Wielki Finał konkursu CEWE FOTOKSIĄŻKA roku 2015 za nami! - Blog FOTOJOKER.pl

Wielki Finał konkursu CEWE FOTOKSIĄŻKA roku 2015 za nami!

Czwarta edycja konkursu CEWE FOTOKSIĄŻKA roku właśnie dobiegła końca. W trakcie 6 miesięcy trwania konkursu wyłoniliśmy 12 najlepszych fotoksiążek, z których każda nosiła miano fotoksiążki miesiąca. Ostatniego laureata wyłoniliśmy głosami internatów w lutym 2016 roku.

O tym, które fotoksiążki przechodzą do ścisłego finału decydowało Jury, w którego skład wchodzili profesjonalni fotografowie oraz specjaliści z firmy CEWE. W każdym miesiącu członkowie Jury stawali przed wyjątkowo trudnym wyborem, co świadczy o coraz wyższej jakości fotoksiążek zgłaszanych do konkursu. Dodatkowo, co miesiąc, internauci swoimi głosami wybierali drugiego laureata miesiąca. Tutaj również walka toczyła się do ostatniej minuty, często jedynie kilka głosów zaważało o wygranej konkretnego projektu. Jury oraz internauci wybierali w tym roku już z ponad 1300 konkursowych fotoksiążek. Wszystkich laureatów zaproszono do siedziby firmy CEWE w Kędzierzynie-Koźlu na uroczysty Wielki Finał konkursu, gdzie dla naszych gości przygotowaliśmy liczne atrakcje. Zwiedzanie laboratorium oraz wykłady fotograficzne umiliły pobyt naszym gościom. Emocje towarzyszyły nam przez cały dzień.

Najlepsza CEWE FOTOKSIĄŻKA

W centrum uwagi podczas Finałowej Gali nie byli tylko laureaci, ale przede wszystkim wyróżnione fotoksiążki – pełne wspomnień oraz osobistych historii. Dlatego też głosowanie i wybór zwycięzcy, zaplanowany na koniec dnia, wzbudził najwięcej emocji. System głosowania był przejrzysty i prosty. Każdy członek Jury dysponował czterema piłkami pingpongowymi, którymi dowolnie dysponując oddawał głosy na swoich faworytów.

1 miejsce

Najwięcej piłek wrzucono do tuby przy książce pt. “PAMIĘTNIK – moje 9 miesięcy z brzuszkiem” autorstwa Pani Agnieszki Majewskiej. W ocenie Jury to właśnie ten projekt zasłużył na miano najpiękniejszej CEWE FOTOKSIĄŻKI. Autorka projektu z powodzeniem wykorzystała w swojej książce wiele funkcji, które daje nasz program projektowy CEWE FOTOŚWIAT. Emocjonalna i osobista historia 9. miesięcy ciąży potwierdza, że CEWE FOTOKSIĄŻKA to najlepsze miejsce na piękne historie.

IMG_3595

Kolejno najwięcej głosów zdobyły równie piękne historie opowiedziane zdjęciami:

2 miejsce

Nagroda – voucher na usługi fotograficzne o wartości 1000 PLN dla fotoksiążki

F U E R T E V E N T U R A & L A N Z E R O T E 0 5 . 2 0 1 5 autorstwa Pana Rafała Bober

3 miejsce (ex aequo dwie CEWE FOTOKSIĄŻKI )

Nagroda – voucher na usługi fotograficzne o wartości 500 PLN dla fotoksiążki “Smak, zapach, kolor – po prostu Wietnam” autorstwa Pana Jerzego Safijańskiego

Nagroda – voucher na usługi fotograficzne o wartości 500 PLN dla fotoksiążki “Gingerek” autorstwa Pani Agnieszki Bruce

Serdecznie gratulujemy!

CEWE wspiera dobre inicjatywy

Już kolejny raz firma CEWE pomaga innym. Od 2014 roku wspieramy działania „SOS Wioski Dziecięce” na całym świecie. W tym roku symboliczne wręczenie czeku o wartości 10 000€ dla “SOS Wioski Dziecięce” odbyło się podczas Gali Finałowej konkursu CEWE FOTOKSIĄŻKA 2015. Czek odebrała przedstawicielka stowarzyszenia – Pani Olga Fąfara.

IMG_3419

Nowa edycja konkursu już trwa

1 maja 2016 ruszyła nowa edycja konkursu “CEWE FOTOKSIĄŻKA roku 2016”. Po raz kolejny do wygrania są atrakcyjne nagrody w postaci 16 aparatów fotograficznych oraz vouchery na wykonanie fotoksiążek o wartości 50 PLN dla każdego uczestnika. Nagroda główna to ponownie wycieczka marzeń o wartości 10 000 PLN.

Serdecznie zapraszamy do udziału!

Galeria z Gali Finałowej

O autorze Zobacz wszystkie wpisy

Iwona Łapińska

Content Marketing & PR Manager w firmie CEWE oraz fotograf amator. "Podróże i fotografia to moja pasja. Cieszę się, że fotografia jest nie tylko częścią życia prywatnego, ale również zawodowego."

1 komentarzZostaw komentarz

  • Było bardzo miło .Z przyjemnością wystartuję raz jeszcze .Do zobaczenia w przyszłym roku , mam taką nadzieję, a do obejrzenia jeszcze w tym.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *