Sklep fotograficzny CEWE FOTOJOKER w Gliwicach (CH Forum)

W salonach CEWE FOTOJOKER nie tylko znajdziesz sprzęt fotograficzny i akcesoria, ale także poznasz możliwości druku natychmiastowego, wykonasz zdjęcia do dokumentów, sprawdzisz jakość produktów CEWE oraz zaprojektujesz CEWE FOTOKSIĄŻKĘ.

CH Forum Gliwice (poziom 0)

tel.: 668 464 390

e-mail: 439@fotojoker.pl

adres: ul. Lipowa 1, 44-100 Gliwice

godziny otwarcia:

pon-czw.: 09:00 - 21:00

pt.: 09:00 - 21:00

sb.: 09:00 - 21:00

niedz. handlowa: 10:00 - 20:00

Od sprzętu foto po zdjęcia do dokumentów

Poznaj ofertę salonu

Sprawdź pozostałe lokalizacje oraz ofertę sklepu online

Poznaj świat CEWE FOTOJOKER

Sklep fotograficzny Gliwice Forum


Sklep fotograficzny CEWE FOTOJOKER znajduje się w Centrum Handlowym Forum Gliwice, zlokalizowanym przy ulicy Lipowej 1. Znajdziesz nas na poziomie 0. Zapraszamy do odwiedzenia salonu o dogodnej dla Ciebie porze. Jesteśmy czynni do późnych godzin wieczornych. Umożliwiamy także przyjście do salonu razem ze swoim pupilem.

 

Zdjęcia do dokumentów Gliwice


Jeśli potrzebujesz zdjęć do dokumentów spełniających wszystkie wymogi prawne, to z przyjemnością je dla Ciebie wykonamy. Zapewniamy wysokiej jakości:

 

•    zdjęcia do paszportu;

•    zdjęcia do prawa jazdy;

•    zdjęcia biznesowe;

•    zdjęcia do dyplomu;

•    zdjęcia do karty pobytu;

•    zdjęcia do wizy;

•    zdjęcia do legitymacji szkolnej;

•    zdjęcia do legitymacji studenckiej. 

 

Fotografie będą gotowe w ciągu 10 minut, a dodatkowo otrzymasz także zdjęcia w formie elektronicznej. Wśród naszych usług mamy także robienie zdjęć biznesowych, np. do portfolio i na profil na LinkedIn

 

Wywoływanie zdjęć na miejscu


W naszym salonie fotograficznym w Gliwicach oferujemy wiele usług, w tym również wywoływanie tradycyjnych zdjęć z klisz. Możesz także skorzystać z możliwości zaprojektowania oryginalnej CEWE FOTOKSIĄŻKI, w której umieścisz swoje własne zdjęcia. Posiadamy specjalne stanowisko do projektowania z dedykowanym programem, który przeprowadzi Cię przez cały proces tworzenia fotoksiążki, a nasi doświadczeni doradcy posłużą pomocą w razie jakichkolwiek wątpliwości. W salonie znajdziesz także fotokiosk, dzięki któremu w kilka minut wydrukujesz swoje ulubione zdjęcia z pamięci przenośnej, dysku zewnętrznego lub ze smartfona.

 

Jeśli szukasz wysokiej jakości, sprawdzonego sprzętu fotograficznego, to w naszym sklepie fotograficznym znajdziesz bogaty wybór produktów, takich jak aparaty cyfrowe, lustrzanki, obiektywy, statywy, torby, plecaki. Polecamy również nasz sklep jako idealne miejsce na stworzenie spersonalizowanego upominku z nadrukowanymi zdjęciami. Mamy w ofercie różne fotokalendarze, kubki, maskotki, obrazy i wiele innych. Do zobaczenia w Centrum Handlowym Forum Gliwice!