Sklep fotograficzny CEWE FOTOJOKER w Katowicach (CH Libero)

W salonach CEWE FOTOJOKER nie tylko znajdziesz sprzęt fotograficzny i akcesoria, ale także poznasz możliwości druku natychmiastowego, wykonasz zdjęcia do dokumentów, sprawdzisz jakość produktów CEWE oraz zaprojektujesz CEWE FOTOKSIĄŻKĘ.

CH Libero Katowice (poziom 1)

tel.: 728 464 431

e-mail: 204@fotojoker.pl

adres: ul. T.Kościuszki 229, 40-600 Katowice

godziny otwarcia:

pon-czw.: 09:00 - 21:00

pt.: 09:00 - 21:00

sb.: 09:00 - 21:00

niedz. handlowa: 10:00 - 21:00

Od sprzętu foto po zdjęcia do dokumentów

Poznaj ofertę salonu

Sprawdź pozostałe lokalizacje oraz ofertę sklepu online

Poznaj świat CEWE FOTOJOKER

Sklep fotograficzny Katowice Libero

 

Jeżeli szukasz miejsca z dużym wyborem ciekawych produktów fotograficznych oraz z profesjonalną obsługą, koniecznie odwiedź nasz sklep fotograficzny w Katowicach. Znajdziesz nas na terenie Galerii Libero na ulicy Tadeusza Kościuszki 229, tuż przy trasie dojazdowej 81. Nasz sklep fotograficzny znajduje się na poziomie 1. Prosta budowa galerii sprawia, że bez trudu dotrzesz do nas wchodząc dowolnym wejścia. Odwiedź sklep przy okazji większych zakupów i zaplanuj sobie czas miło spędzony w Galerii Libero w Katowicach.

 

Zdjęcia do dokumentów Katowice

 

W naszym salonie świadczymy usługi fotograficzne na najwyższym poziomie. Jedną z najbardziej popularnych usług jest wykonywanie oraz drukowanie zdjęć do dokumentów. Dysponujemy specjalnie przygotowanym stanowiskiem, a nasz fotograf zadba o odpowiednią obróbkę graficzną zdjęcia przed jego wydrukowaniem. Możesz zamówić u nas fotografie do dokumentów w wielu formatach. Oferujemy:

 

•    zdjęcia do paszportu;

•    zdjęcia do prawa jazdy;

•    zdjęcia biznesowe;

•    zdjęcia do dyplomu;

•    zdjęcia do karty pobytu;

•    zdjęcia do wizy;

•    zdjęcia do legitymacji szkolnej;

•    zdjęcia do legitymacji studenckiej. 

Cały proces przygotowania fotografii zajmie zaledwie 10 minut.

 

Profesjonalny sprzęt fotograficzny i akcesoria

 

W salonie CEWE FOTOJOKER w Katowicach kupisz profesjonalny sprzęt fotograficzny w korzystnych cenach. Dysponujemy ciekawą ofertą wielu modeli aparatów fotograficznych i obiektywów. Oprócz sprzętu znajdziesz tutaj także liczne akcesoria, które dzięki swojej świetnej jakości, posłużą Ci przez wiele lat.

 

Drukuj zdjęcia i projektuj swoje fotoksiążki

 

W sklepie CEWE FOTOJOKER masz możliwość wydrukowania wybranych zdjęć za pomocą fotokiosku, a także zaprojektowania własnej CEWE FOTOKSIĄŻKI. W katowickim salonie znajdziesz również wiele ciekawych produktów, które możesz ozdobić swoimi fotografiami, np. puzzle, etui, kubki.

Zapraszamy do salonu CEWE FOTOJOKER w Galerii Libero w Katowicach. Odwiedź również sklep fotograficzny w Galerii Katowickiej!