Mocowanie Fujifilm

Obiektywy do Fujifilm z serii X

Czym wyróżnia się seria X Fujifilm?

Aby nadążyć za potrzebami zmieniającego się świata oraz mieć na względzie wygodę użytkowania, firma Fujifilm stworzyła serię X. To aparaty odznaczające się niewielkimi wymiarami, które łączą w sobie łatwość w obsłudze z wysokimi parametrami. Pozwala to tworzyć każdy rodzaj fotografii, od zdjęć amatorskich po profesjonalne. Specjalnie zaprojektowana matryca X-Trans CMOS pozwala na robienie zdjęć o wysokiej rozdzielczości, bogatej barwie kolorystycznej i głębi. Wyjątkowy układ filtrów kolorowych redukuje fałszywe kolory oraz efekt mory. Wysoka rozdzielczość zdjęć jest porównywalna z pełnowymiarową matrycą 35 mm. Dzięki zastosowaniu procesora X pozwalającego na dokładne obliczenie i przetworzenie obrazu, aparaty z serii X gwarantują fotografie najwyższej jakości.

Obiektywy Fujifilm X Mount dla serii X

Specjalne obiektywy Fujifilm X Mount, stworzone z myślą o serii X, posiadają technologię optyczną, którą doceniają również profesjonaliści. Wyposażone w mocowanie X, gwarantują szeroki wybór ogniskowych oraz w pełni wykorzystują potencjał aparatów Fujifilm. Od teleobiektywów i obiektywów szerokokątnych przez standard zoom, aż po makro — obiektywy Fujifilm X Mount spełniają wszystkie wymagania profesjonalnych i początkujących fotografów. Wybierz swój ulubiony i ciesz się pełnią doznań, jakie zapewnia seria X od Fujifilm.

Wybrane obiektywy Fujifilm X

Przedstawiamy wybrane obiektywy Fujifilm X, dedykowane dla aparatów bezlusterkowych z matrycami APS-C z serii Fujifilm X z systemem mocowania X Mount:

Początkowo lustrzanki służyły wyłącznie do fotografii, jednak szybko rozwinięto je pod kątem filmowania. Większość modeli posiada jakość Full HD, jednak coraz częściej pojawiają się również lustrzanki cyfrowe w rozdzielczości 4K. Choć aparaty bezlusterkowe rozwijają się prężnie, lustrzanki cyfrowe wciąż są bardzo popularne i często wybierane. Doceniają je zarówno profesjonalni fotografowie, jak i początkujący.

  • Obiektyw Fujifilm Fujinon XF 35mm f/1.4 R — to jasny, stałoogniskowy obiektyw, który umożliwia dokładną kontrolę nad głębią ostrości. Specjalnie uformowane listki przysłony zapewniają miękki efekt bokeh.
  • Obiektyw Fujifilm Fujinon XF 16mm f/1.4 R WR — zapewnia doskonałą wydajność optyczną, niezwykle szeroki kąt widzenia oraz stałą ogniskową. Dedykowany do fotografii krajobrazowej, podróżniczej, a także ulicznej,. Posiada szybki autofokus oraz szerokie spektrum możliwości fotograficznych. Zapewnia niebywały efekt fotografowanych obrazów przy kompaktowej budowie i niewielkiej masie;
  • Obiektyw Fujifilm Fujinon XF 60mm f/2.4 R Macro - to obiektyw, który wyznacza nowe standardy w dziedzinie fotografii. Zapewniając pełną wszechstronność obiektyw XF Makro 60mm (ekwiwalent standardu małoobrazkowego: 91mm) doskonale sprawdza się w rozległej gamie zastosowań począwszy ujęć portretowych aż po zdjęcia makro z powiększeniem 0.5x. Umożliwia uchwycenie żywych kolorów, a obrazy pozostają wyraziste.

Każdy z obiektywów sprzedawany jest wraz z osłoną, a ich budowa jest odporna na niekorzystne warunki zewnętrzne, jak temperatury do - 10 stopni Celsjusza.

Duży wybór obiektywów z serii X Mount oraz aparaty Fujifilm z serii X pozwolą na odkrycie piękna fotografii na nowo. Wybierz swój model i ciesz się jego wygodną mobilnością, solidnością i odpornością na takie czynniki, jak mróz czy kurz. Stawiając na serię X od Fujifilm rozwiniesz skrzydła w dziedzinie fotografii, stworzysz wyjątkowe obrazy, a sprzęt nie zawiedzie Cię w najważniejszych chwilach. Uchwyć to, co do tej pory było niemożliwe. Obiektywy Fuji to najwyższa jakość w dobrej cenie!