Sklep

Marka CEWE FOTOJOKER

Informacja o połączeniu spółek: CEWE Sp. z o.o. oraz FOTOJOKER Sp. z o.o.

Szanowni Państwo,

Informujemy, że w związku z realizacją długookresowej strategii mającej na celu zwiększenie wykorzystania potencjału firmy oraz wzmocnienie pozycji rynkowej, CEWE Sp. z o.o. oraz FOTOJOKER Sp. z o.o. , połączyli się w jedną spółkę. Celami tej fuzji są: poprawa funkcjonalności, pełne wykorzystanie efektów synergii oraz kontynuacja dynamicznego rozwoju działalności na polskim rynku fotograficznym.

W związku z powyższym, połączenie nastąpiło 31 grudnia 2018 roku. Jednocześnie zapewniamy o pełnej kontynuacji działalności i obsłudze klienta z zachowaniem najwyższych standardów jakości.

Wszystkie używane przez Państwa dotychczas numery telefonów, adresy korespondencyjne poszczególnych placówek i adresy e-mail pozostają bez zmian.


CEWE FOTOJOKER, będąc marką należącą do europejskiego koncernu CEWE Stiftung & Co. KGaA z siedzibą w Niemczech, zaistniał na polskim rynku fotograficznym już w 1995 roku. Obecnie, Fotojoker to CEWE FOTOJOKER, w skład którego wchodzi kilkadziesiąt wyspecjalizowanych salonów fotograficznych na terenie całej Polski. Oznacza to samodzielne oddziały stacjonarne w atrakcyjnych lokalizacjach handlowych m.in. w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Łodzi, Krakowie, Gdańsku czy Gdyni. Nasze salony wyróżniają się ciekawą ofertą towarową w postaci sprzętu fotograficznego oraz wszechstronnym zakresem usług fotograficznych.

CEWE FOTOJOKER jest także miejscem, gdzie możesz zamówić naszą flagową propozycję, czyli CEWE FOTOKSIĄŻKĘ, która jest najczęściej kupowaną fotoksiążką w Europie. Jej jakość doceniło już ponad 50 000 000 zadowolonych klientów oraz szerokie grono fachowych mediów, o czym świadczą liczne certyfikaty czy nagrody. Jako część silnego, stabilnego, międzynarodowego koncernu, CEWE FOTOJOKER kontynuuje swój rozwój i podąża drogą innowacji, na którą wstąpił już wiele lat temu.

CEWE FOTOJOKER to największa sieć handlowa na rynku salonów fotograficznych

w Polsce oraz lider wśród sklepów online specjalizujących się w usługach fotograficznych. Oferujemy najszerszy zakres usług druku fotografii cyfrowej, realizowanych w oparciu o najnowsze technologie. Oprócz usług w postaci odbitek, fotoobrazów, fotoksiążek, fotokalendarzy, fotoprezentów i mnóstwa innych odmian fotoproduktów, znajdziesz tu również szeroką gamę sprzętu fotograficznego najwyżej jakości. W skład oferty wchodzą między innymi produkty takich marek jak: CANON, NIKON, SONY, OLYMPUS, FUJI. W 2008 roku wystartował nasz sklep internetowy dedykowany sprzętowi fotograficznemu (fotojoker.pl). Umożliwiamy zamówienie produktów i usług z domu oraz ich odbiór przesyłką pocztową lub w naszych salonach.

W skład naszego zespołu wchodzą ludzie, których pasją jest fotografia, dlatego z radością pomagamy naszym klientom robić lepsze zdjęcia i dzielić się nimi z bliskimi. Niezależnie od tego czy fotografującymi są profesjonaliści czy dopiero początkujący amatorzy, łączy nas z nimi wspólna miłość do fotografii. Nasi klienci mogą więc w naszych salonach zasięgnąć porady oraz poznać najnowszą technologię fotograficzną. Zapraszamy do odwiedzenia najbliższego salonu CEWE FOTOJOKER lub stron internetowych www.cewe.pl lub www.fotojoker.pl/sklep.

Compliance

Działalność prowadzimy w zgodzie prawami krajowymi i międzynarodowymi. Stosujemy się również do ogólnie przyjętych zasad etycznych i działamy w sposób odpowiedzialny, strategiczny, inteligentny i oszczędny. Kultura naszej korporacji odznacza się poszanowaniem jednostki i lojalnym partnerstwem. Jakość usług i produktów gwarantują zmotywowani pracownicy, którzy swoje zadania wykonują w zgodzie z wartościami wyznawanymi przez firmę CEWE. To z kolei oznacza systematyczność, innowacyjność i wydajność. Uczciwe są również nasze relacje z partnerami biznesowymi i klientami. Cenimy zaufanie i rzetelność, więc tego też wymaga od siebie marka CEWE FOTOJOKER.