Dzień Matki – ważny dzień, ważny prezent - Blog FOTOJOKER

Dzień Matki – ważny dzień, ważna osoba, ważny prezent.

Prezent dla mamy - mama dla której byłeś i jesteś prezentem

Prezent dla mamy? Zbliża się kolejna okazja, aby do poszukiwań podarunków, które lubimy zarówno otrzymywać jak i dawać. Na pewno będziemy szukać czegoś wyjątkowego, mimo, że nasze ukochane mamy każdy prezent od nas uznają za wspaniały – bo przecież to od ukochanego dziecka. Mimo, że liczy się pamięć, a Święto Matki powinno być obchodzone cały rok, nie tylko 26 maja, to tego dnia chcemy dać mamie wszystko co najlepsze.   

Codzienny pęd

Nasze mamy tak przyzwyczaiły się do obowiązków, które niejako wymusiła na nich funkcja matki, że często nie potrafią się zatrzymać. Każda chce być jak najlepiej zorganizowana, zrobić jak najwięcej i dbać o nas, swoje dzieci. Jeśli chcemy uporządkować mamie czas, aby znalazła go też dla siebie, kupmy jej planer rodzinny za szkłem akrylowym. Można go powiesić na ścianie, umieścić pod nim dowolne zdjęcie i pisać specjalnym pisakiem, a następnie to zmazywać. Fotografia Twoja i Twojej mamy lub całej rodziny, będzie zarówno ozdabiać daną ścianę, jak i też spełniać funkcjonalną rolę planera.

Prezent dla mamy - planer dla mamy

Dziecko zawsze „pod ręką”

Niektóre mamy bywają nadopiekuńcze. Chciałyby mieć swoje dziecko zawsze “pod ręką”, przytulić niezależnie od wieku. Nie zawsze możemy być blisko naszych mam, ale zawsze możemy okazywać im bliskość, szczególnie w Dniu Matki. Dlatego, aby miała nas zawsze i dosłownie „pod ręką”, można sprezentować jej kubek z naszym zdjęciem. Szczególnie fotografia z dzieciństwa, rozczuli mamę lub pocieszy, gdy za nami zatęskni. Niezależnie od tego czy będzie w pracy, u koleżanki czy może oddając się kulinarnym pasjom w kuchni, zapragnie napić się ulubionej kawy, będziemy niejako przy niej.

Prezent dla mamy - Wasza ukochana mama Prezent dla mamy - ukochana córeczka i Wasza ulubiona bajka Prezent dla mamy - córka z mamą

Dziecko, odezwij się

Nowoczesne mamy niczym nie różnią się od tych starszych – zawsze chciałyby rozmawiać ze swoim dzieckiem jak najwięcej. Choćbyśmy mieli już własne dzieci, to mama i tak często zapyta nas o to co jedliśmy na obiad czy ubraliśmy czapkę w zimę albo kiedy znów przyjedziemy ją odwiedzić. Etui na telefon dla mamy, sprawdzi się nawet lepiej niż nasze zdjęcie, które nosi w portfelu. Rozmowy telefoniczne między nami, a mamą będą jeszcze przyjemniejsze. Prezent dla mamy, otrzymany od dziecka jest lepszy niż od kogokolwiek innego.

Prezent dla mamy - mama, tata i dziecko  Prezent dla mamy - ukochany urwis mamyPrezent dla mamy - mama i córka

Wspólna chwilo trwaj

Każde spotkanie mamy z dziećmi, szczególnie już tymi starszymi, które mają mniej czasu, jest niczym paliwo do dnia codziennego. Żeby mamie jeszcze przyjemniej odliczało się czas do kolejnych odwiedzin syna czy córki wraz z wnukami, możemy sprezentować jej szklany zegar, na którym widnieć będzie rodzinna fotografia. Zdjęcie może być oczywiście dowolne, ale taka dekoracja ścienna z pewnością się mamie spodoba – wszak uwielbiają swoje ozdabiać mieszkania i domy, szczególnie zdjęciami najbliższych. Prezent dla mamy to zawsze okazja, aby zobaczyć jej serdeczny uśmiech.

Prezent dla mamy - dziecka z pasją po mamie Prezent dla mamy - mama i tata razem na wycieczce Prezent dla mamy - szklany zegar to idealna dekoracja

Przyjemne ułatwienie na co dzieńPrezent dla mamy - torba - pomocna dla mamy

Wiele kobiet uwielbia zakupy. Nasze matki również nimi są, więc warto pomyśleć o spersonalizowanej torbie z naszym zdjęciem. Poliester wraz z solidnym uchwytem, pomoże mamie w codziennych obowiązkach i nawet, gdy nie będziemy blisko, ten funkcjonalny prezent na Dzień Matki, sprawi jej radość. Najlepiej jednak, gdy odwiedzając mamę jak najczęściej, udamy się z nią na zakupy i pomożemy tę torbę nosić.

Gwarancja miłych snów

Nie chodzi tylko o to, że powinniśmy pomagać naszym mamom, a one częściej odpoczywać, np. drzemiąc na ulubionej poduszce w poszewce z nadrukiem. Matki, jako kobiety, często uwielbiają dekorować mieszkanie czy dom. Mają ku temu estetyczne wyczucie i z pewnością znajdą idealne miejsce na sprezentowaną przez nas poduszkę z wypełnieniem i naszym zdjęciem lub cytatem na niej. Przecież mama wie najlepiej, tak? Niezależnie od tego czy sama jesteś już mamą czy jeszcze nie, a może jesteś ojcem, lub jeszcze nie, mamy nadzieję, że teraz wiesz przynajmniej co możesz podarować swojej mamie 26 maja. Prezent dla mamy musi być przecież wyjątkowy.

Prezent dla mamy - mama i tata zawsze razem

 

 

 

 

Źródło zdjęć: CEWE.pl, Fotojoker.pl, Depositphoto, ThinkstockPhotos

Jak Dzień Matki obchodzi się na świecie? Przeczytaj TUTAJ

O autorze Zobacz wszystkie wpisy

Rafał Wałęka

Prowadzący ten blog i Redaktor naczelny drukowanego magazynu "Foto CEWE inspiracje". Zawodowo Specjalista ds. Content Marketingu, a prywatnie fan książek, dobrego filmu oraz sportu i fotografii.

2 komentarzeZostaw komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *