Zamów Magazyn FOTOJOKER - Blog FOTOJOKER.pl

Zamów Magazyn FOTOJOKER

magazyn Fotojoker

Mimo, że na dworze coraz zimniej, właśnie rozpoczął się gorący okres przygotowań do Świąt Bożego Narodzenia. Zapewne wielu z Was sen z powiek spędza dobór odpowiednich prezentów dla rodziny i najbliższych. Nie trzeba się martwić, ale po prostu spokojnie pomyśleć. Aby Wam to ułatwić prezentujemy magazyn FOTOJOKER – w najnowszym numerze zawarliśmy dla Was moc inspiracji oraz porad, jak w prosty sposób podarować najbliższym osobisty prezent.

Pozytywna dawka świata fotografii

Często wystarczy tylko jedno ulubione zdjęcie, żeby ofiarować radość i wspomnienia, ale wiemy, że najwięcej satysfakcji daje prezent, w który włożyliśmy dużo pozytywnego wysiłku. Np. wróciliśmy do rodzinnego domu, przeszukaliśmy stare zdjęcia i zebraliśmy najlepsze w całość. Dzięki temu stworzyliśmy i zamówiliśmy wyjątkowy fotobraz. Albo fotoksiążkę. A może etui na smartfon czy inny fotoprezent? Każdy dostępny w naszej ofercie produkt dostosujesz do własnego, indywidualnego pomysłu. Przecież najbardziej cieszą podarunki wykonane samodzielnie, prawda?

Zdjęcia, teksty i mnóstwo radości

Magazyn FOTOJOKER w postaci drukowanej wydajemy co 3 miesiące i mamy nadzieję, że każdy egzemplarz trafi w ręce klientów lubiących magiczny świat fotoprezentów i fotografii. Magazyn FOTOJOKER zawsze zawiera mnóstwo inspiracji, pomysłów na dekoracje, na prezenty lub po prostu jest gratką dla fana fotografii. Prócz wciągających tekstów różnego rodzaju, znajdziecie tu także mnóstwo cieszących oko zdjęć – wykonanych zarówno przez profesjonalnych fotografów jak i utalentowanych amatorów fotografii. Nie ominą Cię również specjalne akcje promocyjne oraz nowinki z naszej oferty. Przeczytasz interesujące wywiady i zobaczysz przyciągające wzrok zdjęcia.

Jak zamówić?

Zamów egzemplarz dla siebie lub kogoś bliskiego i daj się zainspirować! Wystarczy, że na adres mailowy: kontakt@fotojoker.pl (lub w wiadomości prywatnej na Facebooku) wyślesz nam swój adres, a my zajmiemy się resztą. Dlaczego warto? W Magazynie znajdziesz historie naszych klientów, mnóstwo rad projektowych i wskazówek fotograficznych, które pomogą Ci stworzyć coś wyjątkowego jako prezent. Wygodnie rozsiądziesz się w fotelu i zapoznasz się z tym co przygotowaliśmy. Spiesz się z zamówieniem, zanim skończą się nam zapasy – magazyn Fotojoker już na Ciebie czeka.

O autorze Zobacz wszystkie wpisy

Iwona Łapińska

Content Marketing & PR Manager w firmie CEWE oraz fotograf amator. "Podróże i fotografia to moja pasja. Cieszę się, że fotografia jest nie tylko częścią życia prywatnego, ale również zawodowego."

1 komentarzZostaw komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *