Sklep fotograficzny CEWE FOTOJOKER w Lubinie (CH Arena Cuprum)

Od 31 grudnia 2023 r. salon CEWE FOTOJOKER w Lubinie jest zamknięty. Zapraszamy do najbliższych salonów znajdujących się we Wrocławiu, Jeleniej Górze oraz Gorzowie Wielkopolskim.

CH Arena Cuprum Lubin (poziom 0)

e-mail: 443@fotojoker.pl

adres: ul. Gen. Władysława Sikorskiego 20, 59-300 Lubin

godziny otwarcia:

pon-czw.: 10:00 - 21:00

pt.: 09:00 - 21:00

sb.: 09:00 - 21:00

niedz. handlowa: 10:00 - 21:00

Od sprzętu foto po zdjęcia do dokumentów

Poznaj ofertę salonu

Sprawdź pozostałe lokalizacje oraz ofertę sklepu online

Poznaj świat CEWE FOTOJOKER

Sklep fotograficzny CEWE FOTOJOKER w Lubin Arena Cuprum


Zapraszamy do sklepu fotograficznego w Lubinie w Centrum Handlowych Arena Cuprum przy ulicy Gen. Władysława Sikorskiego 20. Salon fotograficzny znajdziesz na poziomie 0. Jesteśmy przyjaźni zwierzętom, dlatego nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś przyszedł do nas ze swoim zwierzakiem.

 

Zdjęcia do dokumentów Lubin

 

Szukasz studia fotograficznego w Lubinie, w którym zrobisz zdjęcia do dokumentów? Z nami to proste. Wystarczy 10 minut, żeby nasz fotograf zrobił Ci zdjęcia, a następnie przygotował je do wydruku i wydrukował. Zamówione fotografie otrzymasz w formie wysokiej jakości wydruków i elektronicznej. W naszym sklepie fotograficznym dbamy o to, żeby Twoje zdjęcia były zgodne z obowiązującymi normami. Oprócz klasycznych zdjęć do dokumentu, wykonujemy także:

 

•    zdjęcia do paszportu;

•    zdjęcia do prawa jazdy;

•    zdjęcia biznesowe;

•    zdjęcia do dyplomu;

•    zdjęcia do karty pobytu;

•    zdjęcia do wizy;

•    zdjęcia do legitymacji szkolnej;

•    zdjęcia do legitymacji studenckiej. 

 

Profesjonalny sprzęt fotograficzny i więcej

 

W salonie znajdziesz szeroki wybór produktów fotograficznych oraz sprzętu. Nasi doradcy są gotowi pomóc Ci w doborze aparatów, obiektywów, statywów, plecaków, toreb, a nawet lunet, lornetek i mikroskopów. W ofercie mamy liczne aparaty kompaktowe, bezlusterkowce i lustrzanki od znanych producentów. Z pomocą fotokiosku możesz łatwo wydrukować swoje ulubione zdjęcia z pamięci przenośnej lub smartfona, a następnie dokupić do nich ramki lub albumy. Posiadamy także niebanalne propozycje foto produktów, idealnych na prezent dla dzieci i dorosłych. Do dyspozycji masz gry, puzzle, koszulki, poduszki, breloki, magnesy, ozdoby na ścianę, kubki i wiele innych. Na każdym z tych przedmiotów możemy wydrukować dowolne zdjęcie. Kolejnym interesującym miejscem jest stanowisko do projektowania CEWE FOTOKSIĄŻKI. Z łatwością wybierzesz szablon, dodasz do niego zdjęcia i ozdobisz produkt według własnego uznania. Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu fotograficznego i do poznania wszystkich jego możliwości.