Sklep fotograficzny CEWE FOTOJOKER w Koszalinie (CH Forum Koszalin)

W salonach CEWE FOTOJOKER nie tylko znajdziesz sprzęt fotograficzny i akcesoria, ale także poznasz możliwości druku natychmiastowego, wykonasz zdjęcia do dokumentów, sprawdzisz jakość produktów CEWE oraz zaprojektujesz CEWE FOTOKSIĄŻKĘ.

CH Forum Koszalin (poziom 0)

tel.: 668 463 967

e-mail: 352@fotojoker.pl

adres: ul. Paderewskiego 1, 75-736 Koszalin

godziny otwarcia:

pon-czw.: 09:00 - 21:00

pt.: 09:00 - 21:00

sb.: 09:00 - 21:00

niedz. handlowa: 10:00 - 20:00

Od sprzętu foto po zdjęcia do dokumentów

Poznaj ofertę salonu

Sprawdź pozostałe lokalizacje oraz ofertę sklepu online

Poznaj świat CEWE FOTOJOKER

Sklep fotograficzny w Koszalinie - CEWE FOTOJOKER

 

Potrzebujesz ekspresowych zdjęć do dokumentów? Szukasz profesjonalnego sprzętu fotograficznego oraz doświadczonej obsługi, która będzie potrafiła Ci doradzić? A może planujesz znaleźć wyjątkowy prezent? Zapraszamy do naszego salonu mieszczącego się na terenie centrum handlowego Atrium Koszalin. Znajdziesz nas przy ulicy Paderewskiego 1, tuż przy głównej drodze dojazdowej 11. Nasz sklep fotograficzny Koszalin znajdziesz na poziomie 0.

 

Zdjęcia do dokumentów Koszalin Atrium

 

Zleć nam wykonanie i drukowanie zdjęć do różnego rodzaju dokumentów, takich jak:

 

•    zdjęcia do paszportu;

•    zdjęcia do prawa jazdy;

•    zdjęcia biznesowe;

•    zdjęcia do dyplomu;

•    zdjęcia do karty pobytu;

•    zdjęcia do wizy;

•    zdjęcia do legitymacji szkolnej;

•    zdjęcia do legitymacji studenckiej. 

   

W salonie fotograficznym w Koszalinie oferujemy ekspresową usługę wykonania zdjęć do dokumentów, które można odebrać już po 10 minutach. Zapewniamy, że wszystkie kadry spełniają wymagania stawiane przez poszczególne wymogi prawne, dzięki czemu nie musisz martwić się o to, że zostaną odrzucone przez instytucje. Możemy Ci również zrobić profesjonalne zdjęcia biznesowe, które z chęcią zaprezentujesz w swoim portfolio, CV, na stronie internetowej lub profilu w mediach społecznościowych.

 

Aparaty fotograficzne, obiektywy i inne akcesoria foto

 

W Atrium w Koszalinie czeka na Ciebie szeroki wybór profesjonalnych aparatów fotograficznych, niezbędnych akcesoriów oraz obiektywów najwyższej jakości od znanych i cenionych marek. Nasi pracownicy mają dużą wiedzę z zakresu dostępnego asortymentu, więc będą mogli służyć Ci swoim doradztwem. Na miejscu oddajemy do dyspozycji także fotokiosk, w którym w kilka minut wydrukujesz zdjęcia ze swojej galerii. W salonie będziesz mieć także możliwość zaprojektowania CEWE FOTOKSIĄŻKI. Czeka na Ciebie dedykowane stanowisko, przy którym wykonasz projekt samodzielnie lub z pomocą naszego personelu. Posiadamy także szeroką ofertę oryginalnych fotoproduktów, które zyskają niepowtarzalny wygląd, dzięki wybranej przez Ciebie fotografii. Odwiedź nasz sklep fotograficzny Koszalin CEWE FOTOJOKER i przekonaj się, w czym możemy Ci pomóc.