Sklep

„JOURNEY OF JOY”

Początki firmy CEWE sięgają 1961 roku, wtedy to Senator Heinz Neumuller założył firmę CEWE w mieście Oldenburg (Niemcy). Nazwa firmy pochodzi od inicjałów „CW” – Carl Wöltje, ojczyma Heinza Neumullera. CEWE jest spółką należącą do CEWE Stiftung & Co KG. KGaA, która jest europejskim liderem w usługach fotograficznych i druku cyfrowym. Obecna jest w 24 krajach, zatrudnia łącznie 3200 pracowników i posiada najbardziej nowoczesne maszyny drukarskie w Europie. Produkcja CEWE globalnie w ciągu roku produkuje miliardy zdjęć cyfrowych i miliony CEWE Fotoksiążek i fotoprezentów najwyższej jakości.

CEWE w Kędzierzynie-Koźlu swoim zasięgiem produkcyjnym obejmuje nie tylko rynek Polski, ale i Europejski. Najwięcej produktów eksportujemy do Niemiec, Czech i Węgier.

Nasze możliwości produkcyjne CEWE w Kędzierzynie-Koźlu osiągają:

 • ok. 1 mln. zdjęć na dobę
 • ok. 4 tys. CEWE FOTOKSIĄŻEK na dobę
 • ok. 10 tys. Fotokubków na dobę

Oprócz fotoproduktów w swojej ofercie posiadamy profesjonalne sprzęty fotograficzne, które można zakupić w sklepie internetowym lub stacjonarnym sklepie CEWE FOTOJOKER. jako sieć sklepów fotograficznych, mamy swoje początki od 1995 roku. Obecnie posiadamy kilkadziesiąt nowoczesnych sklepów w największych miastach Polski. Oferują one wyjątkową gamę produktów, w której skład wchodzi największa oferta urządzeń i akcesoriów fotograficznych na rynku oraz portfolio produktów CEWE (CEWE FOTOKSIĄŻKA, fotoobrazy, fotokalendarze i wiele innych).

Firma CEWE posiada obecnie ponad 50 lat doświadczenia. Cieszymy się, że w dalszym ciągu tworzenie CEWE fotoproduktów jest dla naszych klientów łatwe i przyjemne, a efekt końcowy sprawia im wiele radości. W myśl naszego hasła: „Journey of joy”.

FIRMĘ CEWE NA ŚWIECIE TWORZY:

 • 11 wielkopowierzchniowych laboratoriów fotograficznych
 • 3,200 pracowników
 • 1,300 dostawców
 • 30,000 partnerów biznesowych
 • 167 sklepów stacjonarnych w centralnej Europie i Norwegii
 • 523,8 milionów Euro obrotu (2014)

FIRMĘ CEWE NA ŚWIECIE TWORZY:

 • SPRAWIAMY NASZYM KLIENTOM RADOŚĆ I PRZYJEMNOŚĆ Z TWORZENIA PRODUKTÓW CEWE - „Journey of joy”.
 • Budujemy dobrą reputację marki firmy CEWE poprzez oferowanie wysokiej jakości produktów i usług.
 • Prowadzimy swoją działalność zgodnie z prawem krajowym i międzynarodowym oraz powszechnie uznanymi zasadami etycznymi.
 • Naszym celem jest utrzymać swoją pozycję poprzez wydajność, uczciwość.
 • Najważniejszym kapitał firmy CEWE są pracownicy.
 • Nasza kultura organizacyjna uosabia partnerstwo, szacunek dla ludzi i troskę o środowisko.
 • Nasze podejście do zarządzania opiera się na wzajemnym zaufaniu, szacunku dla każdego człowieka i zasadach delegowania odpowiedzialności.
 • Dbamy o uczciwe i dobre relacje z naszymi klientami i partnerami biznesowymi.
Mapa europy

NASZE LABORATORIUM FOTOGRAFICZNO - POLIGRAFICZNE

W celu osiągnięcia wysokiej wydajności i doskonałej jakości naszych produktów, do procesu produkcji wdrażamy najnowocześniejsze technologie. Niektóre maszyny powstały na podstawie naszych autorskich pomysłów. Wszystkie zakłady produkcyjne CEWE w Europie posiadają taką samą infrastrukturę IT. W naszych laboratoriach używamy ponad 50 najwyższej jakości przemysłowych urządzeń drukujących Indigo HP, które zapewniają wysoką jakość wytwarzanych przez nas CEWE FOTOKSIĄŻEK i nie tylko. Dzięki tej niespotykanej w Europie liczbie maszyn, mamy również wystarczające możliwości aby oferować i realizować zlecenia na wydruki cyfrowe do zastosowań komercyjnych (ulotki, plakaty, itp.).

Kontrola Jakości w CEWE

Jako wiodące w Europie laboratorium fotograficzne w 2015 roku opracowaliśmy i sprzedaliśmy ponad 2,2 miliarda zdjęć, ponad 6 milionów CEWE FOTOKSIĄZEK i fotoprezentów. Blisko 3200 pracowników, we wszystkich laboratoriach CEWE każdego dnia z najwyższą starannością wykonują swoje obowiązki, aby zadowolić naszych klientów i partnerów biznesowych, którzy obdarzyli nas ogromnym zaufaniem.

Stałe monitorowanie całego procesu produkcji gwarantuje, że każde zdjęcie i każda CEWE FOTOKSIĄŻKA spełnia najwyższe standardy jakości. Najlepiej odzwierciedla to liczba zadowolonych klientów: tylko w ubiegłym roku wyprodukowaliśmy 4,3 mln CEWE FOTOKSIĄŻEK- więcej niż ktokolwiek inny.

Wszystkie produkty są uważnie sprawdzane i kontrolowane pod względem jakości. Każda strona CEWE FOTOKSIĄŻKI, każdy kubek czy fotoobraz przechodzi szczegółową kontrolę, co potwierdzamy certyfikatem gwarancji 100% satysfakcji i najwyższej jakości.

STOSUJEMY 4 RODZAJE TECHNOLOGII:

Produkcja odbitek w CEWE

FOTOGRAFICZNA – tradycyjne zdjęcia na papierze fotograficznym są naświetlane przez urządzenia, które przenoszą obraz cyfrowy na standardowy papier fotograficzny. Następnie materiał przechodzi przez procesy wywoływania i utrwalania. (zamów odbitki)

Poligrafia w CEWE

POLIGRAFICZNA – obraz jest naświetlany w matrycy elektronicznej i przenoszony z płaskiej formy na podłoże drukowe (zobacz CEWE FOTOKARTKI)

Produkcja kubków w CEWE

TERMOTRANSFER – wydruk atramentowy, który pod wpływem wysokiej temperatury przenosi obraz na różne podłoże, np. ceramikę, tekstylia itp. (zobacz CEWE FOTOPREZENTY)

Druk UV

DRUK UV – to jedna z najnowocześniejszych technologii stosowanych na potrzeby druku wielkoformatowego. Plotery UV przenoszą obraz na płaski materiał a cały proces jest utrwalany promieniami UV. ( zobacz CEWE FOTOOBRAZY)

CO NAS WYRÓŻNIA:

 • JESTEŚMY INNOWACYJNI

  Wprowadzamy wiele produktów fotograficznych na rynek jako pierwsi. Nieustannie rozwijamy nowe wersje oprogramowania do projektowania tak, by nasi klienci mogli korzystać z jak największej ilości funkcji.

 • JESTEŚMY LIDEREM RYNKU

  Jesteśmy liderem na rynku polskim w zakresie wywoływania zdjęć, a marka FOTOJOKER jest najbardziej znaną w branży usług fotograficznych.

 • JESTEŚMY UCZCIWI

  Sukces naszej firmy opiera się na fakcie, że oferujemy innowacyjne produkty i usługi, a nasze relacje z klientami i partnerami biznesowymi są prowadzone w sposób uczciwy. Nielegalne transakcje nie są zgodne z podstawowymi wartościami ,na których opiera się nasza działalność.

 • CHĘTNIE INWESTUJEMY

  Chętnie inwestujemy w wiedzę naszych pracowników i poprawę jakości produktów CEWE, wchodzimy w nowe obszary usług jak np. sklep internetowy e-fotojoker, a to wszystko w trosce o zadowolenie naszych klientów i partnerów biznesowych

 • SKUPIAMY SIĘ NA KLIENCIE

  Zawsze chętnie doradzamy i pomagamy naszym klientom, mając na uwadze przede wszystkim ich zadowolenie. Wysoka jakość naszych produktów i usług to cel naszych działań. Nasza infolinia dostępna jest codziennie.

 • OFERUJEMY WYSOKĄ JAKOŚĆ

  Nasze produkty wykonane są ze starannie dobranych materiałów i na najnowocześniejszych maszynach. Nasze usługi i doradztwo są bardzo profesjonalne i zorientowane na klienta.

 • CENIMY DOBRE RELACJE

  Nasza działalność koncentruje się na długoterminowym sukcesie. Cenimy wiernych i wiarygodnych klientów, pracowników i partnerów biznesowych. Nasza firma jest uczciwa, legalna i profesjonalna.

 • PRACOWNICY SĄ KLUCZEM DO SUKCESU

  Troszczymy się o to, by nasi pracownicy wykonywali swoje obowiązki w bezpiecznym i przyjaznym środowisku pracy. Wiemy jak ważny jest indywidualny rozwój, dlatego wraz z rozwojem firmy CEWE stale doskonalimy kompetencje naszego zespołu. Zależy nam na lojalnych, uczciwych, zaangażowanych w swoje obowiązki pracownikach, gdyż to Oni budują sukces firmy.

 • CENIMY DOBRE INICJATYWY

  Niesienie pomocy potrzebującym to coś, co dodaje nam skrzydeł. Wierzymy, że dobro powraca, dlatego chętnie bierzemy udział w różnych akcjach dobroczynnych, m. in. wspieramy Klinikę Budzik, budujemy budki dla ptaków, troszczymy się o środowisko. Posiadamy certyfikat Forest Stewardship Council, wybierając CEWE FOTOKSIĄŻKĘ dbasz o środowisko.

 • JESTEŚMY PROFESJONALNI

  Jesteśmy pozytywni emocjonalnie, jednak nie kierujemy się emocjami, ale zawsze potrzebami klienta. Jesteśmy ekspertami i profesjonalistami, nieustannie pracujemy nad doskonaleniem swoich kompetencji.

Compliance

Prowadzimy działalność zgodnie z prawem krajowym i międzynarodowym, a także ogólnie przyjętymi zasadami etycznymi. Działamy odpowiedzialnie, strategicznie, inteligentnie i oszczędnie. Nasza kultura korporacyjna charakteryzuje się partnerstwem i poszanowaniem jednostki. Dobrze poinformowani i zmotywowani pracownicy, którzy znają podstawowe wartości CEWE, gwarantują jakość, wydajność, innowacyjność i systematyczny wzrost. Nasze relacje z klientami i partnerami biznesowymi charakteryzują się uczciwością, zaufaniem i rzetelnością.