Sklep fotograficzny CEWE FOTOJOKER w Poznaniu (CH Plaza)

W salonach CEWE FOTOJOKER nie tylko znajdziesz sprzęt fotograficzny i akcesoria, ale także poznasz możliwości druku natychmiastowego, wykonasz zdjęcia do dokumentów, sprawdzisz jakość produktów CEWE oraz zaprojektujesz CEWE FOTOKSIĄŻKĘ.

CH Plaza Poznań (poziom 0)

tel.: 616 597 480

e-mail: 346@fotojoker.pl

adres: ul. Kaspra Drużbickiego 2, 61-693 Poznań

godziny otwarcia:

pon-czw.: 09:30 - 21:00

pt.: 09:30 - 21:00

sb.: 09:30 - 21:00

niedz. handlowa: 10:00 - 20:00

Od sprzętu foto po zdjęcia do dokumentów

Poznaj ofertę salonu

Sprawdź pozostałe lokalizacje oraz ofertę sklepu online

Poznaj świat CEWE FOTOJOKER

Sklep fotograficzny Poznań Plaza


Szukasz miejsca, w którym bez trudu wykonasz zdjęcia do dokumentów, wydrukujesz ulubione fotografie, kupisz sprzęt fotograficzny, a także skorzystasz z porad ekspertów? Nasz sklep fotograficzny w Poznań Plaza mieści się na terenie centrum handlowego przy ulicy Drużbickiego 2, na terenie kompleksu sklepów w północnej części miasta. Doskonała lokalizacja nie tylko umożliwia szybki dojazd własnym samochodem, ale także daje możliwość skorzystania z transportu publicznego, w tym z pobliskich linii tramwajowych i autobusowych. Sklep fotograficzny CEWE FOTOJOKER znajdziesz na poziomie 0. 

 

Zdjęcia do dokumentów Poznań

 

Jeśli potrzebujesz szybko zrobić profesjonalne i zgodne z wymogami prawnymi zdjęcia do dokumentów, koniecznie odwiedź nasz sklep fotograficzny. Wykonujemy zdjęcia do dokumentów w zaledwie 10 minut. Dzięki profesjonalnemu fotografowi, odpowiednio przygotowanemu stanowisku oraz szybkiej, fachowej obróbce, nasze fotografie spełniają wymagania naszych klientów. Od ręki zrobimy:

 

•    zdjęcia do paszportu;

•    zdjęcia do prawa jazdy;

•    zdjęcia biznesowe;

•    zdjęcia do dyplomu;

•    zdjęcia do karty pobytu;

•    zdjęcia do wizy;

•    zdjęcia do legitymacji szkolnej;

•    zdjęcia do legitymacji studenckiej. 

 

Zapraszamy również do skorzystania z usługi wykonania zdjęć biznesowych. Będą idealne do CV, na stronę internetową czy profil biznesowy w mediach społecznościowych.

 

Pozostałe usługi fotograficzne

 

W salonie fotograficznym CEWE FOTOJOKER możesz w kilka minut wydrukować własne zdjęcia, korzystając z fotokiosku. Jeżeli szukasz wyjątkowej pamiątki lub prezentu, udostępniamy również dedykowane stanowisko do stworzenia projektu własnej CEWE FOTOKSIĄŻKI. Doświadczony personel pomoże Ci w przypadku jakichkolwiek pytań czy wątpliwości, a gotowy projekt przekażemy od razu do realizacji. CEWE FOTOKSIĄŻKA to nie jedyny, wyjątkowy produkt, który możesz ozdobić własnymi zdjęciami. W ofercie mamy także personalizowane fotoobrazy w wielu wariantach i formatach, a także etui na telefon, kubki, naklejki, pudełka ze zdjęciami czy tekstylia. Zapraszamy do salonu CEWE FOTOJOKER w centrum handlowym Plaza Poznań! Możesz odwiedzić także nasz sklep fotograficzny w Galerii Posnania!