Wkłady Instax

Strona od 4

Wkłady do Instaxa i wkłady do Polaroida

 

Instax wkłady - szeroka oferta produktów

 

Aparaty natychmiastowe to produkty, które podbiły Twoje serce? Świetnie! W naszym sklepie możesz zaopatrzyć się we wkłady do Instaxa różnego rodzaju. Wszystkie produkty zapewniają Ci możliwość tworzenia ostrych, wyraźnie odwzorowanych obrazów. Film Instax gwarantuje Ci także, że kolory na zdjęciach będą naturalne.

 

Wkłady do Instaxa oferowane są w poręcznych kasetkach. Możesz mieć zapasowe wkłady zawsze pod ręką i cieszyć się robieniem zdjęć natychmiastowych, gdziekolwiek jesteś. Zdjęcia będą niewielkich rozmiarów i bez problemu będzie je można schować w portfelu, przyozdobić case do telefonu, postawić na biurku lub powiesić na ścianie. Znajdziesz u nas zarówno wkłady do Instaxa Mini 11, do urządzeń z serii WIDE, Polaroidów i innych rodzajów aparatów oraz drukarek natychmiastowych.

 

Instax Mini 9 wkłady

 

Instax Mini 9 wkłady mogą mieć klasyczną, białą ramkę o grubości ok. 4 mm. W dolnej części znajduje się jeszcze grubsza rama (ok. 2 cm), która pozwala łatwo podpisać fotografie przy pomocy pisaka permanentnego. Jednak Twoje ramki wokół zdjęć natychmiastowych wcale nie muszą być białe. W naszym sklepie znajdziesz mnóstwo opcji np. pakiet wkładów z ramkami w różnych kolorach lub z ramką w kolorze szarym imitującym beton. Niestandardowe ramki będą doskonałym elementem ozdobnym, jeśli chcesz podarować komuś zdjęcie lub wkleić je do wyjątkowego albumu. Każde zdjęcie z inną ramką będzie stanowiło dodatkową atrakcję. Otrzymasz zdjęcia o dużym kontraście, żywych barwach i błyszczącym wykończeniu. Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi dostępnymi wkładami do Instaxa i do testowania różnych ich wariantów!

 

Wkłady Instax Mini  11

 

Wkłady Instax Mini 11 to produkty dedykowane do najnowszego aparatu natychmiastowego z serii Mini. Pojawił się on w sprzedaży w 2020 roku i podbił serca wielu osób. Ten model ma nowy kształt obudowy, jest odrobinę lżejszy niż Mini 9 i posiada automatyczną ekspozycję oraz tryb makro. Wszystkie aparaty Instax z serii Mini mają ten sam rozmiar dedykowanych do nich wkładów. Możesz zdecydować się na klasyczne białe ramki, ozdobne, kolorowe, czarno-białe klisze lub ramki samoprzylepne. We wkładach znajdują się klisze pokryte światłoczułą emulsją, która ulega wywołaniu po wystawieniu na światło we wnętrzu aparatu i automatycznemu wysunięciu na zewnątrz. Dzieje się to samoistnie i nie ma potrzeby poruszać wkładem.

 

Wkłady Instax Wide i Instax Square

 

Przy każdym produkcie masz informację, do jakich aparatów przeznaczony jest dany wkład. W przypadku wkładów wide, wielkość obszaru, na którym znajduje się obraz to 62 x 99 mm. Przeznaczony jest do aparatów natychmiastowych Instax WIDE o wymiarach 86 x 108 mm, a także do drukarek Wide Link. Tutaj również możesz cieszyć się wkładami, które zapewniają krótki czas wywoływania zdjęć, duży kontrast i piękne kolory. Możesz kupić wkłady natychmiastowe klasyczne i barwne. Z kolei wkłady Instax Square sprawdzą się do aparatów obsługujących kwadratowy format np. SQ1 lub do drukarki Fujifilm Instax Square Link. Rozmiar takiego zdjęcia będzie wynosił 62 x 62 mm i z powodzeniem zmieści się do portfela.

 

Wkłady Polaroid

 

W tej kategorii produktów znajdziesz także wkłady Polaroid np. z białą okrągłą ramką, klasyczną lub czarno-białe wkłady. Możesz więc postawić na monochromatyczną fotografię lub żywe kolory, w zależności od tego jaki jest Twój pomysł na sesję zdjęciową. Wkłady Polaroid charakteryzują się trwałym papierem i szybkim czasem wywoływania zdjęcia. Obrazy pojawiają się już po upływie 2 minut, a po 10-15 otrzymujesz pełny efekt (film typu I). Otrzymujesz fotografie o dobrze zrównoważonych tonach i miękkich teksturach.

 

Jak używać wkładów do Instaxa?

 

Używanie wkładów do Instaxa jest bardzo proste i każdy powinien bez problemu sobie z tym poradzić. Należy otworzyć drzwiczki znajdujące się w obudowie aparatu natychmiastowego i włożyć plastikowe pudełko z kliszami w dedykowane miejsce. Żeby otworzyć tylną pokrywę, naciśnij jej blokadę. Na folii zabezpieczającej znajdziesz informację, jak poprawnie włożyć wkłady do Instaxa. Folia musi zostać zdjęta przed włożeniem do środka pudełka z kliszami. Po zamknięciu tylnej pokrywy aparatu, możesz włączyć urządzenie, a lampa błyskowa zacznie się ładować. W momencie, gdy naciśniesz spust migawki, czarny arkusz pokrywy filmu wysunie się, a licznik zdjęć zmieni się z “S” na “10”. Teraz wystarczy, że chwycisz krawędź filmu i wysuniesz ją. Twój Instax jest już gotowy do robienia zdjęć! Pamiętaj, że jeśli wewnątrz aparatu znajdują się niewykorzystane jeszcze klisze, nie należy otwierać drzwiczek w obudowie, ani usuwać wkładu.

 

Designerskie albumy na wkłady do Instaxa

 

W naszym sklepie możesz kupić także bogatą gamę dedykowanych produktów do Instaxa, jak: albumy Instax oraz etui Instax. Dzięki temu Twoje zdjęcia będą doskonale chronione przed kurzem lub uszkodzeniami mechanicznymi. Ponadto, możesz wykorzystać albumy na zdjęcia do stworzenia oryginalnych pamiątek lub prezentów dla swoich bliskich. Zapraszamy do wybierania wkładów Instax i innych akcesoriów, które pozwolą Ci w pełni cieszyć się swoim aparatem natychmiastowym!