Sklep fotograficzny CEWE FOTOJOKER w Poznaniu (CH Posnania)

W salonach CEWE FOTOJOKER nie tylko znajdziesz sprzęt fotograficzny i akcesoria, ale także poznasz możliwości druku natychmiastowego, wykonasz zdjęcia do dokumentów, sprawdzisz jakość produktów CEWE oraz zaprojektujesz CEWE FOTOKSIĄŻKĘ.

CH Posnania Poznań (poziom 0)

tel.: 728 464 410

e-mail: 358@fotojoker.pl

adres: ul. Pleszewska 1, 61-136 Poznań

godziny otwarcia:

pon-czw.: 10:00 - 22:00

pt.: 10:00 - 22:00

sb.: 10:00 - 22:00

niedz. handlowa: 10:00 - 21:00

Od sprzętu foto po zdjęcia do dokumentów

Poznaj ofertę salonu

Sprawdź pozostałe lokalizacje oraz ofertę sklepu online

Poznaj świat CEWE FOTOJOKER

Sklep fotograficzny Poznań Posnania


Odwiedź jeden z naszych salonów CEWE FOTOJOKER na terenie Poznania, mieszczący się w centrum handlowym Galeria Posnania przy ulicy Pleszewskiej 1. Nasz salon fotograficzny znajdziesz na poziomie 0. Najszybciej dotrzesz do sklepu korzystając z wejścia od ulicy Kórnickiej lub z niebieskiego parkingu.

 

Zdjęcia do dokumentów Poznań

 

Jeżeli szukasz miejsca, w którym wykonasz zdjęcia do dokumentów - odwiedź nasz salon. Dzięki specjalnemu stanowisku na miejscu wykonamy zdjęcia, a następnie poddamy je obróbce, wydrukujemy i przytniemy na odpowiedni wymiar. Zrobisz u nas:

 

•    zdjęcia do paszportu;

•    zdjęcia do prawa jazdy;

•    zdjęcia biznesowe;

•    zdjęcia do dyplomu;

•    zdjęcia do karty pobytu;

•    zdjęcia do wizy;

•    zdjęcia do legitymacji szkolnej;

•    zdjęcia do legitymacji studenckiej. 

 

Możemy zrobić także zdjęcia biznesowe do Twojego portfolio albo na stronę www.

 

Usługi fotograficzne i produkty z Twoim zdjęciem w CEWE FOTOJOKER

 

Dlaczego warto odwiedzić nasz salon na terenie Galerii Posnania? Na miejscu czeka na Ciebie możliwość zaprojektowania wyjątkowych fotoproduktów, które urozmaicisz za pomocą wybranych zdjęć ze swojej kolekcji. Posiadamy również specjalne stanowisko do projektowania CEWE FOTOKSIĄŻKI, która będzie idealnym pomysłem na osobisty prezent dla bliskiej osoby. Zaglądając do naszego punktu, możesz także w kilka minut wydrukować swoje ulubione fotografie, korzystając z CEWE Fotokiosku. Prosty interfejs umożliwia drukowanie zdjęć w wybranym formacie bezpośrednio z telefonu lub pamięci zewnętrznej. 

 

Na miejscu możliwy jest zakup aparatów fotograficznych, lustrzanek i aparatów do zdjęć natychmiastowych, a także wielu przydatnych akcesoriów. Wśród nich oferujemy statywy, ramki, albumy, plecaki i wiele więcej. Odwiedź nasz salon w Galerii Posnania i odkryj radość płynącą z fotografii. Możesz odwiedzić także nasz sklep fotograficzny w CH Plaza!