Wybraliśmy najlepszą CEWE FOTOKSIĄŻKĘ 2014 - Blog FOTOJOKER.pl

Wybraliśmy najlepszą CEWE FOTOKSIĄŻKĘ 2014

Znamy zwycięzcę konkursu na najlepszą CEWE FOTOKSIĄŻKĘ 2014 roku!!!

Podobnie jak w poprzednich edycjach, wybór najlepszej CEWE FOTOKSIĄŻKI i tym razem powodował wiele emocji. Decyzją jury, zwyciężczynią tegorocznego konkursu została Pani Krystyna Choszcz z wspaniałą fotoksiążką pt. “Zaklęte skały” Kolejne miejsca zajęli kolejno Pan Waldemar Jabłoński z fotoksiążką pt. “Po obu stronach Gibraltaru” oraz Pan Andrzej Kolarczyk z fotoksiążką pt. “Chiny – dwie stolice”.

Nagrodę główną, voucher na wycieczkę marzeń o wartości 10 000 PLN wręczyła przedstawicielka firmy ITAKA, Pani Marta Muszyńska.

Do konkursu zgłoszono ponad 1300 CEWE FOTOKSIĄŻEK. W każdym miesiącu wygrywały dwie najlepsze, jedna wybrana przez jury, druga przez internautów. Wszyscy zwycięzcy miesięczni w ubiegły piątek walczyli o miano najlepszego projektanta CEWE FOTOKSIĄŻKI. Jury oceniało nie tylko zdjęcia zawarte w fotoksiążkach, ale również zastosowanie funkcji i możliwości jakie daje program CEWE FOTOŚWIAT. Okazuje się, że przy jego użyciu można stworzyć niemalże książkę – z tekstami i opisami. Tak właśnie uczyniła zwyciężczyni konkursu, która ujęła w swojej CEWE FOTOKSIĄŻCE polskie legendy ze specjalną dedykacją dla mieszkającej poza granicami Polski wnuczki.

Zapraszamy również do kolejnej edycji konkursu na najlepszą CEWE FOTOKSIĄŻKĘ, tym razem roku 2015!

Oto film z gali finałowej. 

O autorze Zobacz wszystkie wpisy

Iwona Łapińska

Content Marketing & PR Manager w firmie CEWE oraz fotograf amator. "Podróże i fotografia to moja pasja. Cieszę się, że fotografia jest nie tylko częścią życia prywatnego, ale również zawodowego."

1 komentarzZostaw komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *