Zdjęcia z wakacji w dużym formacie - Blog FOTOJOKER.pl

Zdjęcia z wakacji w dużym formacie

CEWE Fotoplakaty do salonu lub sypialni

Wakacje dobiegły końca, ale pozostają po nich piękne wspomnienia. Warto by zachować je na dłużej i móc nimi cieszyć się przez cały rok. Świetnym sposobem na to jest wykonanie wielkoformatowych wydruków z ulubionymi wakacyjnymi zdjęciami. CEWE fotoplakaty i fotoobrazy pozwalają na wykonanie wysokiej jakości wydruków, które podkreślą wyjątkową atmosferę letnich miesięcy i w znakomity sposób wyeksponują urlopowe szaleństwa. Sprawdź, jak wywołać zdjęcia z wakacji w naprawdę dużym formacie.

Dlaczego warto drukować zdjęcia z wakacji w dużym formacie?

Czas wakacji biegnie niezrównanie szybko. Beztroska mija niespodziewanie i konieczny jest powrót do szarej codzienności. Aby osłodzić sobie codzienność spędzaną na realizacji obowiązków, warto w pomieszczeniach wyeksponować najlepsze, letnie wspomnienia. Takie fotoplakaty i fotoobrazy będą dodawały świeżej energii, wprowadzą pozytywny nastrój i będą przypominały, że kolejny urlop już niebawem.

Wielkoformatowe wydruki nawiązujące do lata powieszone w salonie mogą rozświetlać pomieszczenie i stać się centralnym elementem wystroju. Piękny krajobraz z ulubionego wypoczynkowego miejsca czy wspólna rodzinna fotografia wykonana podczas urlopu będzie przyciągała wzrok gości i wprowadzała świeżość do wnętrza. Taka fotografia wyeksponowana w gabinecie czy innym miejscu pracy zdopinguje do wysiłków i przypomni, że nagrodą za intensywną pracę będzie niezapomniany urlop.

Kilka pomysłów na wakacyjne fotoplakaty i fotoobrazy

Jeśli ze swojego wypoczynku przywozisz setki zdjęć, to z pewnością masz już kilka pomysłów na ich zaprezentowanie na ścianie. Przede wszystkim oko będą cieszyć zachwycające krajobrazy. Niezależnie od tego, gdzie zdarzyło Ci się spędzać urlop – nad morzem, nad jeziorem czy w górach, piękny pejzaż znakomicie wpisze się w każde wnętrze. Będzie przyciągał wzrok a rozległy krajobraz dodatkowo optycznie powiększy pomieszczenie.  Skorzystaj z formatów panoramicznych, aby jeszcze łatwiej wyeksponować pejzaże.

Duży wydruk z wakacyjnym zdjęciem rodzinnym będzie przypominał o tym, co w życiu jest najważniejsze. Z pewnością pomoże zacieśniać więzi i będzie emitował pozytywną energię każdego dnia. Radosne, uśmiechnięte twarze w pięknej scenerii będą tworzyły w pomieszczeniu pogodną atmosferę. W takim otoczeniu zdecydowanie milej jest spędzać czas.

Jeżeli zdarzyło Ci się podczas wakacji wykonać również zbliżenia ciekawych elementów architektury czy wręcz abstrakcyjne motywy, to możesz nimi uzupełnić swoje wnętrze. Takie motywy sprawdzą się szczególnie dobrze w nowoczesnych wnętrzach. Piękne widoki bezdroży doskonale uzupełnią rustykalne aranżacje. Ciepłe barwy letnich zachodów wprowadzą przytulną atmosferę. Ich kojące działanie znakomicie wpisze się w klimat sypialni.

CEWE fotoobrazy z rodzinnych wojaży

CEWE fotoplakaty i fotoobrazy – baw się ich formatami i rodzajami

Fotojoker udostępnia wiele różnorodnych formatów i rodzajów fotoplakatów oraz fotoobrazów, które mogą stać się inspiracją do stworzenia wielkoformatowych wakacyjnych wydruków. Przykładowo zdjęcia na drewnie dobrze komponują się z ujęciami wykonywanymi w pełne słońca dni. Bardzo ciekawie prezentują się też krajobrazy nadmorskich kurortów zaprezentowane na fotoplakatach i fotoobrazach wieloczęściowych. To także świetna inspiracja do stworzenia ciekawych zestawień wakacyjnych zdjęć rodzinnych.

Nowoczesne wnętrza doskonale uzupełnią fotoobrazy Hexxas. Są to unikalne zdjęcia drukowane na sześciokątnych płytkach, z których możesz tworzyć oryginalne kompozycje. Możesz w nie wpisać np. krajobraz górski czy scenerie miejskie. Zgromadź na nich również symbole miejsca, które odwiedziłeś. Jeśli jedziesz do jakiegoś kraju lub słynnego miasta, to z łatwością odnajdziesz takie motywy. Kilka charakterystycznych zabytków czy dań lokalnej kuchni pozwoli cieszyć się klimatem odwiedzonego miejsca przez cały rok.

W podobny sposób możesz na ścianie wyeksponować charakterystyczne miejsca czy symbole za pomocą kolaży. Do dyspozycji masz kilka wariantów wykonywanych na różnych materiałach – utwardzonej piance, alu-dibond czy za szkłem akrylowym. W każdej z tych wersji Twoje zdjęcia będą cechowały się doskonałą jakością druku. Kolaże możesz także wykorzystać do zestawienia ze sobą zdjęć z rodzinnej wycieczki, zachowując tym samym najpiękniejsze wspomnienia z beztrosko spędzanego czasu.

 

CEWE Fotoobraz z rodzinnych wakacji

Fotoplakaty możesz przyozdobić ramami. Jasna kolorystyka i nowoczesne materiały pozwalają uzupełnić pełne słońca, wakacyjne fotografie. Zdjęcia z urlopu świetnie odnajdą się również pomiędzy ramami utrzymanymi w rustykalnym stylu. Ramy wykorzystujące naturalne materiały znakomicie uzupełnią swobodny nastrój letnich fotografii. Poza niezrównaną estetyką ramy oferują również znakomite zabezpieczenie fotoplaktów. Dzięki nim długo pozostaną w doskonałej kondycji, gwarantując tym samym długotrwałą radość z obcowania z ulubionymi fotografiami.

W dużym formacie możesz wydrukować nawet niestandardowe zdjęcia z wakacji. Pomoże Ci w tym opcja druku zdjęć w formacie na życzenie. Maksymalny rozmiar takich wydruków wynosi nawet 100×150 cm. Możesz więc stworzyć naprawdę imponujący obraz. Dobieraj dowolne wymiary boków tak, aby móc swobodnie kadrować swoje fotografie. Jeżeli tylko chcesz, możesz stworzyć nawet fotolistwę, której wymiary wyniosą 20×150 cm.

O autorze Zobacz wszystkie wpisy Strona www autora

Aleksandra Szostak

1 komentarzZostaw komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *