Sklep fotograficzny CEWE FOTOJOKER w Rzeszowie (Galeria Rzeszów)

W salonach CEWE FOTOJOKER nie tylko znajdziesz sprzęt fotograficzny i akcesoria, ale także poznasz możliwości druku natychmiastowego, wykonasz zdjęcia do dokumentów, sprawdzisz jakość produktów CEWE oraz zaprojektujesz CEWE FOTOKSIĄŻKĘ.

Galeria Rzeszów (poziom -1)

tel.: 668 463 885

e-mail: 206@fotojoker.pl

adres: ul. Piłsudskiego 44, 35-001 Rzeszów

godziny otwarcia:

pon-czw.: 9:00 - 21:00

pt.: 9:00 - 21:00

sb.: 10:00 - 21:00

niedz. handlowa: 10:00 - 20:00

Od sprzętu foto po zdjęcia do dokumentów

Poznaj ofertę salonu

Sprawdź pozostałe lokalizacje oraz ofertę sklepu online

Poznaj świat CEWE FOTOJOKER

Sklep fotograficzny w Rzeszowie

 

Sklep fotograficzny CEWE FOTOJOKER mieści się w Galerii Rzeszów przy ulicy Piłsudskiego 44. Znajdziesz nas na poziomie -1. Do galerii dojedziesz wygodnie komunikacją miejską lub samochodem.

 

Zdjęcia do dokumentów Rzeszów

 

W CEWE FOTOJOKER dbamy o satysfakcję i zadowolenie naszych klientów, dlatego do każdej usługi przykładamy dużo uwagi. W naszym punkcie wykonujemy zdjęcia do dokumentów. W 10 minut zrobimy, poddamy obróbce i wydrukujemy:

 

•    zdjęcia do paszportu;

•    zdjęcia do prawa jazdy;

•    zdjęcia biznesowe;

•    zdjęcia do dyplomu;

•    zdjęcia do karty pobytu;

•    zdjęcia do wizy;

•    zdjęcia do legitymacji szkolnej;

•    zdjęcia do legitymacji studenckiej. 

 

Otrzymasz wydruki najwyższej jakości, zgodne z wszystkimi wymogami prawnymi i wytycznymi danych instytucji. Od ręki wykonujemy również zdjęcia biznesowe, które będą prezentowały się świetnie na Twojej stronie internetowej, w portfolio, CV lub w mediach społecznościowych.

 

Najlepszy sprzęt fotograficzny i fotoprodukty

 

W naszym sklepie fotograficznym w Rzeszkowie oferujemy aparaty fotograficzne, obiektywy, statywy i wiele innych akcesoriów fotograficznych. Możesz skorzystać także z ciekawych fotoproduktów, które ozdobimy Twoją fotografią. Wśród najpopularniejszych znajdziesz fotoobrazy, kubki, etui na telefon, poduszki czy koszulki. Niebanalnym pomysłem na prezent lub pamiątkę jest również nasza CEWE FOTOKSIĄŻKA, którą z łatwością zaprojektujesz na miejscu przy dedykowanym stoisku. Nasz personel chętnie pomoże Ci w procesie powstawania projektów, podzieli się cennymi radami oraz podsunie rozwiązania, aby efekt końcowy Cię zachwycił. W salonie mamy również fotokioski, gdzie wydrukujesz zdjęcia bezpośrednio z telefonu lub karty pamięci. Zapraszamy!

 

Nasze salony są czynne do późnych godzin wieczornych, a ponadto możesz nas odwiedzić razem ze swoim zwierzęciem. Chcemy, żeby nasz sklep fotograficzny był dostępny wtedy, kiedy tego potrzebujesz. Zapraszamy serdecznie do CEWE FOTOJOKER Rzeszów.