Sklep fotograficzny CEWE FOTOJOKER w Poznaniu (CH Avenida)

W salonach CEWE FOTOJOKER nie tylko znajdziesz sprzęt fotograficzny i akcesoria, ale także poznasz możliwości druku natychmiastowego, wykonasz zdjęcia do dokumentów, sprawdzisz jakość produktów CEWE oraz zaprojektujesz CEWE FOTOKSIĄŻKĘ.

CH Avenida Poznań (poziom 2)

tel.: 728 328 865

e-mail: 354@fotojoker.pl

adres: ul. Stanisława Matyi 2, 61-586 Poznań

godziny otwarcia:

pon-czw.: 09:00 - 21:00

pt.: 09:00 - 21:00

sb.: 09:00 - 21:00

niedz. handlowa: 09:00 - 21:00

Od sprzętu foto po zdjęcia do dokumentów

Poznaj ofertę salonu

Sprawdź pozostałe lokalizacje oraz ofertę sklepu online

Poznaj świat CEWE FOTOJOKER

Sklep fotograficzny CEWE FOTOJOKER w Poznaniu

 

Nasz sklep fotograficzny to miejsce, w którym zrobisz zdjęcia do dokumentów, wydrukujesz ulubione fotografie z telefonu, kupisz oryginalne fotogadżety i wiele więcej. Salon CEWE FOTOJOKER znajdziesz na terenie popularnego centrum handlowego Avenida przy ulicy Matyi 2. CH Avenida mieści się w centrum Poznania, niedaleko Starego Miasta, dzięki czemu zachęca do odwiedzin mieszkańców miejscowości oraz okolic. Nasz salon znajdziesz na poziomie +2 w pobliżu schodów.

 

Zdjęcia do dokumentów Poznań

 

Dysponujemy specjalnie przygotowanym stanowiskiem do wykonywania zdjęć do dokumentów. Jeżeli potrzebujesz fotografii spełniających niezbędne wymogi prawne, serdecznie zapraszamy. Przygotowujemy wysokiej jakości:

 

•    zdjęcia do paszportu;

•    zdjęcia do prawa jazdy;

•    zdjęcia biznesowe;

•    zdjęcia do dyplomu;

•    zdjęcia do karty pobytu;

•    zdjęcia do wizy;

•    zdjęcia do legitymacji szkolnej;

•    zdjęcia do legitymacji studenckiej. 

 

Zdjęcia do dokumentów będą gotowe w 10 minut. Możesz skorzystać również z usługi wykonania zdjęć biznesowych np. do swojego portfolio.

 

Inne usługi w sklepie fotograficznym CEWE FOTOJOKER

 

W salonie wykonujemy wiele usług, również analogowych, takich jak wywoływanie zdjęć z klisz. Na miejscu możesz także bez trudu zaprojektować oryginalną CEWE FOTOKSIĄŻKĘ, w której umieścisz wszystkie wybrane przez siebie zdjęcia. Na dedykowanym stoisku specjalny program przeprowadzi Cię przez cały proces, a nasi doświadczeni doradcy pomogą rozwiać wszelkie wątpliwości. Czeka na Ciebie także CEWE Fotokiosk, czyli stanowisko, dzięki któremu w kilka minut wydrukujesz wybrane przez siebie zdjęcia z pamięci przenośnej, dysku zewnętrznego lub bezpośrednio z telefonu. A może szukasz wysokiej klasy sprzętu fotograficznego? W naszym sklepie znajdziesz zróżnicowane produkty fotograficzne - aparaty, obiektywy, statywy, torby i wiele innych akcesoriów, wartościowych dla każdego fana fotografii. Polecamy nasz sklep, jeśli chcesz podarować komuś spersonalizowany upominek z nadrukowanymi zdjęciami. Zapraszamy serdecznie do salonu w CH Avenida w Poznaniu.