Sklep fotograficzny CEWE FOTOJOKER w Zabrzu (CH M1)

Od 31 sierpnia 2023 r. salon CEWE FOTOJOKER w Zabrzu jest zamknięty. Zapraszamy do najbliższego salonu znajdującego się w Gliwicach

CH M1 Zabrze (poziom 0)

e-mail: 273@fotojoker.pl

adres: ul. Plutonowego R. Szkubacza 1, 41-800 Zabrze

godziny otwarcia:

pon-czw.: 09:00 - 21:00

pt.: 09:00 - 21:00

sb.: 09:00 - 21:00

niedz. handlowa: 10:00 - 20:00

Od sprzętu foto po zdjęcia do dokumentów

Poznaj ofertę salonu

Sprawdź pozostałe lokalizacje oraz ofertę sklepu online

Poznaj świat CEWE FOTOJOKER

Sklep fotograficzny Zabrze M1

 

Odwiedź nasz sklep fotograficzny w centrum handlowym M1 Zabrze. Znajdziesz go przy ulicy Szkubacza 1, tuż przy Alei Jana Nowaka-Jeziorańskiego. Na terenie obiektu znajduje się rozległy parking, gdzie bezpiecznie zaparkujesz swoje auto. CEWE FOTOJOKER to Twój zaufany sklep fotograficzny w Zabrzu, umiejscowiony w dogodnej lokalizacji, co sprawia, że z łatwością można do nas trafić. Salon mieści się na poziomie 0, w lokalu 51.

 

Zdjęcia do dokumentów Zabrze

 

Na miejscu możesz wykonać zdjęcia do dokumentów, takie jak:

 

•    zdjęcia do paszportu;

•    zdjęcia do prawa jazdy;

•    zdjęcia biznesowe;

•    zdjęcia do dyplomu;

•    zdjęcia do karty pobytu;

•    zdjęcia do wizy;

•    zdjęcia do legitymacji szkolnej;

•    zdjęcia do legitymacji studenckiej. 

 

Dbamy o to, by fotografie spełniały wszystkie niezbędne warunki prawne dla każdego rodzaju dokumentu. Gotowe zdjęcia odbierzesz już w 10 minut. Nie musisz wcześniej umawiać się na wybraną godzinę. Przychodzisz do nas w dowolnej chwili, a my zajmiemy się resztą. Jeśli więc potrzebujesz ekspresowych zdjęć do jakichkolwiek dokumentów, które nie zostaną odrzucone przez instytucje, wybierz sklep fotograficzny CEWE FOTOJOKER.

Pozostałe usługi fotograficzne: sprzęt, fotoprodukty i wydruk zdjęć na miejscu

 

W naszym lokalu mamy szeroki asortyment fotoproduktów i sprzętu fotograficznego. W razie potrzeby nasi doświadczeni doradcy pomogą Ci przy wyborze najlepszych akcesoriów oraz sprzętów fotograficznych, w tym aparatów, obiektywów, statywów, plecaków i toreb podróżnych. Korzystając z fotokiosku, możesz wydrukować ulubione zdjęcia z telefonu lub pamięci przenośnej, a następnie za jednym razem dokupić do nich wybraną ramkę lub album. Jeśli szukasz ciekawego pomysłu na prezent, odwiedź nas i sprawdź niebanalne propozycje produktów, na których możemy wydrukować Twoje zdjęcia. Są to fotoprodukty, które będą idealne na prezent zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Zamówisz między innymi puzzle ze zdjęciem, obrazy, kubki i breloki. Czekamy na Ciebie w centrum handlowym M1 Zabrze.