Strona od 7

Profesjonalne mikrofony zewnętrzne: Boya, Sony, Canon, DigiPower, Comica, Azden, Fujifilm


Mikrofony kierunkowe - wysoka jakość dźwięku

 

Mikrofony kierunkowe, które kupisz w naszym sklepie, to urządzenia służące do wychwytywania dźwięków z dużych odległości. Mają bardzo szerokie zastosowanie: mikrofonów kierunkowych używa się na przykład podczas nagrywania wystąpień publicznych, realizacji reportaży, vlogów, wywiadów czy filmów.
Wybierając profesjonalny mikrofon kierunkowy, warto zwrócić uwagę na takie parametry jak: czułość kierunkowa, redukcja szumów czy też stosunek sygnału do szumu. W zależności od modelu możesz słuchać dźwięków dochodzących z różnych odległości. Celem jest nagranie naturalnie brzmiącego dźwięku, który będzie krystalicznie czysty. W sklepie znajdziesz mikrofony kierunkowe o doskonałych parametrach produkcji różnych marek np. Synco albo Sony. Popularnym produktem w sklepie CEWE FOTOJOKER jest mikrofon kierunkowy do telefonu, który umożliwia realizację profesjonalnych filmów np. do publikacji w social mediach. Doskonała jakość dźwięku z pewnością będzie doceniona przez Twoich obserwatorów. Sprawdź naszą pełną ofertę, również mikrofonów kierunkowych z akcesoriami!

Profesjonalne mikrofony bezprzewodowe 

Mikrofony bezprzewodowe przydają się najbardziej wówczas, kiedy nagrywamy dźwięk będąc w ruchu np. podczas występów artystycznych czy vlogów podróżniczych. Oczywiście mogą być także bardzo wygodną opcją podczas nagrywania przy biurku. Mikrofon bezprzewodowy pozwala uniknąć plątania się przewodów i nie ogranicza nas w żaden sposób. Profesjonalne mikrofony bezprzewodowe, które kupisz u nas w sklepie, zapewniają jakościowy dźwięk i dużą mobilność. Produkty z tej kategorii składają się z nadajnika oraz odbiornika. Odbiornik w formie pudełka zbiera dźwięk ze źródła tj. z mikrofonu. 
W zależności od zestawu, mikrofony bezprzewodowe mogą mieć kilka odbiorników lub nadajników. Najlepsze mikrofony bezprzewodowe to produkty, które wykorzystują fale UHF. Mają one duży zasięg jak np. system mikrofonowy od Synco oferuje zasięg nawet do 180 m na otwartej przestrzeni lub 100 m w terenie z przeszkodami.
Dokonując wyboru odpowiedniego produktu: mikrofonu zewnętrznego czy systemu mikrofonowego, warto mieć na uwadze kilka następujących czynników:

●    czy urządzenie zewnętrzne umożliwia redukcję niepożądanych dźwięków dochodzących z otoczenia;
●    jaki jest zasięg (dostępne są produkty o zasięgu nawet 150 m w linii wzroku);
●    jaki jest czas pracy urządzenia na jednym akumulatorze i jaka jest szybkość ładowania;
●    czy dany mikrofon lub system jest kompatybilny ze smartfonami, laptopami i innymi urządzeniami do rejestracji obrazu (czy posiada dołączone kable do zestawu);
●    jakie są rozmiary i waga mikrofonu oraz czy można składać anteny (zwłaszcza, jeśli zamierzasz dużo podróżować z urządzeniem).

Mikrofony zewnętrzne krawatowe 

Mikrofon krawatowy to kolejny rodzaj produktu wykorzystywany w różnych branżach - filmowej, artystycznej czy dziennikarskiej. Jest to inaczej mikrofon przypinany, ponieważ przypina się go za pomocą specjalnego klipsa do krawata, koszuli lub innej części garderoby. Czasem jest nazywany mikrofonem pchełką. Charakteryzuje się niewielkimi rozmiarami i jest bardziej poręczny, niż mikrofony studyjne. Znajdziesz u nas mikrofony krawatowe różnych marek np. Boya czy Comica. Mikrofony przypinane mogą być używane ze smartfonami, kamerami, komputerami i innymi urządzeniami rejestrującymi. 

W zależności od produktu możesz kupić mikrofon krawatowy bezprzewodowy lub przewodowy. U nas otrzymasz także mikrofony krawatowe z odsłuchem. Między innymi marka Synco oferuje najwyższej jakości sprzęt, który gwarantuje doskonałe odtwarzanie dźwięków. Znajdziesz tutaj takie rozwiązania jak wbudowany chip DSB, który zapewnia przyjemny dla ucha dźwięk albo konstrukcję antyzakłóceniową, dzięki czemu pozbędziesz się wszelkich drażniących dźwięków. W sklepie są także dostępne mikrofony o wysokiej czułości kierunkowej i wyposażone w pozłacaną membranę. Dzięki niej fale dźwiękowe są bardzo precyzyjnie konwertowane, a sam dźwięk jest krystalicznie czysty. Jeśli więc chcesz wybrać mikrofon krawatowy profesjonalny, to u nas z pewnością go znajdziesz! 

Mikrofony do telefonu i mini mikrofony 

Profesjonalny mikrofon do telefonu stał się, zwłaszcza w ostatnim czasie, prawdziwym must have dla wielu osób. Coraz więcej ludzi pracuje wyłącznie zdalnie i do swojego home office potrzebuje jakościowego mikrofonu. Dzięki temu możliwe staje się profesjonalne spotkanie biznesowe online czy udział w wideokonferencji lub szkoleniu. Coraz więcej osób decyduje się także na kręcenie filmów na serwisy takie jak YouTube czy TikTok. Również w tym przypadku odpowiedni mikrofon do smartfona staje się w wielu przypadkach niezbędny. 

Telefony lub laptopy często nie są wyposażone w jakościowe mikrofony, dlatego warto wesprzeć się urządzeniem dodatkowym. Wśród modeli dostępnych w naszym sklepie znajdziesz np. mikrofony Synco, które wykorzystują specjalną konstrukcję absorpcji wstrząsów, a tym samym minimalizowane są wszelkie powstające hałasy. W wielu przypadkach warto postawić na mini mikrofony, które dzięki swojej kompaktowej budowie możesz wygodnie osadzić na niewielkim smartfonie. Kupisz u nas także mikrofony, które cechuje kardioidalne zbieranie dźwięku. Daje to doskonałe efekty, ponieważ dźwięk docelowy może być podkreślony, a odgłosy z otoczenia stłumione.

Zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty mikrofonów różnego typu.