Sklep fotograficzny CEWE FOTOJOKER we Wrocławiu (CH Korona)

W salonach CEWE FOTOJOKER nie tylko znajdziesz sprzęt fotograficzny i akcesoria, ale także poznasz możliwości druku natychmiastowego, wykonasz zdjęcia do dokumentów, sprawdzisz jakość produktów CEWE oraz zaprojektujesz CEWE FOTOKSIĄŻKĘ.

CH Korona Wrocław (poziom 0)

tel.: 728 464 415

e-mail: 270@fotojoker.pl

adres: ul. B. Krzywoustego 126, 51-421 Wrocław

godziny otwarcia:

pon-czw.: 09:00 - 21:00

pt.: 09:00 - 21:00

sb.: 09:00 - 21:00

niedz. handlowa: 10:00 - 21:00

Od sprzętu foto po zdjęcia do dokumentów

Poznaj ofertę salonu

Sprawdź pozostałe lokalizacje oraz ofertę sklepu online

Poznaj świat CEWE FOTOJOKER

Sklep fotograficzny Wrocław CH Magnolia Park


Jeden z naszych salonów CEWE FOTOJOKER we Wrocławiu możesz znaleźć na terenie nowoczesnego centrum handlowego Korona, położonego przy popularnej trasie dojazdowej, przy ulicy Krzywoustego 126. To doskonała lokalizacja, która pozwala na swobodny dojazd na miejsce własnym samochodem, taksówką lub komunikacją miejską. Spoza Wrocławia do centrum handlowego łatwo dostaniesz się pociągiem, dzięki bliskiemu położeniu stacji kolejowej Wrocław Sołtysowice. Przed budynkiem rozciąga się duży parking dla klientów Korony, na którym każdy znajdzie miejsce do postoju. Nasz salon mieści się na poziomie 0.

 

Ekspresowe zdjęcia do dokumentów we Wrocławiu

 

W naszym sklepie fotograficznym masz możliwość wykonania zdjęć do dokumentów w zaledwie 10 minut. Zapewniamy doradztwo doświadczonych pracowników. W ekspresowym tempie zrobisz:

 

•    zdjęcia do paszportu;

•    zdjęcia do prawa jazdy;

•    zdjęcia biznesowe;

•    zdjęcia do dyplomu;

•    zdjęcia do karty pobytu;

•    zdjęcia do wizy;

•    zdjęcia do legitymacji szkolnej;

•    zdjęcia do legitymacji studenckiej. 


Wybierając CEWE FOTOJOKER Wrocław masz pewność, że będą one zrobione zgodnie z wszystkimi wymogami prawnymi. Wśród naszych usług znajdziesz także wykonanie zdjęć biznesowych, np. do swojego CV lub na stronę internetową.

Prezenty ze zdjęciem oraz wydruk fotografii z telefonu/karty pamięci


W salonie CEWE FOTOJOKER czeka na Ciebie wiele interesujących fotoproduktów - CEWE FOTOKSIĄŻKA, kubki, breloki, fotoobrazy i wiele więcej. Wystarczy, że wybierzesz swoje ulubione zdjęcia, a my wydrukujemy je na wysokiej jakości produkcie. Jeśli marzysz o własnej fotoksiążce, mamy specjalne stanowisko, przy którym stworzysz swój projekt krok po kroku, przesyłając go od razu do realizacji. 

Profesjonalny sprzęt fotograficzny od najlepszych producentów


Na miejscu możesz kupić profesjonalny sprzęt fotograficzny w doskonałych cenach. Mamy szeroki wybór aparatów cyfrowych, aparatów do zdjęć natychmiastowych, wymiennych obiektywów oraz wielu ciekawych akcesoriów (torby, statywy, plecaki fotograficzne). Czekamy na Ciebie w naszym salonie we Wrocławiu!Odwiedź również:


•    Sklep fotograficzny Wrocław Galeria Dominikańska

•    Sklep fotograficzny Wrocław CH Magnolia Park