Witaj wiosno! Niepowtarzalne stylizacje w Twoim domu - Blog FOTOJOKER.pl

Witaj wiosno! Niepowtarzalne stylizacje w Twoim domu

Powitajmy serdecznie wiosnę! Korzystając z naszych propozycji zamienisz swoje mieszkanie w wiosenny i osobisty raj na ziemi.

Propozycja 1

Samodzielnie wykreuj artystyczne detale. Wyjątkowe CEWE FOTOOBRAZY mogą mieć wiele zastosowań – nie tylko na ścianie mieszkania. Są one nie tylko elementem przyciągającym uwagę gości, ale mogą także tworzyć niezwykle oryginalny, użytkowy element dekoracyjny Twojego domu.

Za pomocą paru prostych czynności, odrobiny białej farby, kółek lub nóg stołowych ze sklepu meblowego czy marketu budowlanego zamienisz zwykłą europaletę w stylowy stół. Twój przepiękny wiosenny motyw na płycie Alu-Dibond posłuży jako perfekcyjny blat stołu i zagwarantuje wiosenną atmosferę Tobie i Twoim bliskim

fotograficzny_stół

Wskazówka: płytę z utwardzanej pianki w kategorii CEWE FOTOOBRAZY możesz zamówić w dowolnym rozmiarze z milimetrową dokładnością.

Propozycja 2

Samodzielnie stworzony wieszak na kurtki powita Twoich gości wiosenną atmosferą. Połączenie zharmonizowanych, kolorowych motywów podkreśli klimat tej pięknej pory roku i w wyjątkowy sposób upiększy wejście do Twojego domu.

Płyty z utwardzonej pianki świetnie nadają się do kreatywnego majsterkowania i tworzenia, gdyż łatwo jest je przewiercić i przyciąć. Dzięki temu możesz łatwo umieścić gałki do drzwi i haczyki. System szynowy umieszczony z tyłu płyty gwarantuje stabilne mocowanie i odpowiednią nośność do powieszenia kurtek oraz toreb.

fotografia

Wskazówka: płytę z utwardzanej pianki w kategorii CEWE FOTOOBRAZY możesz zamówić w dowolnym rozmiarze z milimetrową dokładnością.

Propozycja 3

Kreatywna galeria we własnym mieszkaniu. Z wielu pięknych zdjęć zachowanych w domowych archiwach często trudno wybrać jedno lub dwa. Nie bój się eksperymentować. Swoje najpiękniejsze wspomnienia możesz ciekawie ze sobą zestawić łącząc różne nośniki i ramki. Dzięki fotolistwie wszystkich zachwycisz swoimi ujęciami. Mniejsze formaty pięknie wyeksponują rodzinne ujęcia. Do każdego motywu możesz użyć innej ramy, dzięki temu galeria zdjęć w Twoim domu będzie wyjątkowo oryginalna.

W kategorii produktów CEWE FOTOOBRAZY znajdziesz dużo różnych możliwości, aby efektownie wykreować swoje zdjęcia. Dla Twojej wiosennej galerii nie istnieją żadne granice.

fotoobrazy

Propozycja 4

Twój ulubiony motyw przyciągnie całą uwagę, jeśli zostanie prawidłowo zaaranżowany i wyeksponowany. Duże, drukowane formaty robią szczególnie wielkie wrażenie w spokojnym miejscu.

fotoobraz

Zaskocz swoich bliskich.

 

 

O autorze Zobacz wszystkie wpisy

Iwona Łapińska

Content Marketing & PR Manager w firmie CEWE oraz fotograf amator. "Podróże i fotografia to moja pasja. Cieszę się, że fotografia jest nie tylko częścią życia prywatnego, ale również zawodowego."

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *