie ma problemu, żebyś odwiedził nas ze swoim czworonogiem. Przyjdź do salonu CEWE FOTOJOKER i przekonaj się, jak wiele ciekawych produktów i usług możemy Ci zaoferować! Odwiedź również:


•    Sklep fotograficzny Wrocław Galeria Dominikańska

•    Sklep fotograficzny Wrocław Centrum Handlowe Korona