Życzenia świąteczne od serca dla bliskich - Blog FOTOJOKER.pl

 Życzenia świąteczne od serca dla bliskich

Święta to czas dla bliskich. Wykorzystaj go, aby złożyć im najpiękniejsze życzenia świąteczne i powiedzieć im, jak ważni są dla Ciebie. To również najlepszy czas, aby podziękować im za to, że są, wspierają, słuchają i doradzają. Pokaż im, że w tym wyjątkowym czasie myślisz o nich i za nimi tęsknisz. Zobacz, jak pięknie można to zrobić z fotokartkami od CEWE z Twoim ulubionym zdjęciem.

Pełne emocji życzenia świąteczne

W miastach i domach pojawiają się pierwsze świąteczne ozdoby, w radiu coraz częściej słychać świąteczne melodie, a nam samym coraz częściej towarzyszy myśl, że już niebawem Święta. To znak, że piękny i magiczny okres przedświąteczny w pełni. Właśnie w tym momencie częściej niż zazwyczaj nasze myśli wędrują ku rodzinie, przyjaciołom i znajomym. Przypominamy sobie wszystkie cudowne chwile z mijającego roku. Chcemy przekazać im kilka miłych i ciepłych słów, aby wiedzieli, że jesteśmy dla nich, że mogą na nas liczyć, nawet jeśli nie uda nam się spotkać. To takie ważne, aby nasi bliscy wiedzieli, że są dla nas ważni. Świetnym sposobem, aby nasi bliscy poczuli, że są dla nas naprawdę wyjątkowi jest stworzenie dla nich personalizowanej fotokartki od CEWE. Możesz ją zaprojektować w dowolny sposób i ozdobić Waszą wspólną fotografią z ostatniego spotkania.

Pomyśl, jak wiele radości sprawi bliskiej osobie taka przesyłka. Może listonosz z kartką z życzeniami od serca zaskoczy ją w czasie robienia świątecznych pierników i słuchania świątecznych piosenek? Po otwarciu koperty na pewno szczerze się uśmiechnie i będzie wiedziała, że jest dla Ciebie ważna, a Wasza więź jest naprawdę silna i wyjątkowa.

Zaprojektowanie własnej, spersonalizowanej CEWE Fotokartki sprawia, że najbliższym podarujesz nie tylko piękne życzenia, ale także coś znacznie cenniejszego – prześlesz Twoje emocje. Obdarowywani będą wiedzieli, że owa kartka z życzeniami świątecznymi została stworzona specjalnie z myślą o nich.

Wyjątkowa niespodzianka przed Świętami

Kiedy ruszają przygotowania do Świąt, ogarnia nas wyjątkowy nastrój. Radość, uśmiechy i serdeczność. To właśnie ta magia Świąt. Tak silnie odczuwa, dzięki ludziom, którzy są dla nas ważni i okazują nam miłość i zrozumienie. Warto im podziękować i przekazać kilka słów prosto z serca.

Wyjątkowe życzenia połączone z niespodzianką cieszą najbardziej. Może zdecydujesz się zatem na bezpośrednią wysyłkę? W CEWE to proste. Po prostu podczas zamawiania online wskaż, gdzie ma być wysłana i komu chcesz złożyć życzenia świąteczne. Gwarantujemy dostawę na czas.

Możesz także stworzyć serię własnych CEWE Fotokartek najwyższej jakości, które roześlesz do swoich bliskich i przyjaciół. Taka kartka z życzeniami może być również świetnym dodatkiem do prezentu świątecznego dla tych, z którymi zobaczysz się w tym magicznym czasie.

Pomysły na CEWE Fotokartkę z życzeniami świątecznymi

To, w jaki sposób chcesz złożyć życzenia, zależy tylko od Ciebie. I Twojej kreatywności. Warto wykorzystać fotografie z osobą, której chcesz wysłać życzenia. Może macie wspólne świąteczne lub zimowe zdjęcia? Będą idealnie pasować. A może kadr ze wspólnych przygotowań do Świąt? Wiele emocji wywołają również fotografie pełne emocji, romantyczne ujęcia lub takie, na których widać, że świetnie się razem bawicie. Świetnie, jeśli zdjęcia wyrażają Waszą świąteczną radość. Razem z rodziną możecie zorganizować wspólną świąteczną sesję, podczas której stworzycie wyjątkowe kadry. Wykorzystajcie świąteczne akcenty takie jak czapki, opaski na włosy z rogami renifera lub swetry z tematycznym nadrukiem. Może to dobry pomysł na rozpoczęcie nowej tradycji? Warto wykorzystać ciekawe funkcje w czasie projektowania takie jak dodawanie clipartów. Wyobraź sobie, jak świetnie będzie wyglądać choinka lub bombka obok Waszego zdjęcia.

Oprócz zdjęcia niezwykle istotne jest również to, co napiszesz. Możesz użyć ulubionego cytatu przyjaciółki lub fragmentu piosenki świątecznej, którą uwielbiacie nucić w czasie przygotowań do Świąt. Warto dodać spersonalizowane elementy takie jak Wasze powiedzonka. A może zwrócisz się do obdarowywanej osoby w czuły sposób?

Fotokartkę możesz zaprojektować w kilku kliknięciach. Jednak podarowanie bliskiej osobie życzeń w takiej formie jest jasnym sygnałem – „Kocham Cię, jesteś dla mnie wyjątkowy, tęsknię i myślę o Tobie”.

Możesz zaufać marce CEWE, która od wielu lat zachwyca spersonalizowanymi prezentami najwyższej jakości.

Baw się dobrze w czasie tworzenia.

O autorze Zobacz wszystkie wpisy

Katarzyna Kostrubiec

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *