Sklep fotograficzny CEWE FOTOJOKER w Krakowie (Galeria Bronowice)

W salonach CEWE FOTOJOKER nie tylko znajdziesz sprzęt fotograficzny i akcesoria, ale także poznasz możliwości druku natychmiastowego, wykonasz zdjęcia do dokumentów, sprawdzisz jakość produktów CEWE oraz zaprojektujesz CEWE FOTOKSIĄŻKĘ.

Galeria Bronowice Kraków (poziom 0)

tel.: 728 464 397

e-mail: 451@fotojoker.pl

adres: ul. Stawowa 61, 31-346 Kraków

godziny otwarcia:

pon-czw.: 09:00 - 21:00

pt.: 10:00 - 22:00

sb.: 10:00 - 22:00

niedz. handlowa: 10:00 - 21:00

Od sprzętu foto po zdjęcia do dokumentów

Poznaj ofertę salonu

Sprawdź pozostałe lokalizacje oraz ofertę sklepu online

Poznaj świat CEWE FOTOJOKER

Sklep fotograficzny Kraków Galeria Bronowice

 

Znajdziesz nas w jednej z największych galerii handlowych w Krakowie pod adresem Stawowa 61. Nasz sklep fotograficzny został umiejscowiony na poziomie 0, dzięki czemu trafisz do nas szybko i bez problemu. Ze względu na to, że jesteśmy przyjaźni zwierzętom, zapraszamy Cię do nas także ze swoim czworonożnym przyjacielem. Możesz nas odwiedzić przez cały dzień aż do późnych godzin wieczornych, co jest udogodnieniem dla osób pracujących w ciągu dnia.

 

Zdjęcia do dokumentów Kraków

 

W CEWE FOTOJOKER oferujemy profesjonalne zdjęcia do dokumentów, wykonane w jedyne 10 minut. Posiadamy dedykowaną strefę, w której wykonujemy zdjęcia zgodne z obowiązującymi wymaganiami prawnymi i oczekiwaniami instytucji. Realizujemy zamówienia na:

 

•    zdjęcia do paszportu;

•    zdjęcia do prawa jazdy;

•    zdjęcia biznesowe;

•    zdjęcia do dyplomu;

•    zdjęcia do karty pobytu;

•    zdjęcia do wizy;

•    zdjęcia do legitymacji szkolnej;

•    zdjęcia do legitymacji studenckiej. 

 

Cieszymy się również dużą popularnością wśród klientów, którzy potrzebują zdjęć biznesowych do swojego CV, portfolio albo na stronę internetową.

 

Pozostałe usługi fotograficzne i sprzęt fotograficzny od renomowanych marek

 

Salon fotograficzny w Galerii Bronowice to miejsce nie tylko dla zawodowych fotografów, ale także hobbystów i wszystkich, którzy lubią robić zdjęcia. Oferujemy wiele interesujących produktów, w tym albumy fotograficzne, foto gadżety i ramki na zdjęcia. Produkty z Twoimi własnymi zdjęciami możesz wykorzystać do ozdoby swojego mieszkania lub domu. Są to m.in. fotoobrazy, fotoplakaty i kalendarze. Świetnym upominkiem dla bliskich będą np. kubki ze zdjęciem, puzzle czy tekstylia. W przestronnym salonie łatwo i szybko wydrukujesz wybrane przez siebie kadry bezpośrednio ze smartfona lub karty pamięci. Posiadamy również duży wybór sprzętu fotograficznego od popularnych marek, takich jak Canon, Nikon, Fujifilm czy Olympus. Wykwalifikowany personel chętnie doradzi Ci w kwestii zakupu odpowiedniego aparatu fotograficznego, wyboru właściwego obiektywu lub akcesoriów przydatnych każdemu fanowi fotografii. Serdecznie zapraszamy do naszego salonu fotograficznego w Krakowie!

 

Odwiedź również:

 

•    Sklep fotograficzny Kraków Galeria Krakowska
•    Sklep fotograficzny Kraków Centrum Handlowe M1