Sklep fotograficzny CEWE FOTOJOKER w Gdańsku (Galeria Bałtycka)

W salonach CEWE FOTOJOKER nie tylko znajdziesz sprzęt fotograficzny i akcesoria, ale także poznasz możliwości druku natychmiastowego, wykonasz zdjęcia do dokumentów, sprawdzisz jakość produktów CEWE oraz zaprojektujesz CEWE FOTOKSIĄŻKĘ.

Galeria Bałtycka Gdańsk (poziom -1)

tel.: 728 464 454

e-mail: 347@fotojoker.pl

adres: Al. Grunwaldzka 141, 80-264 Gdańsk

godziny otwarcia:

pon-czw.: 09:00 - 21:00

pt.: 09:00 - 21:00

sb.: 09:00 - 21:00

niedz. handlowa: 10:00 - 20:00

Od sprzętu foto po zdjęcia do dokumentów

Poznaj ofertę salonu

Sprawdź pozostałe lokalizacje oraz ofertę sklepu online

Poznaj świat CEWE FOTOJOKER

Sklep fotograficzny Gdańsk Galeria Bałtycka

 

Sklep fotograficzny CEWE FOTOJOKER znajdziesz w Galerii Bałtyckiej przy ulicy Grunwaldzkiej 141, tuż obok stacji kolejowej Gdańsk Wrzeszcz. Położenie galerii przy Alei Żołnierzy Wyklętych pozwala na szybkie dotarcie na miejsce samochodem lub komunikacją miejską, również spoza miasta. Mimo, że centrum handlowe ma aż trzy piętra, bez trudu znajdziesz nasz punkt na poziomie -1. Najszybciej dotrzesz do naszego salonu fotograficznego korzystając z windy lub pobliskich schodów ruchomych.

 

Zdjęcia do dokumentów Gdańsk Wrzeszcz

 

Potrzebujesz na szybko profesjonalnych zdjęć do popularnych dokumentów, jak prawo jazdy, wiza, prawo jazdy, legitymacja czy dowód osobisty? Odwiedź nasz salon CEWE FOTOJOKER w Galerii Bałtyckiej w Gdańsku. Zdjęcia do dokumentów wykonujemy na miejscu. Gotowe fotografie są dostępne już po kilkunastu minutach. Dokonujemy szybkiej obróbki, a następnie ustawiamy odpowiednie parametry, drukujemy fotografie i przycinamy je na właściwy wymiar. Wybierając nasz sklep fotograficzny, możesz mieć pewność, że zdjęcia do dokumentów będą wykonane z wszystkimi wymogami prawnymi. Wykonujemy:

 

•    zdjęcia do paszportu,

•    zdjęcia do prawa jazdy,

•    zdjęcia biznesowe,

•    zdjęcia do dyplomu,

•    zdjęcia do karty pobytu,

•    zdjęcia do wizy,

•    zdjęcia do legitymacji szkolnej,

•    zdjęcia do legitymacji studenckiej. 

 

Sprzęt fotograficzny i akcesoria

 

W naszym salonie foto oferujemy również możliwość zakupu najlepszych aparatów cyfrowych, aparatów do zdjęć natychmiastowych i lustrzanek. W asortymencie znajdziesz wiele wymiennych obiektywów od znanych, cenionych marek oraz akcesoriów niezbędnych dla każdego fotografa - statywów czy toreb fotograficznych.

 

Druk natychmiastowy i fotoprodukty

 

W punkcie czeka na Ciebie także fotokiosk, dzięki któremu w kilka minut wydrukujesz ulubione zdjęcia z własnej galerii w telefonie lub z karty pamięci. Do wydrukowanych odbitek możesz też kupić jedną z wielu pięknych ramek lub albumy fotograficzne. Nasi pracownicy realizują również usługi analogowe, dzięki czemu bez trudu wywołasz u nas zdjęcia z kliszy. Bogaty asortyment fotoproduktów sprawia, że łatwo wybierzesz u nas wyjątkowy prezent z nadrukowanym zdjęciem.