Sklep fotograficzny CEWE FOTOJOKER w Katowicach (Galeria Katowicka)

W salonach CEWE FOTOJOKER nie tylko znajdziesz sprzęt fotograficzny i akcesoria, ale także poznasz możliwości druku natychmiastowego, wykonasz zdjęcia do dokumentów, sprawdzisz jakość produktów CEWE oraz zaprojektujesz CEWE FOTOKSIĄŻKĘ.

Galeria Katowicka (poziom -1)

tel.: 668 463 665

e-mail: 450@fotojoker.pl

adres: ul. 3 Maja 30, 40-097 Katowice

godziny otwarcia:

pon-czw.: 09:00 - 21:00

pt.: 09:00 - 21:00

sb.: 09:00 - 21:00

niedz. handlowa: 10:00 - 20:00

Od sprzętu foto po zdjęcia do dokumentów

Poznaj ofertę salonu

Sprawdź pozostałe lokalizacje oraz ofertę sklepu online

Poznaj świat CEWE FOTOJOKER

Sklep fotograficzny Katowice - Galeria Katowicka

 

Nasz sklep fotograficzny umiejscowiony został w Galerii Katowickiej pod adresem ul. 3 Maja 30. Nowoczesny salon znajduje się na poziomie -1. Jeśli potrzebujesz jakościowych usług fotograficznych, jesteśmy dla Ciebie otwarci do późnych godzin wieczornych. Z usług salonu skorzystasz także mając ze sobą swojego pupila - jesteśmy przyjaźni zwierzętom.

 

Zdjęcia do dokumentów Katowice

 

Jeśli potrzebujesz sprawnie zrobić zdjęcia do dokumentów, to zachęcamy Cię do odwiedzenia naszego sklepu, gdzie przygotowaliśmy specjalne stanowisko fotograficzne. Doświadczony fotograf wykona kilka ujęć, z których będziesz mógł wybrać to, które najbardziej Ci odpowiada. Na miejscu wykonamy też obróbkę graficzną, a następnie wydrukujemy i przytniemy zdjęcia do wybranego rozmiaru. Otrzymasz je w formie drukowanej oraz elektronicznej. Wykonujemy:

 

•    zdjęcia do paszportu;

•    zdjęcia do prawa jazdy;

•    zdjęcia biznesowe;

•    zdjęcia do dyplomu;

•    zdjęcia do karty pobytu;

•    zdjęcia do wizy;

•    zdjęcia do legitymacji szkolnej;

•    zdjęcia do legitymacji studenckiej. 

  

 

Najlepszy sprzęt fotograficzny i liczne akcesoria

 

W naszym sklepie fotograficznym oferujemy duży wybór profesjonalnego sprzętu fotograficznego w atrakcyjnych cenach, włączając w to aparaty cyfrowe, lustrzanki, wymienne obiektywy, torby na sprzęt i wygodne plecaki. Szukasz wyjątkowego prezentu lub chcesz stworzyć niepowtarzalną pamiątkę? W naszym salonie znajdziesz stanowisko do stworzenia własnej CEWE FOTOKSIĄŻKI z Twoimi ulubionymi zdjęciami. Dodatkowo, oferujemy wiele jakościowych produktów, które możemy spersonalizować Twoim zdjęciem, takie jak kubki, kalendarze, puzzle, magnesy czy breloki.

 

Ekspresowy wydruk Twoich zdjęć

 

W CEWE FOTOJOKER oferujemy Ci drukowanie zdjęć prosto z Twojego smartfona lub karty pamięci. W tym celu wystarczy skorzystać z naszych fotokiosków CEWE. Przesyłasz swoje fotografie do fotokiosku, a już po kilku minutach rozpocznie się ich drukowanie. W sklepie fotograficznym od ręki zakupisz także estetyczne ramki lub piękne albumy fotograficzne. Tym samym, możesz w kilka chwil stworzyć piękną ozdobę do swojego domu albo prezent dla krewnego czy przyjaciela. Odwiedź również sklep fotograficzny Katowice Centrum Handlowe Libero.