Sklep fotograficzny CEWE FOTOJOKER w Olsztynie (Galeria Warmińska)

W salonach CEWE FOTOJOKER nie tylko znajdziesz sprzęt fotograficzny i akcesoria, ale także poznasz możliwości druku natychmiastowego, wykonasz zdjęcia do dokumentów, sprawdzisz jakość produktów CEWE oraz zaprojektujesz CEWE FOTOKSIĄŻKĘ.

Galeria Warmińska Olsztyn (poziom 0)

tel.: 728 464 438

e-mail: 356@fotojoker.pl

adres: ul. Tuwima 26, 10-748 Olsztyn

godziny otwarcia:

pon-czw.: 10:00 - 21:00

pt.: 10:00 - 21:00

sb.: 10:00 - 21:00

niedz. handlowa: 10:00 - 21:00

Od sprzętu foto po zdjęcia do dokumentów

Poznaj ofertę salonu

Sprawdź pozostałe lokalizacje oraz ofertę sklepu online

Poznaj świat CEWE FOTOJOKER

Sklep fotograficzny Olsztyn

 

Zapraszamy do naszego sklepu fotograficznego, który znajdziesz na terenie centrum handlowego Galeria Warmińska w Olsztynie. Budynek galerii mieści się przy ulicy Tuwima 26, tuż przy popularnej drodze dojazdowej 598. Dzięki dobrej lokalizacji, nasz salon mogą wygodnie odwiedzać mieszkańcy z każdego zakątka miasta oraz okolicznych miejscowości. Najszybciej do naszego sklepu fotograficznego dotrzesz przez wejście C. Znajdujemy się na poziomie 0.

 

Zdjęcia do dokumentów Olsztyn

 

W CEWE FOTOJOKER dajemy Ci możliwość wykonania profesjonalnych zdjęć do dokumentów w jedyne 10 minut. Posiadamy specjalnie przygotowaną strefę, w której zrobimy Ci zdjęcia zgodnie z obowiązującymi wymogami. Codziennie wykonujemy:

 

•    zdjęcia do paszportu;

•    zdjęcia do prawa jazdy;

•    zdjęcia biznesowe;

•    zdjęcia do dyplomu;

•    zdjęcia do karty pobytu;

•    zdjęcia do wizy;

•    zdjęcia do legitymacji szkolnej;

•    zdjęcia do legitymacji studenckiej. 

 

Dużą popularnością cieszy się także usługa wykonania zdjęć biznesowych do CV lub portfolio.

 

Usługi fotograficzne i fotoprodukty

 

Nasz salon to idealne miejsce dla zawodowych fotografów, hobbystów i nie tylko. Na miejscu czeka na Ciebie wiele interesujących produktów, zaczynając od albumów fotograficznych, przez fotogadżety, po ramki na zdjęcia. Produkty z Twoimi własnymi zdjęciami doskonale pełnią swoją funkcję ozdobną (np. fotoobrazy, fotoplakaty). Możesz z nich zrobić także świetny upominek dla bliskich (np. kubek ze zdjęciem, puzzle, tekstylia).

 

W salonie fotograficznym łatwo i szybko wydrukujesz wybrane przez siebie kadry bezpośrednio z telefonu lub karty pamięci. Posiadamy również duży wybór sprzętu fotograficznego od popularnych marek, takich jak Canon, Nikon czy Olympus, Sony i wiele innych. Nasz wykwalifikowany personel chętnie doradzi Ci w kwestii zakupu odpowiedniego aparatu fotograficznego, wyboru właściwego obiektywu lub akcesoriów przydatnych każdemu fanowi fotografii. Zapraszamy!