Drukarki natychmiastowe, termosublimacyjne

Strona od 2

Drukarki mini, drukarki termosublimacyjne, drukarki do wywoływania zdjęć

Czym jest drukarka natychmiastowa?

Drukarka natychmiastowa to urządzenie, które działa poprzez wykorzystanie procesu termosublimacji do wydruku odbitek. Nie potrzebny jest tutaj ani tusz, ani toner. Drukarka natychmiastowa przenosi poszczególne barwniki na nośnik, a do tego procesu wykorzystuje ciepło wydzielane przez głowicę. W drukarkach termosublimacyjnych każdy barwnik jest nakładany osobno, a poszczególne kolory mogą być nakładane wielokrotnie w zależności od ich nasycenia.

Często drukarki natychmiastowe mają kompaktowe rozmiary i można je łatwo przenosić np. w torebce lub plecaku. Dlatego są nazywane również mini drukarkami. Jakie korzyści płyną z korzystania z drukarek natychmiastowych? Z pewnością ogromną zaletą jest możliwość drukowania zdjęć prosto ze smartfona, laptopa lub aparatu, bez konieczności wywoływania odbitek w zakładach fotograficznych. Jeśli więc doceniasz tradycyjną, fizyczną formę zdjęć, możesz w dowolnej chwili wydrukować najnowsze fotografie z telefonu i wkleić je np. do albumu lub powiesić na ścianie. Termosublimacja sprawia, że odbitki mają świetne nasycenie kolorów i nie blakną!

Popularne modele mini drukarek Instax

W naszym sklepie znajdziesz różne modele drukarek Instax. Dostępne są drukarki mini Link, które cechują się niezwykle atrakcyjnym designem. Mają niewielkie rozmiary, elegancję i precyzyjnie zaprojektowane wykończenie. To mini drukarka do zdjęć z telefonu, która zachwyca jakością wydrukowanych odbitek. Przy pomocy dedykowanej aplikacji możesz także wybierać najlepsze kadry z sekwencji wideo albo wykonać jeden wydruk z kilku fotografii przesłanych z różnych telefonów. Mini drukarka do telefonu waży tylko 200 g i z powodzeniem mieści się w dłoni.

Drukarka Instax mini Link oferuje Ci ekspresowy wydruk Twoich zdjęć. Wystarczy, że wybierzesz tryb drukowania w aplikacji mini Link, przesuniesz palcem w górę i gotowe. Masz możliwość przełączenia się w tryb Zabawa i korzystania z dużej liczby ciekawych szablonów zaprojektowanych na różne okazje. Wszystko po to, żeby jeszcze bardziej wzbogacić Twoje zdjęcia. Rozmiary fotografii z mini Link to 62 mm x 46 mm. Dużą popularnością cieszą się także, dostępne u nas, drukarki Link WIDE. Przy ich pomocy możesz wywoływać największe odbitki spośród wszystkich urządzeń Instax. Masz możliwość wybrać tryb kolorystyczny Rich lub Natural w zależności od tego, co najbardziej Ci się podoba!

Fujifilm zastosowało tutaj wyjątkowe wzornictwo i wytrzymałą obudowę z poręcznym paskiem. Dodatkowo termosublimacyjna drukarka Instax jest wyposażona w niewielką podstawkę, która sprawia, że drukarka może być ustawiona w pozycji pionowej. Co jeszcze oferuje ta drukarka do smartfonów? Masz możliwość skorzystać z ponad 30 szablonów, które dodatkowo wzbogacą Twoje fotografie. Jest to także doskonała opcja, jeśli drukujesz zdjęcia do pamiątkowego albumu lub przygotowujesz je na prezent z okazji urodzin. Idealnie sprawdzą się także nalepki dostępne w aplikacji. Możesz dowolnie je układać na swoich zdjęciach, a następnie drukować. W Link WIDE wydrukujesz fotografie dwa razy szersze niż wkłady Instax mini. Popularne drukarki do wydruku zdjęć oferują także bardzo ciekawą funkcję “szkicuj i skanuj”. Możesz narysować co tylko chcesz na kartce papieru, a następnie to sfotografować przy użyciu smartfona. W aplikacji szybko i bez problemu Twój szkic zostanie wycięty i będziesz mógł go nakładać na swoje zdjęcia do wydruku! Rozmiar obrazka w Link WIDE to 62 mm x 99 mm.

Mini drukarki, które drukują również zdjęcia ze smartfona

U nas kupisz nie tylko drukarki natychmiastowe Fujifilm Instax, ale także Canon czy Polaroid. Mini drukarka do telefonu to doskonałe urządzenie, dzięki któremu będziesz mógł wygodnie i szybko drukować kadry przechowywane w pamięci Twojego telefonu. Warto zwrócić uwagę na to, że drukarka termosublimacyjna Canon z serii SELPHY Square umożliwia Ci wykonanie odbitek, które przetrwają bez szwanku nawet 100 lat. Możesz otrzymać zdjęcia w formacie kwadratowym 68 x 68 mm, a ich szczegółowość i nasycenie są utrzymane na rewelacyjnym poziomie. Warto dodać, że odbitki z Canon Square XQ10 są jednocześnie naklejką!

Drukarki natychmiastowe Canon pozwalają na wydruk aż do 20 odbitek po jednym naładowaniu. Urządzenia są całkowicie bezprzewodowe, co zwiększa komfort użytkowania. Jeśli interesuje Cię drukarka termosublimacyjna A4, to również ją u nas znajdziesz. Dostępne są różne modele drukujące w tym właśnie formacie np. z serii PIXMA (Seria PIXMA to drukarki atramentowe). Możesz łatwo drukować ze smartfona duże formaty w świetnej jakości.

Drukarki termosublimacyjne Canon posiadają dwuwierszowy wyświetlacz LCD i możliwość podawania nośników od tyłu. Z kolei drukarki natychmiastowe od Polaroid mogą drukować odbitki o wielkości karty kredytowej. Takie urządzenie bez problemu zapakujesz w każdą podróż czy na spotkanie ze znajomymi.

Dużym zainteresowaniem od lat cieszą się drukarki Canon Selphy CP1300 oraz najnowszy model Canon CP1500. Drukarka Canon Selphy CP1300 to mobilna drukarka fotograficzna z Wi-Fi, dzięki której w krótkim czasie można wydrukować zdjęcia przesłane ze zgodnych urządzeń inteligentnych, jak również aparatów fotograficznych. Dzięki temu, że drukarka Canon Selphy CP1300 jest mobilna, wydruki możesz wykonać w każdym miejscu i czasie. Ponadto, są naprawdę w doskonałej jakości!

Wysoka rozdzielczość, piękna jakość i mobilność sprawiają, że drukarki termosublimacyjne to prawdziwy hit w ostatnim czasie! Pozwalają, żeby uchwycone smartfonem momenty miały także swoją fizyczną formę. Nie ma już konieczności zabierania ze sobą wszędzie urządzenia, takiego jak aparat natychmiastowy, ani szukania miejsc, w których możesz wydrukować najlepsze zdjęcia. Mając przy sobie tylko i wyłącznie smartfon oraz mini drukarkę wrzuconą do plecaka, możesz drukować zdjęcia zawsze wtedy, kiedy tego chcesz!