Wystawa "Our World is Beautiful" w Krakowie - Blog FOTOJOKER.pl

Wystawa fotograficzna “Our World is Beautiful” w Krakowie

Wystawa fotograficzna - 6 najlepszych prac

O tym jak dobrze uchwycić urodę świata w obiektywie, przekonacie się na własne oczy. 46 najlepszych prac konkursowych, spośród nadesłanych 94 000, będzie można oglądać od 28 kwietnia do 12 maja 2017 w Krakowie (na Krakowskich Plantach przy Barbakanie). Czeka Was tam spotkanie z pięknem świata uwiecznionym przez fotografów z całego świata. Wystawa fotograficzna organizowana jest przez Fundację Wspierania Aktywności Lokalnej „FALA” oraz CEWE, organizatora konkursu i właściciela największego laboratorium fotograficznego w Polsce. Serdecznie zapraszamy!

Our World is Beautiful

Nasz Świat jest piękny i chcemy Cię do tego przekonać. To główny przekaz Międzynarodowego Konkursu Fotograficznego „Our World Is Beautiful”. Autorzy nadesłanych zdjęć, udowadniają, że fascynujące ujęcia, nie są tylko domeną profesjonalistów. Miłośnicy fotografii z całego globu uchwycili urodę świata w obiektywie i przesłali nam 94 000 zdjęć w ramach konkursu. Wystawa fotograficzna, którą mamy okazję pokazać, to popis twórczości fanów robienia zdjęć.

Nagrody

Nagrodziliśmy 1000 autorów (łączna wartość nagród to 80 000 euro), ale zwyciężyła fotografia  Agnieszki Gulczyńskiej, z kadrem przedstawiającym małego chłopca i psa. Zdjęcie te ujęło nas estetyką i przekazem, idealnie wpisując się w tematykę konkursową. Z przyjemnością nagrodziliśmy zwycięzcę sprzętem fotograficznym o wartości 6500 euro i biletem na Islandię. Dla nas, fanów pięknych zdjęć, taka wystawa fotograficzna jest nagrodą samą w sobie – możemy nacieszyć oczy twórczością na wysokiej jakości fotoobrazach.

Sponsor

Fundatorem nagród konkursowych jest CEWE Stiftung & Co, z siedzibą główną w niemieckim Oldenburgu. Częścią tego międzynarodowego koncernu jest CEWE Sp. z o.o. z siedzibą w Kędzierzynie-Koźlu.  Firma CEWE to nie tylko największe laboratorium fotograficzne w Polsce, ale też lider usług fotograficznych na rynku europejskim. Misją CEWE jest propagowanie piękna świata w obiektywie, więc od wielu lat organizuje podobne konkursy z fantastycznymi nagrodami.

„FALA”, partner wystawy fotograficznej, już od 13 lat zachęca wszystkich do realizowania swoich pasji jako organizacja pożytku publicznego z siedzibą we Wrocławiu. Z ich wsparcia skorzystało ponad 20 000 osób, a około 350 na co dzień uczestniczy w różnych formach zajęć dla dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów. W szerokim spektrum działalności Fundacji „Fala”, szczególne znaczenie ma Arteterapia (czyli leczenie poprzez sztukę). Sztuka łączy ludzi i uszlachetnia, dlatego raz jeszcze zapraszamy na wystawę fotograficzną do Krakowa.

Nagrodzone w 6 kategoriach fotografie i ich autorów można zobaczyć też TUTAJ

O autorze Zobacz wszystkie wpisy

Rafał Wałęka

Prowadzący ten blog i Redaktor naczelny drukowanego magazynu "Foto CEWE inspiracje". Zawodowo Specjalista ds. Content Marketingu, a prywatnie fan książek, dobrego filmu oraz sportu i fotografii.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *