Sklep fotograficzny CEWE FOTOJOKER w Gorzowie Wielkopolskim (CH NoVa Park)

W salonach CEWE FOTOJOKER nie tylko znajdziesz sprzęt fotograficzny i akcesoria, ale także poznasz możliwości druku natychmiastowego, wykonasz zdjęcia do dokumentów, sprawdzisz jakość produktów CEWE oraz zaprojektujesz CEWE FOTOKSIĄŻKĘ.

CH NoVa Park Gorzów Wielkopolski (poziom 0)

tel.: 728 464 433

e-mail: 302@fotojoker.pl

adres: ul. Przemysłowa 2, 66-400 Gorzów Wielkopolski

godziny otwarcia:

pon-czw.: 09:00 - 21:00

pt.: 09:00 - 21:00

sb.: 09:00 - 21:00

niedz. handlowa: 10:00 - 20:00

Od sprzętu foto po zdjęcia do dokumentów

Poznaj ofertę salonu

Sprawdź pozostałe lokalizacje oraz ofertę sklepu online

Poznaj świat CEWE FOTOJOKER

Sklep fotograficzny Gorzów Wielkopolski

 

Jeżeli szukasz profesjonalnego sklepu fotograficznego w Gorzowie Wielkopolskim, koniecznie odwiedź nasz salon CEWE FOTOJOKER. Znajdujemy się na terenie popularnego centrum handlowego - Galerii NoVa Park, przy ulicy Przemysłowej 2. Cały kompleks sklepów położony jest w dogodnej lokalizacji, tuż przy Trasie Nadwarciańskiej, dzięki czemu możesz szybko dotrzeć do niego z każdej części miasta i okolic. Na miejsce najszybciej dostaniesz się samochodem, który możesz zostawić na przestronnym parkingu przy centrum handlowym. Nasz sklep mieści się na poziomie 0.

 

Zdjęcia do dokumentów Gorzów Wielkopolski

 

W salonie CEWE FOTOJOKER świadczymy profesjonalne usługi fotograficzne na najwyższym poziomie. Dużym zainteresowaniem cieszy się ekspresowa usługa wykonania zdjęć do dokumentów. Mamy stanowisko fotograficzne, dzięki któremu możesz na miejscu wykonać fotografię do popularnych dokumentów, takich jak legitymacja szkolna, prawo jazdy, paszport, dowód osobisty. Zdjęcia poddawane są obróbce graficznej, która pozwala uzyskać najlepszy efekt końcowy, niwelując niedoskonałości. Zatwierdzony kadr zostaje wydrukowany oraz przycięty do odpowiedniego formatu. Wszystkie fotografie spełniają obowiązujące wymogi prawne, w zależności od ich przeznaczenia. W Gorzowie Wielkopolskim, wykonasz m.in.:

 

•    zdjęcia do paszportu;

•    zdjęcia do prawa jazdy;

•    zdjęcia biznesowe;

•    zdjęcia do dyplomu;

•    zdjęcia do karty pobytu;

•    zdjęcia do wizy;

•    zdjęcia do legitymacji szkolnej;

•    zdjęcia do legitymacji studenckiej. 

 

 

Inne usługi fotograficzne w CEWE FOTOJOKER

 

Na miejscu wydrukujesz zdjęcia bezpośrednio z telefonu lub karty pamięci, a także zamówisz oryginalne fotoprodukty. Są to spersonalizowane przedmioty z Twoim zdjęciem, które idealnie sprawdzą się na prezent, np. fotoobrazy, gadżety, kalendarze, puzzle, solidne etui, fotoplakaty, wyjątkowe fotoksiążki i wiele więcej. Dysponujemy również szeroką ofertą profesjonalnego sprzętu do fotografii, w tym aparatów cyfrowych, lustrzanek, obiektywów, statywów oraz niezbędnych akcesoriów. Masz możliwość przyjść do nas razem ze swoim czworonogiem. Odwiedź nas w Galerii NoVa Park w Gorzowie Wielkopolskim!