Sklep fotograficzny CEWE FOTOJOKER w Krakowie (Galeria Krakowska)

W salonach CEWE FOTOJOKER nie tylko znajdziesz sprzęt fotograficzny i akcesoria, ale także poznasz możliwości druku natychmiastowego, wykonasz zdjęcia do dokumentów, sprawdzisz jakość produktów CEWE oraz zaprojektujesz CEWE FOTOKSIĄŻKĘ.

Galeria Krakowska (poziom -1)

tel.: 668 464 133

e-mail: 438@fotojoker.pl

adres: ul. Pawia 5, 31-154 Kraków

godziny otwarcia:

pon-czw.: 09:00 - 22:00

pt.: 09:00 - 22:00

sb.: 09:00 - 22:00

niedz. handlowa: 10:00 - 21:00

Od sprzętu foto po zdjęcia do dokumentów

Poznaj ofertę salonu

Sprawdź pozostałe lokalizacje oraz ofertę sklepu online

Poznaj świat CEWE FOTOJOKER

Sklep fotograficzny w Krakowie

 

Sklep fotograficzny CEWE FOTOJOKER możesz znaleźć na poziomie -1 w Galerii Krakowskiej, która mieści się przy ul. Pawiej 5. Salon jest przyjazny zwierzętom i czynny do późnych godzin wieczornych, dlatego możesz skorzystać z naszej oferty, kiedy tylko tego potrzebujesz.

 

Zdjęcia do dokumentów Kraków

 

Jeśli chcesz zrobić zdjęcia do dokumentów w ekspresowym tempie, zapraszamy do naszego salonu. W ciągu 10 minut możemy wykonać i wydrukować:

 

•    zdjęcia do paszportu;

•    zdjęcia do prawa jazdy;

•    zdjęcia biznesowe;

•    zdjęcia do dyplomu;

•    zdjęcia do karty pobytu;

•    zdjęcia do wizy;

•    zdjęcia do legitymacji szkolnej;

•    zdjęcia do legitymacji studenckiej. 


Nasz personel służy pomocą i specjalistycznym doradztwem w przypadku pytań. Oferujemy także usługę wykonywania zdjęć biznesowych, które można wykorzystać w różnych celach, np. opublikować w mediach społecznościowych albo umieścić w swoim portfolio. 

 

CEWE FOTOKSIĄŻKA i wiele innych fotoproduktów

 

Fotoprodukty są chętnie kupowane z okazji świąt, urodzin, imienin lub innych uroczystości. Ich magia kryje się w wyjątkowych możliwościach personalizacji. Wystarczy, że wybierzesz dowolne fotografie zrobione na przykład telefonem i zamówisz kubek, puzzle czy obraz z jego wydrukiem. CEWE FOTOKSIĄŻKA to jeden z produktów, który sprawdza się na każdą okazję. Jest doskonałą pamiątką uwieczniającą kadry powstałe z okazji uroczystości i wyjazdów. Oferujemy także ekspresowe wydruki Twoich zdjęć w różnych formatach i stylach.

Sprzęt fotograficzny i akcesoria foto

 

Salon fotograficzny w Galerii Krakowskiej oferuje szeroki wybór aparatów fotograficznych, obiektywów, statywów oraz innych akcesoriów. W naszej ofercie znajdują się także lunety i lornetki renomowanych marek, a także ramki do zdjęć lub albumy. Posiadamy również liczne aparaty natychmiastowe i akcesoria z nimi związane. Jeśli nie wiesz, jaki sprzęt fotograficzny wybrać, możesz mieć pewność, że nasz personel podpowie Ci korzystne rozwiązania. Zapraszamy serdecznie i do zobaczenia w sklepie fotograficznym w Galerii Krakowskiej!

 

Odwiedź również:

 

•    Sklep fotograficzny Kraków Galeria Bronowice
•    Sklep fotograficzny Kraków Centrum Handlowe M1