‘Wybierz aparat na wakacje’ - warsztaty fotograficzne Olympus/Fotojoker

‘Wybierz aparat na wakacje’ – warsztaty fotograficzne z Olympusem i Fotojoker

aparat na wakacje

Wakacje to mnóstwo wolnego czasu i jeszcze więcej okazji do fotografowania. Jeśli jeszcze nie masz zaplanowanego wyjazdu to zapewne zaraz już będziesz wiedzieć gdzie wyruszysz – a wiesz czym będziesz fotografować? Jaki aparat będzie towarzyszył Ci w podróży? Czym uchwycisz te piękne chwile? Z tymi pytaniami pomoże Fotojoker i Olympus – organizatorzy warsztatów “Wybierz aparat na wakacje”. Więcej informacji w naszym artykule.

Warsztaty połączone z testami sprzętu marki Olympus, pozwolą Ci nie tylko nauczyć się czegoś od profesjonalnego fotografa, ale też sprawdzić “na żywo” jaki aparat Olympusa będzie pasował Ci najlepiej. Jeśli więc jesteś fanem marki Olympus to ten event jest “skrojony pod Ciebie”. Jeśli jednak nie dane Ci było jeszcze bliżej poznać się z tą marką, to masz świetną okazję, aby sprawdzić ich sprzęt – bezpłatnie, bez zobowiązań. Akcja startuje 26 czerwca.

Jak będą wyglądać te warsztaty?

Prowadzącym będzie fotograf i Olympus Master Trainer – Przemysław Jakubczyk. Zajęcia będą składać się 2 części, stacjonarnej w salonach Fotojoker i plenerowej. Poniżej harmonogram warsztatu:

12:00- 14:30 – Q&A. Uczestnicy zadają pytania prowadzącemu, a go wyjaśnia im kwestie związane ze sprzętem Olympusa.

14:30- 16:00 – Spacer fotograficzny z modelką. Uczestnicy będą mieli możliwość przetestowania na niej sprzętu marki Olympus.

Akcja ‘Wybierz aparat na wakacje’ to niepowtarzalnaaparat na wakacje okazja do bezpłatnego przetestowania aparatów i obiektywów Olympus oraz zasięgnięcia porady u profesjonalnego fotografa. Ten event Fotojokera i Olympusa skierowany jest zarówno do zagorzałych pasjonatów fotografowania, jak i do tych dopiero rozważających zakup pierwszego aparatu.

Nie trzeba zabierać swojego aparatu, bo sprzęt do fototografowania zostanie ci użyczony (ilość aparatów jest ograniczona). Jeśli weźmiesz swój aparat Olympusa to będziesz mógł przetestować obiektywy tej marki. Pamiętaj jednak, aby na warsztaty zabrać ze sobą dowód tożsamości.

Gdzie odbędą się warsztaty i kiedy?

26.06. – Salon Fotojoker, Galeria Bałtycka, Gdańsk
27.06. – Salon Fotojoker, Arkadia, Warszawa
28.06. – Salon  Fotojoker, Galeria Łódzka, Łódź
29.06. – Salon Fotojoker, Posnania, Poznań

03.07. – Salon Fotojoker,Magnolia Park, Wrocław
04.07  – Salon Fotojoker, M1, Czeladź
05.07 – Salon Fotojoker, Galeria Krakowska, Kraków

Zapraszamy!

Jeśli nie możesz pojawić się osobiście na warsztatach, to oglądaj nasz webinar 11 lipca. Znajdziesz go pod tym linkiem. Przemysław Jakubczyk będzie odpowiadał na Wasze pytanie poprzez chat na żywo.

Zdjęcie główne: Depositphotos

O autorze Zobacz wszystkie wpisy

Rafał Wałęka

Prowadzący ten blog i Redaktor naczelny drukowanego magazynu "Foto CEWE inspiracje". Zawodowo Specjalista ds. Content Marketingu, a prywatnie fan książek, dobrego filmu oraz sportu i fotografii.

9 komentarzyZostaw komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *