Fotoksiążka z Twoich zdjęć

 

CEWE FOTOKSIĄŻKA to wyjątkowy album ze zdjęciami z najcenniejszych momentów.

Masz mnóstwo wspomnień zatrzymanych na zdjęciach? Stwórz z nich swoją opowieść na kartach fotoksiążki. Fotoksiążka to spersonalizowany album z Twoich zdjęć, tworzony i drukowany cyfrowo, który łączy w sobie fotografie i teksty, tworząc niepowtarzalną pamiątkę. W fotoksiążce możesz dostosować wygląd każdej strony, wybierając tło, układ zdjęć i dodając opisy. To idealny sposób na uwiecznienie ważnych chwil życia, podróży czy innych wydarzeń. To też znakomity prezent na każdą okazję: urodziny, rocznice czy święta Bożego Narodzenia. Fotoksiążka pozwala Ci uchwycić ulotne chwile i zatrzymać je na kartach albumu na długie lata. Możliwości fotoksiążki są nieskończone, a jedyne co Cię ogranicza to Twoja wyobraźnia!

 
STWÓRZ CEWE FOTOKSIĄŻKĘ >


Wybierz spośród 9 dostępnych formatów:
•    A4* pionowa
•    A4* pozioma
•    Kwadratowa
•    XXL pionowa
•    XXL pozioma
•    Kwadratowa XL
•    A5* pozioma
•    Kwadratowa mała
•    CEWE FOTOKSIĄŻKA Kids
 

CEWE FOTOKSIĄŻKA w skórzanej lub płóciennej oprawie

Wyobraź sobie najważniejsze wydarzenia w Twoim życiu - być może jest to dzień narodzin Twojego dziecka, jubileusz rodziców, czy też magiczny wieczór zaręczynowy. Godziny spędzone na planowaniu, wybieraniu każdego elementu, aby chwila ta była absolutnie niezapomniana. Emocje przeżywane podczas tych wyjątkowych okazji ... a potem bezcenne fotografie, które zatrzymują te momenty na zawsze. Każda z tych fotografii może znaleźć swoje miejsce w CEWE FOTOKSIĄŻCE, oprawionej w luksusową okładkę z prawdziwej skóry lub eleganckiego płótna, stając się nie tylko pamiątką, ale i dziedzictwem emocji dla przyszłych pokoleń.

Czym jest uszlachetnienie fotoksiążki?

To pewnego rodzaju wyróżnienie wybranych elementów okładki (teksty, cliparty, wzory, ramki, inne elementy) za pomocą eleganckiego, wytłoczonego nadruku. Uszlachetnienie dostępne jest w kolorze złota, różowego złota, srebra oraz w postaci lakieru dekoracyjnego. Podkreśl piękno okładki swojego albumu ze zdjęciami i dodaj jej wyjątkowego wykończenia w postaci uszlachetnienia.

Pełna personalizacja - Twój projekt od samego początku!

Zostań autorem swoich wspomnień od A do Z! Wybierz ulubione zdjęcia, dostosuj układ stron, dodaj własne teksty czy krótkie sentencje, a także wybierz papier, okładkę oraz rodzaj bindowania. Masz pełną kontrolę nad każdym detalem projektu Twojej CEWE FOTOKSIĄŻKI.

Stwórz projekt w bezpłatnym programie CEWE FOTOŚWIAT, w aplikacji mobilnej lub kreatorze online.

Idealny pomysł na prezent

Fotoksiążka to idealny prezent na każdą okazję, łączący osobiste wspomnienia z elegancką formą. Niezależnie od tego, czy chcesz uczcić ważne wydarzenie, jak urodziny, rocznice, święta, czy wyrazić wdzięczność i miłość bez konkretnego powodu, fotoksiążka pozwala na stworzenie unikalnego i osobistego upominku. Umożliwia ona nie tylko zatrzymanie ulotnych chwil w pięknej oprawie, ale również daje możliwość opowiedzenia historii poprzez zdjęcia.