Sklep fotograficzny CEWE FOTOJOKER w Krakowie (CH M1)

W salonach CEWE FOTOJOKER nie tylko znajdziesz sprzęt fotograficzny i akcesoria, ale także poznasz możliwości druku natychmiastowego, wykonasz zdjęcia do dokumentów, sprawdzisz jakość produktów CEWE oraz zaprojektujesz CEWE FOTOKSIĄŻKĘ.

CH M1 Kraków (poziom 0)

tel.: 728 464 462

e-mail: 412@fotojoker.pl

adres: Al. Pokoju 67, 31-580 Kraków

godziny otwarcia:

pon-czw.: 09:00 - 21:00

pt.: 09:00 - 21:00

sb.: 09:00 - 21:00

niedz. handlowa: 10:00 - 20:00

Od sprzętu foto po zdjęcia do dokumentów

Poznaj ofertę salonu

Sprawdź pozostałe lokalizacje oraz ofertę sklepu online

Poznaj świat CEWE FOTOJOKER

Profesjonalny sklep fotograficzny


CEWE FOTOJOKER zaprasza do swojego salonu firmowego, znajdującego się na terenie centrum handlowego M1 Kraków, pod dresem Alei Pokoju 67. M1 Kraków położone jest w niezwykle dogodnej lokalizacji, przy drodze dojazdowej 776, która prowadzi od południowej części kraju na północ. Sprawia to, że na miejsce bez trudu dotrzesz samochodem z Krakowa i okolic, a także jedną z linii autobusowych czy tramwajowych. Nasz salon fotograficzny znajduje się na poziomie 0, w lokalu 72, który możesz znaleźć na mapie centrum handlowego. Najszybsza droga do sklepu fotograficznego CEWE FOTOJOKER wiedzie przez środkowe wejście do M1 Kraków.

 

Zdjęcia do dokumentów Kraków

 

W CEWE FOTOJOKER realizujemy usługi fotograficzne na najwyższym poziomie. W naszym punkcie wykonujemy zdjęcia do dokumentów. W 10 minut zrobimy, poddamy obróbce i wydrukujemy:

 

•    zdjęcia do paszportu;

•    zdjęcia do prawa jazdy;

•    zdjęcia biznesowe;

•    zdjęcia do dyplomu;

•    zdjęcia do karty pobytu;

•    zdjęcia do wizy;

•    zdjęcia do legitymacji szkolnej;

•    zdjęcia do legitymacji studenckiej. 

 

Nasz fotograf wykona zdjęcia na specjalnie przygotowanym stanowisku dbając o to, aby spełniały wszystkie aktualne wymogi w zależności od rodzaju dokumentu. Wykona także podstawową obróbkę zdjęcia, wydrukuje je i przytnie tak, aby spełniały wszelkie wymagania.

 

Inne usługi w salonie CEWE FOTOJOKER w Krakowie

 

W naszym salonie fotograficznym znajdziesz także fotokiosk, dzięki któremu wydrukujesz swoje ulubione zdjęcia z telefonu w kilka minut. Dużą popularnością cieszy się możliwość zaprojektowania i zamówienia CEWE FOTOKSIĄŻKI z Twoimi zdjęciami. Tego rodzaju produkt to świetny pomysł na prezent świąteczny lub z okazji jubileuszu. Czeka na Ciebie także duży wybór ciekawych fotoproduktów, nie tylko klasycznych ramek i albumów na zdjęcia, ale także artykułów, które możesz ozdobić swoją fotografią. W naszym salonie prowadzimy również sprzedaż profesjonalnego sprzętu fotograficznego w niezwykle korzystnych cenach. Znajdziesz u nas aparaty fotograficzne, obiektywy i akcesoria od znanych marek, takich jak Nikon, Olympus, Sony czy Canon. Zapraszamy do naszego sklepu w M1 Kraków.

 

Odwiedź również:

 

•    Sklep fotograficzny Kraków Galeria Krakowska

•    Sklep fotograficzny Kraków Galeria Bronowice