Sklep

Twoja kariera w CEWE FOTOJOKER

Stanowisko: Sprzedawca w salonie CEWE FOTOJOKER

(w aplikacji prosimy o podanie miasta*)

Wymagania:

  • wykształcenie: minimum średnie
  • doświadczenie: mile widziane handlowe
  • umiejętności: łatwość nawiązywania kontaktów, umiejętność pracy w zespole,
    łatwość i chęć uczenia się nowych rzeczy
  • wiedza: podstawowe wiadomości z zakresu fotografii
  • inne wymagania: entuzjazm, zaangażowanie oraz optymizm

Wykaz wszystkich salonów CEWE FOTOJOKER znajdą Państwo tutaj

Oferujemy:

  • atrakcyjny system premiowania pracowników
  • cykl szkoleń z zakresu fotografii
  • możliwość rozwoju zawodowego

Jeśli interesujesz się fotografią i jesteś zainteresowany podjęciem pracy w ogólnopolskiej Sieci sklepów fotograficznych i multimedialnych CEWE FOTOJOKER, wyślij swoje CV na adres: praca@fotojoker.pl

W CV prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli:

"Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest CEWE Sp. z o.o., moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury bieżącej i przyszłych rekrutacji.

Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO.”
Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Dowiedz się więcej o prawach Ci przysługujących na Ochrona danych osobowych

O Firmie

Firma CEWE FOTOJOKER, będąc marką europejskiego koncernu CEWE Stiftung & Co. KGaA z siedzibą w Niemczech, działa na polskim rynku fotograficznym od 1995 roku i obecnie liczy ponad 50 wyspecjalizowanych salonów fotograficznych na terenie całego kraju. Nasze sklepy wyróżniają się ciekawą ofertą towarową obejmującą najnowsze produkty fotografii cyfrowej i wszechstronnym zakresem usług fotograficznych. Naszym największym atutem jest jakość usług i obsługi, jaką gwarantujemy. Nasze salony umiejscowione są w atrakcyjnych lokalizacjach handlowych w całej Polsce, a nasza oferta i obsługa pozycjonuje się w klasie Premium.

Oferujemy szeroki, specjalnie dobrany i sprawdzony asortyment towarów ze wszystkich wiodących firm oferujących produkty tej branży, takich jak CANON, NIKON, SONY, PANASONIC itp. Ponadto, jako największa sieć handlowa na rynku fotograficznym, jesteśmy liderem we wdrażaniu nowych technologii w usługach fotograficznych. Oferujemy najszerszy zakres usług fotografii cyfrowej, realizowanych w oparciu o najnowsze technologie. Ponadto realizujemy usługi fotograficzne przez Internet, pod adresem fotojoker.pl . Umożliwiają one zamówienie zdjęć w domu i ich odbiór przesyłką pocztową lub w naszym salonie.

FOTOJOKER jest także miejscem, gdzie możesz zamówić nasz własny flagowy produkt, CEWE FOTOKSIĄŻKĘ, wybieraną przez pół miliona europejskich Klientów rocznie i nagradzaną wieloma prestiżowymi nagrodami w Europie. Jako część silnego i stabilnego międzynarodowego koncernu, zawsze mieliśmy potencjał i możliwości do wytwarzania innowacyjnych produktów fotograficznych i niejednokrotnie jako pierwsi oferowaliśmy usługi, jakich nie posiada nikt inny. Bazujemy przy tym nie tylko na własnym wieloletnim doświadczeniu, ale także na doświadczeniu naszych siostrzanych firm, znajdujących się w Norwegii, Szwecji, w Niemczech, Czechach i na Słowacji - oraz poszczególnych projektach na całym świecie: od Ameryki Południowej, po Islandię.

Od 2008 roku CEWE FOTOJOKER prowadzi pod adresem www.fotojoker.pl także sklep internetowy z najlepszymi produktami fotograficznymi oraz urządzeniami multimedialnymi ze swojej oferty.

ZAPRASZAMY!