Warsztaty z fotografii sportowej i memoriał Wagnera - Blog FOTOJOKER.pl

Warsztaty z fotografii sportowej i memoriał Wagnera

memoriał Wagnera

24 sierpnia odbyły się bezpłatne warsztaty fotografii sportowej, które poprowadził Andrzej Grygiel. Ich organizatorem było Fujifilm oraz CEWE FOTOJOKER. Zajęcia odbyły się na terenie TAURON Arena Kraków, zarówno przed, jak i w trakcie XVI Memoriału Huberta Wagnera. CEWE FOTOJOKER był oficjalnym partnerem tego turnieju sportowego.

Andrzej Grygiel, fotograf z Katowic to laureat World Press Photo w kategorii sport-action. Więcej o jego nagrodach przeczytasz TUTAJ). Na co dzień fotografuje aparatem Fujifilm X-Pro2 – zainteresowanym zdradził jednak o wiele więcej tajemnic swojego fachu, więc było warto zapisać się na warsztaty z nim.

Zaczęło się od krótkich zajęć teoretycznych, a uczestnicy otrzymali do dyspozycji aparaty serii Fujifilm X i obiektywy Fujinon. Co ważniejsze, dzięki specjalnej akredytacji, uczestnicy mogli wykorzystać porady Andrzeja Grygiela w praktyce podczas XVI Memoriału Huberta Wagnera.

Polscy zawodnicy zaprezentowali się świetnie podczas tego turnieju pokonując po kolei Kanadę, Francję i Rosję. A jak na tym memoriale, przez 3 dni prezentowało się CEWE FOTOJOKER? Jeśli nie byliście na miejscu to przekonajcie się z poniższej galerii. Wierzymy, że przenieśliśmy polskiej drużynie szczęście, a Wam dużo radości.

Zapraszamy też na Instagram Andrzeja Grygiela: https://www.instagram.com/andrzejgrygiel/

Pod koniec września spotkasz nas także podczas “40.PZU Maratonu Warszawskiego”.

O autorze Zobacz wszystkie wpisy

Rafał Wałęka

Prowadzący ten blog i Redaktor naczelny drukowanego magazynu "Foto CEWE inspiracje". Zawodowo Specjalista ds. Content Marketingu, a prywatnie fan książek, dobrego filmu oraz sportu i fotografii.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *