Sklep

Napisali o nas

Bistromama
Bistromama

Miała okazję zobaczyć tradycyjne filmy do aparatu (ciągle w obiegu!) czy cały proces produkcji fotoksiążki. Ile ich tam było! I jakie piękne niektóre! Każda taka książka przechodzi przez kontrolera jakości, czyli przez ręce pani w białych rękawiczkach, która potrafi wyłapać każdą skazę i każdą parę czerwonych oczu na zdjęciach.

Mum and the city
Mum and the city

Co jest najlepszym prezentem dla dziadków? Wizyta wnuków (o ile nie trwa kilka dni i nocy ;)). Ok, a poza tym? I tu pojawia się problem. Bo dziadki zazwyczaj wszystko mają. Albo twierdzą, że mają. Kupienie im czegoś trafionego pod choinkę graniczy więc z cudem. To ZAWSZE był dla mnie kłopot, dopóki nie odkryłam, że mam w rękawie prawdziwego asa...

Flow
Flow

Na bank znasz CEWE FOTOJOKERA – jestem pewna, że właśnie tam wywołujesz pamiątkowe zdjęcia z wakacji, imprez, urodzin dzieci. Teraz uważaj, bo właśnie mam zamiar Ci sprzedać najlepszy patent na prezenty pod choinkę dla całej rodziny.

Bakusiowo.pl
Bakusiowo.pl

Żadne perfumy, skarpetki czy inny dezodorant nie wzbudzą tyle pozytywnych emocji co wyjątkowy gadżet z naszym dzieckiem. Ja chciałabym Ci dzisiaj pokazać wybrane przeze mnie fotoprodukty od CEWE FOTOJOKER ...

Dzieciowo mi!
Dzieciowo mi!

Cykamy fotki, gromadzimy zdjęcia na dyskach i to jest fajne, ale jeszcze lepiej jest, jeśli zrobimy z nich… prezent. I to jaki! Oryginalny, niepowtarzalny, zupełnie made by my sami.

O matko wariatko!
O matko wariatko!

Najwspanialsze prezenty są sentymentalne, wzruszają, wywołują uśmiech na twarzy. Dlatego co rok stawiam na fotoprezent, który jest fantastyczną pamiątką i niepowtarzalnym gadżetem. To nie jest coś, co na kupimy w sklepie, po drodze do warzywniaka. o jest coś, na co poświęcamy swój czas – to co mamy najcenniejsze, czego nie da się kupić.

Wikilistka
Wikilistka

Okres świąteczny to świetna okazja do tego, żeby choć spróbować przebić się przez gąszcz fotografii z ostatniego roku i wybrać te najpiękniejsze zdjęcia, by wykorzystać je do stworzenia oryginalnych fotoprezentów dla naszych bliskich...

Kobieta czasami, mama zawsze
Kobieta czasami, mama zawsze

Program w którym projektowałam mój CEWE FOTOKALENDARZ jest bardzo intuicyjny, prowadzi Nas krok po kroku do osiągnięcia celu, wyjątkowego prezentu dla bliskich. (...) To co przykuło moją uwagę, to fakt, że można zamówić CEWE FOTOKALENDARZ od wybranego miesiąca, nie musi być to styczeń!

Buuba.pl
Buuba.pl

(...) zapełniasz katalogi zdjęć na dysku, odkładasz go na półkę, ale ja Ci powiem, że nic tyle nie wytrzyma ile papier... Zdjęcia kataloguję, i jak je wcześniej nosiłam do wywołania, tak teraz wrzucam je do programu CEWE FOTOJOKER Fotoświat i za pomocą kilku kliknięć album tworzy się sam.

Mama na szpilkach
Mama na szpilkach

CEWE FOTOKSIĄŻKA, którą zaprojektowałam jest naszym rodzinnym pamiętnikiem i prezentem, który podarowaliśmy… sobie. CEWE FOTOKALENDARZ składa się tylko ze zdjęć naszych dzieci i chciałabym aby zawisł nad moim biurkiem, a CEWE FOTOKARTKI to zarazem zaproszenia na Chrzest Emilki, który odbędzie się w Boże Narodzenie.