CEWE FOTOJOKER, będąc częścią międzynarodowego koncernu CEWE Stiftung & Co., istnieje na polskim rynku fotograficznym nieprzerwanie od 1995 roku. CEWE FOTOJOKER to obecnie 49 specjalistycznych salonów fotograficznych na terenie całej Polski.

Salony CEWE FOTOJOKER znajdziesz między innymi w wielu największych galeriach handlowych (np. C.H. Magnolia i Galeria Dominikańska we Wrocławiu, Galeria Krakowska w Krakowie, C.H. Arkadia w Warszawie, Posnania w Poznaniu, Galeria Bałtycka w Gdańsku i nie tylko). CEWE FOTOJOKER to także sklep internetowy, który działa od 2004 roku. Sieć salonów CEWE FOTOJOKER wyróżnia ciekawa oferta, obejmująca najnowsze produkty fotografii cyfrowej i wszechstronny zakres usług fotograficznych oraz liczne eventy, testy sprzętów i warsztaty.

CEWE FOTOJOKER jest także miejscem, gdzie można zamówić najchętniej kupowaną fotoksiążkę w Europie (ponad 50 milionów zakupionych egzemplarzy).

Oprócz tego CEWE FOTOJOKER proponuje także różnego formatu fotoobrazy – stworzone z własnych zdjęć, które można umieścić np. na płótnie, na drewnie, na akrylu, na wysokiej jakości papierze fotograficznym. Na podobnej zasadzie działają też CEWE FOTOKALENDARZE, ale te zawsze są na papierze, lecz także w różnych formatach i wielu szablonach.

W sumie CEWE FOTOJOKER oferuje ponad 120 odmian fotoprezentów – od kubków ze zdjęciem, przez zeszyty, koszulki i zabawki, po np. puzzle czy zegary na ścianę z własnym zdjęciem.

CEWE FOTOJOKER hołduje fotografii drukowanej, więc oprócz możliwości zamawiania dowolnej ilości odbitek, można też korzystać z automatów do zdjęć natychmiastowych – wystarczy podpiąć smartfon i wydrukować fotografię samodzielnie, na miejscu i w mniej niż minutę w tzw. Fotokiosku.

CEWE FOTOJOKER oferuje szeroki zakres usług fotograficznych, realizowanych w oparciu o najnowsze technologie. Znajdziesz tu specjalnie dobrany i sprawdzony asortyment wszystkich wiodących w branży foto firm (CANON, OLYMPUS, FUJIFILM, NIKON, SONY, PANASONIC, QUADRALITE itd).

Sprzęt w CEWE FOTOJOKER zakupisz stacjonarnie lub przez Internet (e-fotojoker) natomiast usługi fotograficzne i fotoprodukty zamówisz serwis Fotojoker.pl. Zamawiaj z dostawą do domu lub odbierz w naszych punktach stacjonarnych.

Pomagamy naszym klientom robić lepsze zdjęcia, a w skład naszego zespołu wchodzą ludzie, których pasją jest fotografia i znają się na swojej pracy. Niezależnie od tego czy jesteś profesjonalistą czy dopiero zaczynasz przygodę z fotografią, chętnie z Tobą porozmawiamy i zaproponujemy coś ciekawego. Przecież łączy nas miłość do fotografii i cenimy wspomnienia, które może zachować na dłużej tylko w obiektywie aparatu.

Compliance

CEWE FOTOJOKER prowadzi swoją działalność w zgodzie prawami krajowymi i międzynarodowymi. Stosujemy się również do ogólnie przyjętych zasad etycznych i działamy w sposób odpowiedzialny, strategiczny, inteligentny i oszczędny. Kultura naszej firmy odznacza się poszanowaniem jednostki i lojalnym partnerstwem. Jakość usług i produktów gwarantują profesjonalni, zmotywowani pracownicy, którzy swoje zadania wykonują w zgodzie z wartościami wyznawanymi przez firmę CEWE FOTOJOKER. To z kolei oznacza rzetelność, innowacyjność i wydajność. Uczciwe są również nasze relacje z partnerami biznesowymi i klientami. Doceniamy Wasze zaufanie i odwdzięczamy się najwyższą jakością usług oraz produktów.