Sklep fotograficzny CEWE FOTOJOKER w Jeleniej Górze (Galeria Sudecka)

W salonach CEWE FOTOJOKER nie tylko znajdziesz sprzęt fotograficzny i akcesoria, ale także poznasz możliwości druku natychmiastowego, wykonasz zdjęcia do dokumentów, sprawdzisz jakość produktów CEWE oraz zaprojektujesz CEWE FOTOKSIĄŻKĘ.

Galeria Sudecka Jelenia Góra (poziom 0)

tel.: 728 464 426

e-mail: 289@fotojoker.pl

adres: Al. Jana Pawła II 51, 58-506 Jelenia Góra

godziny otwarcia:

pon-czw.: 09:00 - 21:00

pt.: 09:00 - 21:00

sb.: 09:00 - 21:00

niedz. handlowa: 10:00 - 20:00

Od sprzętu foto po zdjęcia do dokumentów

Poznaj ofertę salonu

Sprawdź pozostałe lokalizacje oraz ofertę sklepu online

Poznaj świat CEWE FOTOJOKER

Sklep fotograficzny Jelenia Góra

 

Zapraszamy do naszego sklepu fotograficznego w Jeleniej Górze. Znajduje się na terenie popularnego centrum handlowego Galeria Sudecka, zlokalizowanego w północnej części miasta. Na miejsce dotrzesz samochodem, który zostawisz na zewnętrznym parkingu położonym przed budynkiem centrum handlowego. Jesteśmy na poziomie 0, a najszybsza droga do naszego salonu prowadzi od wejścia po lewej stronie budynku galerii.

 

Ekspresowe zdjęcia do dokumentów w Jeleniej Górze

 

Jeżeli szukasz fotografa, który szybko wykona dla Ciebie zdjęcia do dokumentów, koniecznie odwiedź nasz salon. Posiadamy specjalne stanowisko fotograficzne, a zdjęcia wykonujemy według aktualnie obowiązujących wymagań prawnych. Nasz fotograf zrobi kilka ujęć, z których możesz wybrać to, które najbardziej Ci się podoba. Na miejscu podda też fotografie obróbce graficznej, a następnie wydrukuje i przytnie na właściwy wymiar. Zdjęcia do dokumentów otrzymasz zarówno w wersji wydrukowanej, jak i elektronicznej.

W salonie w Jeleniej Górze wykonasz:

 

•    zdjęcia do paszportu;

•    zdjęcia do prawa jazdy;

•    zdjęcia biznesowe;

•    zdjęcia do dyplomu;

•    zdjęcia do karty pobytu;

•    zdjęcia do wizy;

•    zdjęcia do legitymacji szkolnej;

•    zdjęcia do legitymacji studenckiej. 

 

 

Druk natychmiastowy - zdjęcia od ręki

 

W CEWE FOTOJOKER skorzystasz z możliwości wydrukowania zdjęć ze swojego telefonu czy karty pamięci. Co więcej, do swoich zdjęć możesz kupić u nas atrakcyjne wizualnie i trwałe ramki lub piękne albumy fotograficzne.

 

Sprzęt fotograficzny w CEWE FOTOJOKER Jelenia Góra i wyjątkowe fotoprezenty

 

Posiadamy szeroki wybór profesjonalnego sprzętu fotograficznego w korzystnych cenach, zaczynając od aparatów cyfrowych i lustrzanek, przez wymienne obiektywy, aż po plecaki, torby i dodatkowe karty pamięci. Planujesz wyjątkowy prezent? A może szukasz ciekawej pamiątki dla siebie lub bliskiej osoby? W naszym salonie znajdziesz dedykowane stoisko do stworzenia własnej CEWE FOTOKSIĄŻKI z ulubionymi zdjęciami. Możesz również zamówić wiele jakościowych produktów, które zostaną ozdobione Twoim zdjęciem, np. kalendarze, puzzle, magnesy czy breloki. Zapraszamy do naszego salonu fotograficznego w Jeleniej Górze.